Hayıt suyu kullanan var mı

Kızlar son durumlar nasıl ne alemdesiniz neler yapıyorsunuz biraz sohbet edelim belki birimize fikir olur :KK68: :KK50:

Aminnn inşallah bekliyorum sonucunu 24gun duzenli kullandimm
Ne zaman çıkıyor peki bende 21 gün kullandım adetten önceki hafta bıraktım adetliyken geri kullandım ama kimisi diyor yumurtlamadan sonra içilmemesi gerekiyormuş bu ay böyle denicem

Ne zaman çıkıyor peki bende 21 gün kullandım adetten önceki hafta bıraktım adetliyken geri kullandım ama kimisi diyor yumurtlamadan sonra içilmemesi gerekiyormuş bu ay böyle denicem
Adetin 3gunu basladim bugun 2. Gunu kan tahlili verdim 1 gun icemedim sadece. Aksam duser sonuclar e nabiza

Benim hormonlarim iyiymis doktor oyle soyledi, Bu hayit tohumunu sadece hormonlari normal seviyeye getirsin diye mi kullanmak gerekiyor, yoksa ben gebe kalmak istiyorum yumurtalik rezervlerini kaliteli hale getirir mi kullandıkça ne zaman baslamaliyim icmeye , bunun yani sira esime ne kullandirmaliyim
Tok karnina iciyorum ac karnina icmeye cesaret edemedim 🙄
Aslanpençesi ve hayıt tohumunu birlikte kullandım. Aynı anda ikisinden de birer çay kaşığı alıyodum (toz haline getirdikten sonra)
Testesteronum yüksekti ve bir hormonum daha adını hatırlamıyorum şu an.
İkisi de normal seviyeye düştü ve sağlıklı beslenme ve aralıklı oruçlarla birlikte destekleyince akne problemim bitti🧿
Bana annem almıştı çok midemi bulandırmıştı, denemek için ilk aç karna için isterseniz, bulandırırsa tok karna sıkıntı olmasın.
Canım sağol doğalı yıllar oluyor zamanında kullanmistim
Hayit suyu çok iyi diyorlar umarım ise yarar kullan çok övüyorlar onu bnce sende denemelisin
Kuzum benim hiç bi hormonum da düzensizlik olmadığı halde kullanmıştım ama hamile kalamadım meğer problem eşimden kaynaklıymış.ama fsh ı düşüren ve normal yolla hamile kalmayı sağlayan hormonları düzene girdiren böğürtlen kökü duydum şimdi onu yapacağız eşimle araştır kafana yatarsa kullanın.
İnşallah sana da deva olur 🥰 bir bardak suyu tatlı kaşığı tohum ile demleyip bir sabah bir akşam icmis canım aklında bulunsun ☺️

Benim hormonlarim iyiymis doktor oyle soyledi, Bu hayit tohumunu sadece hormonlari normal seviyeye getirsin diye mi kullanmak gerekiyor, yoksa ben gebe kalmak istiyorum yumurtalik rezervlerini kaliteli hale getirir mi kullandıkça ne zaman baslamaliyim icmeye , bunun yani sira esime ne kullandirmaliyim
Tok karnina iciyorum ac karnina icmeye cesaret edemedim 🙄
Aslanpençesi ve hayıt tohumunu birlikte kullandım. Aynı anda ikisinden de birer çay kaşığı alıyodum (toz haline getirdikten sonra)
Testesteronum yüksekti ve bir hormonum daha adını hatırlamıyorum şu an.
İkisi de normal seviyeye düştü ve sağlıklı beslenme ve aralıklı oruçlarla birlikte destekleyince akne problemim bitti🧿
Bana annem almıştı çok midemi bulandırmıştı, denemek için ilk aç karna için isterseniz, bulandırırsa tok karna sıkıntı olmasın.
Canım sağol doğalı yıllar oluyor zamanında kullanmistim
Hayit suyu çok iyi diyorlar umarım ise yarar kullan çok övüyorlar onu bnce sende denemelisin
Kuzum benim hiç bi hormonum da düzensizlik olmadığı halde kullanmıştım ama hamile kalamadım meğer problem eşimden kaynaklıymış.ama fsh ı düşüren ve normal yolla hamile kalmayı sağlayan hormonları düzene girdiren böğürtlen kökü duydum şimdi onu yapacağız eşimle araştır kafana yatarsa kullanın.

Hayit tohumu yumurtayi kalitelestiriyor diye biliyorum cnm .bizim komsumuz 7yil başarısiz 2,3 tup bebek sonucunda hayt tohumunu duyup kullanmaya baslamisti. Sonra tup bebek icin tekrar gittiginde hamile oldugunu ogrendi.💕
Tabi bos yere umut vermek istemem ama Kisinin sorununa göre devasi da farklı oluyor.
Onda ise yaramisti,ins sizede deva olur🙏

• Beğen
Reactions: Sfb
Hayit tohumu yumurtayi kalitelestiriyor diye biliyorum cnm .bizim komsumuz 7yil başarısiz 2,3 tup bebek sonucunda hayt tohumunu duyup kullanmaya baslamisti. Sonra tup bebek icin tekrar gittiginde hamile oldugunu ogrendi.💕
Tabi bos yere umut vermek istemem ama Kisinin sorununa göre devasi da farklı oluyor.
Onda ise yaramisti,ins sizede deva olur🙏
Ay insallah ya bu ara da bisey sormak.istiyorum
Sat 29 haziran Bat 29 temmuz
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyor.
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu,
suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi
bide yumurtlama günlerimde de iliski bu sabahta peçeteye leke.geldi.silince

X