Hayıt suyu kullanan var mı

Sfb

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
131
85
36
merhabalar benim fsh degerim yuksek Dr tüp Bebek tedavisine başla dedi ama fsh yuksek olunca o da biraz sıkıntılı oluyormus.. neyse ben de hayıt suyu deneyeyim dedim aramizda kullanan var mi? Tohumunu degil de suyunu aldim Mecit efendi nin. Bir de aslan pençesi ve civna percemi kullanacağım bunlari deneyen bi önerisi olan var mı? Hayıt suyunu mu yoksa diğerlerini mi once kullanayim inşallah bi fikri olan vardır şimdiden çok teşekkür ediyorum

Merhaba Hayıt suyunu ben kullandım 10 gün 18 mart a FSH 57.14 çıkmıştı gecen hafta 17 Haziran yaptırdım tahlil 8.510 çıktı diyer tahlillerim de yüksek olanlar düşmüş düşük olanlar çıkmış E2 hormon 63.0 dan 47.000 düşmüş yani ben faydasını gördüm

Yaa çok guzel cok sevindim adiniza icime su serpttiniz Benim fdh bi kac yildir yuksekti subatta 16 ydi mayista 27 olmus ne zaman basladiniz reglken mi bitince mi ve ne kadar sure içtiniz otu degil suyunu kullandiniz degil mi

Hayıt suyunu ne kadara aldinjz bende macununu sipariş verdim benimde fsh çok yüksek diğer hormonlarda kötü

Reactions: Sfb
Merhaba bizim bir komşumuz farklı şehire taşınmıştı . hayıt tohumu istemişti annemden 7 yıldır çocuğu olmuyordu. Annem bir süre sonra aradı hayıtı gönderdik hiç ses soluğun çıkmıyor nasılsın diye aradı. Hamileyim dedi.nasil mutlu olduk o kadar tüp bebek denedi olmamisti.onun da devası oymuş demekki.

Ben mecitefendi ninkinin 2-3 ay kadar kullandım.
Bir doktor pko yatkınlık var dedi.
Bende yumurtalarım acaba kalitesiz mi diye hemen kullandım. Trendyoldan almıştım. Ama aktara keçiboynuzu aldığım sırada markasını sordumi herkes akzer diyordu. En kalitelisi mecid efendidir. Akzer ben almam dükkanımda da olmaz dedi.
Onu kullandığım ay klomen tedavisi alıyordum.
Sonraki ay hiç ilaç almadan kullandım.
Bir sonraki ay tüp bebeğe başladım, yumurta toplayana kadar kullandım.
Bu 3 ay içerisinde d vit, inofolic combi de kullandım.
Tüp bebeğe başladığım ay, b-12, demir takviyesi, inofolic combi, d vit, omega pa ve hayıt suyu kullandım.
Hormon değerlerim normaldi, tüp bebek sonrası 2 negatiften sonra gene hormonlarıma baktırdım gene aynı düzeylerde normaldi.
Benim avantajım yumurta rezervim iyi durumdaydı.
Bu arada tüp bebek sürecinde görştüğüm bütün doktorlar pko yatkınlık falan yok dedi. Ama hayırlısı tüp bebekte işime yaradı.
22 yumurtadan 16 tanesi olgun çıktı...

Ben tüp bebek tedavisinden önce kullandım ama tohumunu 1 çay kaşığı tohumu havanda dövüp 2 bardak suyla 5 dk kaynatıp günde 1 defa içiyordum adet düzensizliğim için doktorum önermişti her içtiğim ay düzenli adet görüyordum ve hormonlarım düzgün çıkıyordu çok çok faydasını gördüğüm mucizevi bitki ve menepozda olan sıcak basmaları bazen ilaç yan etkisiyle bendede oluyordu onada birebir çözüm

Bn a
Ben aslan pençesi ile dusurdum. Arkadaşim hayit tohumu ile. En son da c life in macunu ile dusurdum icinda hayit tohumu. Aslan pencesi civan percemi falan var

Miyom polip vs yoksa hayıt suyu ve Aslan perçemi iyidir. Varsa adet düzeninizi bozar aman dikkat

Reglin birinci günü başlanip yumurtlamaya kadar uygulanıyor normalde
Rahmim temiz çok şükür sadece fsh yuksek reglin 3. Gunu basladim 5 gundur kullaniyorum

Bn a

Ben aslan pençesi ile dusurdum. Arkadaşim hayit tohumu ile. En son da c life in macunu ile dusurdum icinda hayit tohumu. Aslan pencesi civan percemi falan var
Su an ikisini de kullaniyorum hayit suyunu sabah, testere dişli aslan pençesi ve civan percemini aksam kullanıyorum

Bu ay kullanip tekrar tahlil yaptiricam bakalim degisiklik olacak mi

Tahlil yaptiricam kullanip bakalim durumlar nasil

Ne guzel bir haber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…