Doğuma Hazırlık Hayıt tohumu kullanan var mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
1 hafta kadar olmus kullanali bi faydasini gordunuz mu acaba , yada bi degisiklik filan

Macunu kullanmaya ne zaman basladiniz acaba , her sonucunuz temiz mi cikti aasilama filan yapmis miydiniz
Merhaba benim yumurtalarim yeterince uyarilmiyordu bazi hormonlarimda dengesizdi tsh biraz yuksekti aşılama yapmadım 3 defa çatlatma iğnesi denedim negatif sonuc alinca macuna başladim 3 ay kullandim hamile kaldim şubat ayında 7 haftalik dusuk yaptim tekrar 3 aylik kullandim şu an hamileyim

Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin saglikla, benim sonuclarima bakar misiniz acaba

Eşiniz de sorun yoksa olur içinizi ferah tutun daha yeni evlisiniz biraz bekleyin olmazssa doktora gidersiniz Allah aratmasın inşallah
3. Ve 21. Gun hormon testlerime bakildi sonuclar iyi dedi doktor, adetimi bekliyorum rahim filmi cekilicem, esimde sperm testi verecek sonrasi Allah kerim , gebesiniz duaniz kabul olur derler ismim melek bana dua eder misiniz saglikla evladim olsun

3. Ve 21. Gun hormon testlerime bakildi sonuclar iyi dedi doktor, adetimi bekliyorum rahim filmi cekilicem, esimde sperm testi verecek sonrasi Allah kerim , gebesiniz duaniz kabul olur derler ismim melek bana dua eder misiniz saglikla evladim olsun
Insallah güzel sonuçlar alirsiniz isminizle dua edeceğim Allah hayirli sağlıklı evlatlar nasip etsin insallah❣

Bende normalde adet olmalıydım ama olmadım benimkinde nasıl bir etki gösterecek bakalim
Burcu ablaa (özür dilerim ben yakınlık hissedip size isminizle hitap ediyorum ama) az önce lavaboya girdim inanılmaz bir karın ağrısıyla ve sanırım benim reglimi sökmeye başladı çünkü söylemesi ayıp kanlı akıntı gelmeye başlamış Allah sizden razı olsun ben sizin yazınızı görüp de aktarın hayıt otu önerisine güvenme kararını almıştım

Ay İnşallah kistimi de söker hayırlısıyla. Allah şifa arayan herkese yardım etsin

Melek abla İnşallah sağlıkla evladınız olur tüm içtenliğimle dualarımı gönderiyorum size. Ne olur ümidinizi kaybetmeyin. Benim annemle babam da zamanında çok sıkıntı çekmişler çocuk sahibi olmak için, onca çabadan sonra tam 13 yıl sonra ben olmuşum. İnşallah siz bebişinize çabucak kavuşursunuz. Allah isteyen her anne babaya sağlıklı, hayırlı ve hızlı bir şekilde evladını nasip eder İnşallah

Ay canim benim Allah razı olsun inşallah rabbim herkese nasip etsin sağlıkli bi sekilde

Canım çok sevindim senin adına eğer bi faydam olduysa ne mutlu bana inşallah kistlerinede iyi gelicektir. Guzel sonuç alırsan bana yazmayı unutma tamammi
Amin rabbim evlat isteyenlerin kucaklarini boş bırakmasın inşallah sağlıklısı ve hayirlisiyla..

Trans erkekler bile kadınlik hormonlarini arttırdığı için hayıt tohumunu iciyorlarmis cinsiyet değiştirdikten sonra çok şaşırdım duyunca

Bende hayit tohumu kullanmayi dusunuyorum ama prolaktin hormonunu yukseltiyor diye okudum biryerde bilgisi olan varmi kizlarrr siz kullaninca prolaktinle ilgili bir sorun oldumu?

Canım çok sevindim senin adına eğer bi faydam olduysa ne mutlu bana inşallah kistlerinede iyi gelicektir
Yani işte sabah karnımda bir ağrıyla lavaboya koştum dedim ne oluyor bir baktım sökülmeye başlamış oturdum mutluluktan ağladım çünkü bu durum bana 2 ayı zehir etmişti sürekli kafamda 'kist kötü huylu mu?' 'neden adetim düzensiz?' gibi gibi sorular dönüp duruyordu korkuyordum Sadece 1 tane kist var dediler onu da her adetimde biraz biraz atacakmışım İnşallahh
Guzel sonuç alırsan bana yazmayı unutma tamammi
Yazarım abla tabii ki bu otun bana 3 günde faydası olduysa 3 ay boyunca düzenli kullanırsam neler olur acaba belki östrojen arttırdığı için göğüslere de olumlu etkisi olur ahaha o konuda da dertliyim maalesef
Amin rabbim evlat isteyenlerin kucaklarini boş bırakmasın inşallah sağlıklısı ve hayirlisiyla..
İnşallah ablam Allah bana ve tüm nişanlılara da hayırlısıyla evlenmeyi nasip etsin

Abla valla bugün ikinci gün ama regl kesildi gibi.. Bilemedim niye böyle oldu ama acaba yine kistten dolayı mı dün gayet dolu dolu oldum bugün ağrım var ama kesildi resmen

Amin tatlim hayirlisiyla insallah tez vakitte evlenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…