Hayıt suyu kullanan var mı

Kızlar merhabalar adetin 3.günü hormon testi vericektim sonuçları bugün çıktı e2 değerim 38 di en son şimdi 50 FSH 37 ydi şuan 16 prolaktin 29 du şu an 13 lh ise 2.99 olmuş.Bu değerlerde hayıt otu kullanmamdan kaynaklı diyorum.Çünkü FSH 37 iken kullandım kullandıktan sonra ilk testim 16 çıktı.İşe yarıyor kızlar kullanın.

Cok güzel bir haber

Maşallah gerçekten baya etkili olmuş

Arkadaşım hayıt macunu kullandı fsh si 30 dan 10 a düştü. Doktor bu duruma şaşırınca kullanmaya devam et 8 e düşerse daha iyi olur dedi. Erken menopozdan ötürü tüp bebek önermişti. Şimdi doğal yolla gebe kalabilirsin demiş. İnşallah sizde de işe yarar.

merhabalar benım fsh ımda dellenmişti baya 51 e kadar cıktı hayıt aslanpencesı cıvanpercemı kullanarak 26 ya dustu bu ay adet olunca tekrar baktırıcam burayada yazarım

Bende hayıt tohumu ve aslan pençesi kullanmaya başladım fsh 19 amh 0.1 bir ay kullanacam düşüş olursa devam ederim olmazsa bırakacam ama sonucu buraya yazarım 3 aydır doktor doktor geziyorum bir çözüm yok tüp bebek diyorlar

Dua edermisiniz benim için ben de tüm bebek isteyenler için namaz sonrası ve kuran okuduktan sonra dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…