Doğuma Hazırlık Hayıt tohumu kullanan var mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hayıt bitkisinin ise hipofiz bezindeki prolaktin üretimini bastırdığı; bu nedenle PMS belirtilerinde azaltma yaşattığına inanılmaktadır. Yapılan çeşitli araştırmalar, hayıt tohumunun göğüslerde hassasiyet, baş ağrısı ve irritabl duygu durumlar gibi PMS belirtilerini azaltmaya yardımcı olduğu sonucuna varılmıştır

Bu yazıyı buldum senin için canım ben pek anlamadim da
Tsk ederim cnm

Kızlar, ben de adet düzensizliği için yaklaşık bir yıldır kullanıyorum.
Adet düzensizliğimi çözmedi ama mememi büyüttü.

Arkadaşlar mucizevi bir bitki buldum ( hayıt tohumu) kadınlar için muhteşem bir bitki. Bir akrabam tarafından tavsiyeyle kulanmaya başladım düzenli olarak içmeye çalışıyorum sabah akşam günde iki kere. 7 şene çocuğu olmayan bir cift bu bitkiyle hamile kalmış.birkac örnek daha var yakınımdan. Resmen rahimi tamir ediyor deniyor.cikolata kisti polip ne varsa temizliyormuş yumurtaları arttiriyormus. 3 Ay zaman zarfında yepyeni bir rahime kavuşuyorsunuz ve hamile kaliyorsunuz.ben basladim ve tecrübelerimi tekrar paylaşırım sizinle inşallah..
Benim 2 senedir olmuyordu amh düşüktü hayıt çayını yapıp içtim gebe kalana kadar tabi rabbimin de nasip etmesiyle alakalı bu sadece Bi çaba ve vesile 1.5 ay kullandım üstüne gebe kaldım daha çok yeni tavsiye ederim arkadaşlar inşallah haftaya da kalp atışlarını duya bilirim rabbim sizlerde hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah

X