Hayıt suyu kullanan var mı

Merhaba. Ben hayit suyu da ictim. Testere disli aslanpençesi cayi da ictim. Hepsinin cok faydasını gordum. Butun hormonlarim duzene girmişti. Duzenli kullanmak cok onemli.
Reglin 3.gunu başladım 5 gündür kullanıyorum hayıt suyunu sabah iciyorum aksam da testere dişli aslan pençesi ve civan percemini iciyorum bu ay tekrar baktiricam fsh nasıl bakalim

Ben aslanpençesi çayı kullandığım ayda düşüyordu

Reglin 3.gunu başladım 5 gündür kullanıyorum hayıt suyunu sabah iciyorum aksam da testere dişli aslan pençesi ve civan percemini iciyorum bu ay tekrar baktiricam fsh nasıl bakalim
Bence hepsini bir arada yapma. Birbirini etkileyebilir. Hepsini ayri aylarda yapsan en iyisi.

Sadece hayıt suyu mu ictiniz?
57 iken fsh adet düzensizliği oluyor muydu ve amh kaç?

Sabah aksam olarak ayirdim ama sorun olmaz inşallah kullanan olmus ve hepsinin oldugu karisimlar da vardi sanirim
Canim sen bilirsin ama ben boyle okumustum bir yerde. Insallah faydasini gorursun ❤

Reactions: Sfb

Hanımlar merhaba bu sonuçlar adetin 3. Gunu yapilan hormon testi sonuclar nasil sizce doktor randevuma cok var merak ettim korkuyorumda amh 1,42 ydi 1.13 e düşmüş e2 ve Lh değerlerim artmis kötü bisey mi bu

Hayit suyunu set halinde aldim 2.ay degerler duzeldi hamile kaldim rabbim szede nasip etsin benimki bu setti ayni anda kullandim hepsini

Eklentiler

• Screenshot_20220701-211244_Chrome.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 278

Hayit suyu çok iyi diyorlar umarım ise yarar kullan çok övüyorlar onu bnce sende denemelisin

Kuzum benim hiç bi hormonum da düzensizlik olmadığı halde kullanmıştım ama hamile kalamadım meğer problem eşimden kaynaklıymış.ama fsh ı düşüren ve normal yolla hamile kalmayı sağlayan hormonları düzene girdiren böğürtlen kökü duydum şimdi onu yapacağız eşimle araştır kafana yatarsa kullanın.

Bana annem almıştı çok midemi bulandırmıştı, denemek için ilk aç karna için isterseniz, bulandırırsa tok karna sıkıntı olmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…