Hayıt tohumu, düzensiz adet ve hamilelik

GEÇMİŞ OLSUN CANIM İNŞ. DOKTOR Bİ ÇÖZÜM BULUR BENDE BIKMIŞTIM SÖKTÜRÜCÜDEN İSTEMİYORUM DEDİKÇE HEP KARŞIMA ÇIKTI ALLAH ŞİFANI VERSİN ACİLEN STREST YAPMA SAKİN OLMAKTA FAYDA VAR :)

Tesekkür ederim canim gittigim doktorla söyle bi cözüme ulastik simdilik

http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...ston-klomen-catlatma-ignesi.html#post31399368

tedavimi uygulayip beklemedeyim simdilik :KK31:

Ben hiç stres yapan bi insan degilim inanki; sadece sabirsizim ama oda öyle yada böyle geçiyor :KK17:

mrh canim sen bekledikce o gelmiyecek kafan rahat olmadikca da olmayacak sokturucu icip olmanin faydasi yok ilk rahat olmaya bak

Merhaba canim; Kafam rahatti bugüne kadar ama ortada gerçekten sorun varmis yukardaki linkte doktor sonuçlarini yazdim :KK31:

pcos var 28 yasındayım bekarım ve adet düzensizliğim için bir ay hayıt otu içtim düzenli bile içmedim kendi kendime adet olamıyorum büyük bir hevesle bir sürü hayıt aldım ama sonuc hüsran

02,08,2013de prolaktinim 291,9 iken
03,07,2013 : 20,02 iken bir ay hayıt içtim ve sonuc
04,09,2013 547,5 e yükselmiş

canım cok sıkıldı gercekten.cok ümitlenmistim kendi kendime adet olacagım diye ve hormonlarım düzelecek diye.ama kas yaparken göz cıkardım
ilaçlara devam yapacak baska sey yok soganı deniycem sadece

pcos var 28 yasındayım bekarım ve adet düzensizliğim için bir ay hayıt otu içtim düzenli bile içmedim kendi kendime adet olamıyorum büyük bir hevesle bir sürü hayıt aldım ama sonuc hüsran

02,08,2013de prolaktinim 291,9 iken
03,07,2013 : 20,02 iken bir ay hayıt içtim ve sonuc
04,09,2013 547,5 e yükselmiş

canım cok sıkıldı gercekten.cok ümitlenmistim kendi kendime adet olacagım diye ve hormonlarım düzelecek diye.ama kas yaparken göz cıkardım
ilaçlara devam yapacak baska sey yok soganı deniycem sadece

Maalesef herkeste ise yaramiyor bu hayit canim :KK50:
Doktora görünüp söktürücü yazdir bence, hersey herkese fayda etmiyor duyduklarimizi deneye deneye iyice bozuyoruz metabolizmamizi :KK31:

Maalesef herkeste ise yaramiyor bu hayit canim :KK50:
Doktora görünüp söktürücü yazdir bence, hersey herkese fayda etmiyor duyduklarimizi deneye deneye iyice bozuyoruz metabolizmamizi :KK31:

evet canım bıraktım zaten önümüzdeki ay gene bir gideyim baktırayım kan tahlilime ondanmı iyice anlarım.ama hayıttan oldugundan eminim.aldım kuzum içmeye basladım söktürücüyü.glifor içmeye basladım.belki onun faydası olur:26::26::26:

evet canım bıraktım zaten önümüzdeki ay gene bir gideyim baktırayım kan tahlilime ondanmı iyice anlarım.ama hayıttan oldugundan eminim.aldım kuzum içmeye basladım söktürücüyü.glifor içmeye basladım.belki onun faydası olur:26::26::26:

Olur mutlaka söktürücünün faydasi. Hayittan bencede gelmemesi :KK31:
Ayni senin gibi 2 ay hayit kullandim baktim ise yaramadi, doktora gittim kan tahlili yaptirdim doktor söktürücü verdi ve dediki ilk ay reglin gelmeyebilir degerlerin yüksek baya dedi, söktürücü bittikten sonra 3üncü gün baktim cok cok az geldi ama iyice sökemedi bende asprin aldim 2/3 tane ve aninda cogaldi. Bak aspirinde kimi insani cogaltir kimi insani durduruyor :KK34:

bebek istiyor musunuz?

olur mutlaka söktürücünün faydasi. Hayittan bencede gelmemesi :KK31:
Ayni senin gibi 2 ay hayit kullandim baktim ise yaramadi, doktora gittim kan tahlili yaptirdim doktor söktürücü verdi ve dediki ilk ay reglin gelmeyebilir degerlerin yüksek baya dedi, söktürücü bittikten sonra 3üncü gün baktim cok cok az geldi ama iyice sökemedi bende asprin aldim 2/3 tane ve aninda cogaldi. Bak aspirinde kimi insani cogaltir kimi insani durduruyor :KK34:

Bebek istiyor musunuz?

canım ben bekarım .bende ecopirin kullanıyorum aspirinin türü.ben adet söktürücü ile adet olyom kuzum dedim hayıtla adet olurum yok prolaktinimi yükseltti bıraktım.yine adet söktürücü içiyorum basladım bide glifor içiyorum aksamları bide troid için sabahları içiyorum

canım ben bekarım .bende ecopirin kullanıyorum aspirinin türü.ben adet söktürücü ile adet olyom kuzum dedim hayıtla adet olurum yok prolaktinimi yükseltti bıraktım.yine adet söktürücü içiyorum basladım bide glifor içiyorum aksamları bide troid için sabahları içiyorum

pardon canim kafa gitti dogru ya demistin hatta ilk mesajinda :KK17:

pko olupta adet düzensizligi olanlar eli mahkum her ay söktürücü kullanmaya :26:

Tiroid'de mi var sende :KK50: Allah yardimcin olsun canim, ilaç ilaç nereye kadar hayatimiz yapaylasti iyice :KK50:

pardon canim kafa gitti dogru ya demistin hatta ilk mesajinda :KK17:

Pko olupta adet düzensizligi olanlar eli mahkum her ay söktürücü kullanmaya :26:

Tiroid'de mi var sende :KK50: Allah yardimcin olsun canim, ilaç ilaç nereye kadar hayatimiz yapaylasti iyice :KK50:

evet kuzum el mecbur içiyorum allah yardımcımız olsun hipotroid var canım hafif ama

X