Hayıt tohumu, düzensiz adet ve hamilelik

:)) bi bakmışın birlikte göbişleri doldurmuşuz..aminnnnnnnn tatlım aminnn.
allah razı olsun canım.rabbim sanada bol bol şifa versin inş yoluna girer.bir arada soğun kürü nü dene istersen..
öyle arada 1 gün mola sonra devam şeklinde ilerliyoruz :)))
öğrenir öğrenmez haber veririm :)) arkadaş olarak ekledim seni.sitenin biraz yabancısıyım öğrenmeye çalışıyorum :))

küçükken zaten prolaktin yüksekti canim bende ve dostinex kullanarak dozunu ayarlamistik, simdi hic bi sorunum yok yapildi bütün tahlillerim
simdi sen ne durumdasin? Bebegin oldumu ?

evet canim kabul ettim arkadasligini görmüssündür

Mola veriyorsaniz süper

Amin canim bakicam sogan kürünede ama bu ay hayita devam etmek istiyorum yarari olup olmadigini anlamak için
Tesekkür ederim

tamam canım.tabi tabii hepsi bir arada olmaz birini bitir öyle ,ama soğun küründen adeti düzene giren çokmuş o yüzden didim.

ya birde şu ifadeleri nasıl yapıyorsun tatlım :)

tamam canım.tabi tabii hepsi bir arada olmaz birini bitir öyle ,ama soğun küründen adeti düzene giren çokmuş o yüzden didim.

ya birde şu ifadeleri nasıl yapıyorsun tatlım :)

bak canim burdan ayarlayabilirsin

Seçnekleri düzenle - http://www.kadinlarkulubu.com/profil...do=editoptions (direk bu linke tıklayabilirsiniz)

sayfasına giderek "Çeşitli Seçenekler" başlığı altında "Mesaj Editörü:" seçeneğini "Basit Editör - Sadece text alanı" haricinde diğer iki seçenekten birisi seçerseniz smile ve toolbar ı görebilirsiniz.

Ben mesela "Standart Editör - Toolbar" yapmisim

Kuzumm inşallah hakkında hayırlısı olur istediğin zamanda hayırlısıyla isteyen herkesin kucaklarını doldurur Rabbim inşallah

Yanlış anlama beni ama sen şuan şu son10-12 güne çok taktın böle sürekli düşünürsen gelceği varsada pskolojık olarak geç gelir aklından atmaya çalış

Soğan ve incir kürleride hamilelik ve adet düzeni için çok iyi diyorlar bende kardeşimden biliyorum. Adet düzenim için bende bi zaman soğan kürünü denemiştim ama çok düzenli yapmadım haliyle bi faydasını görmedim incir kürünüde kardeşim yapmıştı düzenli
Soğan kürünün belli bi zamanı var diye biliyorum yanlış olmasın ama 10fazla içilmiyodu galiba ve en fazla 2-3ay fln mı ne içiliyordu diye biliyorum nedenide rahim duvarını inceltiyormuş fazlası

Hayıt bence bulunmaz bi nimet ya öncelikle arkadaşlarında dediği gibi adetin düzene girsin hayır eminim işine yarıcak bi 4 ay dene zaten nerdeyse 2 aya yaklaştın bi 2 ay daha iç bence kuzum

Bide herkes demiş ya adet düzensizliği için doktora git die benimde adetim düzensiz bi sürü doktor gezdim nezaamn doktora gitsem bana bişey yok dedi adet sktürürcü ya da doğum kontrol hapı verdi yolladı tahlillerimde normal çıktı hep ben bu yüzden doktora gitmek hiç istemiyorum o doğum kontrol hapını içiyosun düzenli gelio bıraktın mı yok bida gelmiyo ben 2 ay içmiştim bütün bünyemde alt üst oldu keşke içmeseymişim bana tek iyi gelen şey hayıttı

aynilarini bende yasadim canim biliyosun zaten doktor doktor çok gezdim, bi sorun yok diyip yolluyorlar
Sayende hayitada basladim Allah razi olsun... ve hissediyorum 10 gün sonra gelicektir adetim
Ben su an düzene gireyim baska bisey istemiyorum zaten

Ben seni niye yanlis anlayim canim benim

Bu arada Amin canim Rabbim kimseye aratmasin, isteyen herkese nasip etsin saglikla evladini kucagina almayi

Son düzenleme:
mrh hayıtı tohumunu nasıl kullanıyorsunuz bendede adet duzensızlıgı var kullanmak ıstıyorum
z
tatlım hiç kullanmadım..ama bildiğim demlenip içiliyor .inş iyi gelir canım ,kusura bakma fazla bilgim yok bu arada soğan kürünüde araştır istersen oda faydalı bu tür şikayetlerde

MERABA GÜZEL BAYANLAR; foruma yeni katıldım. Öncelik 21 yaşındaym ve bekarım son 3 yıldır lh fsh yüksek oldugu için sorunlar yaşadım adet düzensizliği strest öyleki adetlerim ilaç kullanmadan hiç olmamaya başlamıştı ilk doktora gittimde lh 21 çıkmış doktorum bana dediği şaka gibi yüksekse düşürülmesi çok zor menepoz dedi sanki 18yaşnda bunu anlayabilicek kapasite varmış gibi bana söktürücü verip göndeerdi daha sonrada doğum kontrol ilacı kullanmaya başladım onuda 3 ay kullandm çnkü bende mide bunaltısı yapıodu ve düüşündüğüm şu ki ilaçları sevmiorum bana çözüm olmadılar hepsi geçiçiydi içtiklerimizn hepsi ilerde sıkıntı yapıcak die düşünüyorum bıraktım kulllamayı öyle böle derken 3 ay 5 ay aralarda adet oldm son olarak 1 ay önce özel bi hastaneye gittm adam gbi bana olayın anlatılması bekledm ama malisef bazı doktorlar çok acımasız kan verdm hormonlarıma bakıldı ve doktr çok umursamazdı belkide benm şansıma zaten bi daha buraya gelmem demştm gitmedmde bana yazdıgı tek sey yine ve yeniden söktürücü ayrıltılı yazıorum sıkıntı olmasın die kusura bakmayn hatunlar :) neyse ben bu aralarda internetten araştrma yaptm ve hayıt tohumunu keşfettm nasıl olsa ilaç içioruz bitkiden sıkıntı çıkmaz die başladm ki iyiki başlamışm bi hafta geçmedi temmz 7snde adet gördüm hayıtta haziran sonunda başladım 28 29 gibi yani hala devm ediorum bu arada adet gördüğümün 3.günü hemn başka doktora gittm ve hormonlarıma baktırdım ki şok burda başkadı ben hayıtı kullanalı 2 hafta olmak üzereydi eski hastanemdeki değerleri almamıştm bilmiodum başka doktora gittiğim gün onlarıda aldım baktım 13 hazirandaki lh değerim 16dı yine yüksekti bakalım dedm bugn verdiğim hormonlar nasıl olcak die hormon sonuçları cıktı ve ben çok heyecanla baktım ki lh değerim 1 ay olmadan 3.71e düşmüştü doktor bana snin bi sorunun yok ki dedi düşünün hayıta başladıgım zaman hiç bi ilaç almadm sadece hayıt tükettm ve bu sonuca vardm ben çok mutluyum ve şuan gögüslerim dolmaya başladı süper bişey bu inanılmaz gibi gelio ama böyle tşk ederim dinlediğinz için bayanlar sorunuz varsa cvplayabilirim :))

mrh hayıtı tohumunu nasıl kullanıyorsunuz bendede adet duzensızlıgı var kullanmak ıstıyorum

Selam, valla ben bir-iki çay ka$igi agzima atip suyla yutuyordum ilaç gibi çogu çayinida yapip içiyor :26: denemedim hiç öyle

Selam canim ne güzel sende fayda göstermis baya tüketmeye devam et..

Ben biraktim.. Bekledigim gibi 15 temmuzda adetim gelmedi, bütün belirtilerim, adet sancim, agrilarim oldu ama bi damla bile gelmedi
Bu çarsamba jinekologa gidicem insallah bakalim ne yapicaz, doktorada açik açik söylicem adet söktürücüsü kullanmak istemiyorum diye

mrh canım sevındım senın ıcın ıns daha ıyı olur bısey sorucaktım hayıtı tohumunu sen nasıl kullanıyorsun ?

mrh canım sevındım senın ıcın ıns daha ıyı olur bısey sorucaktım hayıtı tohumunu sen nasıl kullanıyorsun ?

canım ben cevzede bir su bardağı su ile bi tatlı kaşığı hayıtı göbek atana kadar kaynatıyorum daha sonra içebiliceğim sıcaklıga gelene kadar demliyorum üstüne kapak koy istersen ben öyle yaptım hep sonra içiyorum posalarınıda yoğurtla yiyorum her zaman deil ara ara bana çok iyi geliyor :) kusura bakma geç cvp verdim :)

Selam canim ne güzel sende fayda göstermis baya tüketmeye devam et..

Ben biraktim.. Bekledigim gibi 15 temmuzda adetim gelmedi, bütün belirtilerim, adet sancim, agrilarim oldu ama bi damla bile gelmedi
Bu çarsamba jinekologa gidicem insallah bakalim ne yapicaz, doktorada açik açik söylicem adet söktürücüsü kullanmak istemiyorum diye
[/QUOTE]

GEÇMİŞ OLSUN CANIM İNŞ. DOKTOR Bİ ÇÖZÜM BULUR BENDE BIKMIŞTIM SÖKTÜRÜCÜDEN İSTEMİYORUM DEDİKÇE HEP KARŞIMA ÇIKTI ALLAH ŞİFANI VERSİN ACİLEN STREST YAPMA SAKİN OLMAKTA FAYDA VAR :)

tesekkur ederim canim denicem ben direk suyla iciyordum

mrh canim sen bekledikce o gelmiyecek kafan rahat olmadikca da olmayacak sokturucu icip olmanin faydasi yok ilk rahat olmaya bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…