Hayıt suyu kullanan var mı

Hemen hemen bir ay içmiştim
Anladim canim ben iki hafta bile icmedim yaa bide içerken bende bi haftaya yakin kahberengi leke geldi dedim heralde içimi temizliyor bide bu ay diger aylarima göre geç yumurtladim belki ondanda boyle gecikti bilemedim ki gecikmese yaşayan olmus yaa dedim bana yaramadı heralde

Belirti var mi adet ya da gebelik

Evet günde 2-3 bardak içiyordum tohumları vardı onları yiyordum falan derken:))
Heee biraz fazla kullanmissiniz suyunu kullaniyorum cag bardaginin ceyregi kadar hayit gerisi icme suyu olarak kullaniliyormus bu sekilde 3 cay bardagi tuketebilirsiniz diyirdu ben de 3 cay bardağı tuketiyorum valla bakalim

Belirti var mi adet ya da gebelik
Valla canim dunle bugun hafif adet olacakmışim gibi karnım ağrıdı sonra geçti bi daha da agrimadi bide bugun goguslerim agrimaya başladı bende anlamadim ne olduğunu keske hamilelik olsa ama hic sanmıyorum

Valla canim dunle bugun hafif adet olacakmışim gibi karnım ağrıdı sonra geçti bi daha da agrimadi bide bugun goguslerim agrimaya başladı bende anlamadim ne olduğunu keske hamilelik olsa ama hic sanmıyorum
İnşallah hamilesindir haber ver bana da

Başka bir markanın hayıt suyunu kullanmıştım fsh 13 e çıkınca bir şişede 8 e düşürdü

Reactions: Sfb
Teşekkür ederim bir ay boyunca kullandiniz mi
Rica ederim şişe bitinceye kadar içtim 1 ay mıydı tam hatırlamıyorum berbat bir tadı var ama şifa için nasıl içtim şaşırırsın sizin alacağınız markanın başka ürününü almıştım eşim için çakşır seyreltikti

Aynenn alistim artık diyor tadina zorla sabah aksam mi ictiniz

Ben de hayıt suyu değil ama hayıt kapsülü kullandım reglime kahverengi akıntılar vardı ve progesteronum düşüktü
Normale döndü
Ne kadar zaman kullandınız kapsülü. Yaş kaç. Ben de kullandım çünki 3 ay.
Reqlden önce 4-5 gün gibi kahverengi akıntı için. Bir deyişiklik olmadı ama

İnşallah hamilesindir haber ver bana da
Test yaptım şimdi canım negatif çıktı ben bu otu kullanirken bir hafta lekelenmem oldu benim ondan dolayi geciktim sanırsam bence bi sıkıntınız yoksa bu tarz şeyleri kullanmayin adet dongunuzun bozulduguyla kaliyorsunuz adetim cikaydi tüp bebeğe baslicaktim hemencecik cikar insallah benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…