Doğuma Hazırlık Hayıt tohumu kullanan var mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Burcu kifayet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
30
14
31
Arkadaşlar mucizevi bir bitki buldum ( hayıt tohumu) kadınlar için muhteşem bir bitki. Bir akrabam tarafından tavsiyeyle kulanmaya başladım düzenli olarak içmeye çalışıyorum sabah akşam günde iki kere. 7 şene çocuğu olmayan bir cift bu bitkiyle hamile kalmış.birkac örnek daha var yakınımdan. Resmen rahimi tamir ediyor deniyor.cikolata kisti polip ne varsa temizliyormuş yumurtaları arttiriyormus. 3 Ay zaman zarfında yepyeni bir rahime kavuşuyorsunuz ve hamile kaliyorsunuz.ben basladim ve tecrübelerimi tekrar paylaşırım sizinle inşallah..

Ne zaman başlanıyor ve kaç gün icmemiz gerek acaba

Inşallah faydasını görursunuz ben macunla gebe kaldim içinde hayıt otu mevcuttu gerçekten şifalı bir bitki

Evet bende kullandım,ilk dogumumdan sonra miyom oluştu,Dr gebe kalamazsin kalsan da düşük olur dedi ben o ay hamile kaldım,gerçekten rahimi temizliyor,hatta miyomumu bile küçülttu, dinlediğim bir Dr da her kadın ayda bir hayit otu içmeli demişti.rahim temizleme,erken menopoz,gebe kalamama,adet sorunları gibi bir çok şeye faydası varmış

Eşiniz de keçi boynuzu kürü uygulasın bence

Merhabaa Ben de bugün hayıt tohumu aldım bana 24mm over kistin var dediler adetim gecikti 1 hafta sırf bu kistten Dolayı aktara sorduğumuzda direkt bana hayıt tohumunu verdi. Eve gelince hemen 1 bardak içtim. Henüz nişanlı olduğumuzdan ileride adet düzensizliğimin ve kistimin bize sıkıntı çıkartmasını istemiyoruz, sanırım bu over kistler hamileliğe de engel oluyormuş bu yüzden şimdiden başladım hayıt tohumu na.

Adeti kaç günde söker sizce ortalama? Kisti de söker mi? Biliyorum çok yazdım ama sizi tecrübeli gördüm ondan danışıyorum kusuruma bakmayın ne olursunuz Başka çarem kalmadı

Canım bende kullandım bir süre ve galiba onun sayesinde hamile kaldım. 7 ay denedik olmadı hiç bir sorunum yoktu bütün kontrollerimi yaptırdım ama belki bir faydası olur diye denemek istedim ve aldım. Çok düzenli kullandığım söylenemez kullandığım ilk ay hamile kalmadım ikinci ay devam ettim yine çokta düzenli olmadan o ay Allah’a şükürler olsun ki hamile kaldım. Eşime de keçiboynuzu pekmezi içirdim aynı süre zarfında belki onun da etkisi olmuştur. Yüzde yüz hayıt oyunu sayesinde hamile mi kaldım yoksa zaten bir sıkıntım yoktu kullanmasaydım da yine hamile kalır mıydım bilmiyorum ama onu 2 ay kullandıktan sonra hamile kaldığım için ona bağlıyorum biraz. Dilerim rabbim isteyen herkese nasip eder.

Ne zaman başlanıyor ve kaç gün icmemiz gerek acaba
Zaman fark etmiyor canim istediğin zaman başlayabilirsin.. Sabah ve akşam (mümkünse ac karnına )1 kulplu fincana 1 çay kasigi koyup sıcak su ekliyoruz sonra bardağın üstüne bir çay tabağı koyup ağzını kapatıyorum demlenmesi icin ılımaya yakın içiyorum.benim duydugum ve önerilen bu yani

Öyleymiş..kadinsal her probleme iyi geliyormuş. ben tatildeyken basladim tam olarak duzenli olmasada mümkün olduğunca duzenli içmeye özen gosteriyorum.. dr bende polipler olabileceğini söylemişti ve yumurtlamam az oluyordu bakalim bende ne etki gosterecek

Canim duydugum kadarıyla rahimdeki herşeyi tamir ediyormuş.kac günde adeti söker bilmiyorum ama düzene koydugu kesin.kistinede iyi geleceğini düşünüyorum.ayrica sakın bırakma kullanmayı ve düzenli olarak kullan..
Sabah ve akşam (ac karnına) bir kulplu fincana bir çay kaşığı hayıt tohumu koy ağzını kapat ben çay tabağı kapatıyorum hava almasin güzel demlesin diye. Sonra 10/15 dk falan beklet ılımaya başlayınca dik kafana tadı öyle kötü değil icilebilir ama icine başka hiçbirşey koyma.3 ay boyunca kullanabilirsin araliksiz bir zararında yokmus

Tuhaf şekilde ben çayın tadını çok sevdim dün akşam başladım içmeye, bu sabah 1 bardak daha içtim akşamı bekliyorum şimdi içmek için. İnşallah adetimi söktürür 1 hafta oldu olmayalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…