Hayıt suyu kullanan var mı

merhabalar🙋🏼‍♀️ benim fsh degerim yuksek Dr tüp Bebek tedavisine başla dedi ama fsh yuksek olunca o da biraz sıkıntılı oluyormus.. neyse ben de hayıt suyu deneyeyim dedim aramizda kullanan var mi? Tohumunu degil de suyunu aldim Mecit efendi nin. Bir de aslan pençesi ve civna percemi kullanacağım bunlari deneyen bi önerisi olan var mı? Hayıt suyunu mu yoksa diğerlerini mi once kullanayim inşallah bi fikri olan vardır şimdiden çok teşekkür ediyorum

Aslanpençesi ve hayıt tohumunu birlikte kullandım. Aynı anda ikisinden de birer çay kaşığı alıyodum (toz haline getirdikten sonra)
Testesteronum yüksekti ve bir hormonum daha adını hatırlamıyorum şu an.
İkisi de normal seviyeye düştü ve sağlıklı beslenme ve aralıklı oruçlarla birlikte destekleyince akne problemim bitti🧿

• Beğen
Reactions: Sfb
Aslanpençesi ve hayıt tohumunu birlikte kullandım. Aynı anda ikisinden de birer çay kaşığı alıyodum (toz haline getirdikten sonra)
Testesteronum yüksekti ve bir hormonum daha adını hatırlamıyorum şu an.
İkisi de normal seviyeye düştü ve sağlıklı beslenme ve aralıklı oruçlarla birlikte destekleyince akne problemim bitti🧿
1ay kullanip bakicam degerlerime bakalim

Kuzum benim hiç bi hormonum da düzensizlik olmadığı halde kullanmıştım ama hamile kalamadım meğer problem eşimden kaynaklıymış.ama fsh ı düşüren ve normal yolla hamile kalmayı sağlayan hormonları düzene girdiren böğürtlen kökü duydum şimdi onu yapacağız eşimle araştır kafana yatarsa kullanın.
Teşekkür ederim 🥰 ona da bakarim insallah gerek kalmaz da

Ben de hayıt suyu değil ama hayıt kapsülü kullandım reglime kahverengi akıntılar vardı ve progesteronum düşüktü
Normale döndü

• Beğen
Yaa çok guzel cok sevindim adiniza icime su serpttiniz😍 Benim fdh bi kac yildir yuksekti subatta 16 ydi mayista 27 olmus ne zaman basladiniz reglken mi bitince mi ve ne kadar sure içtiniz otu degil suyunu kullandiniz degil mi
Merhabalar, 27 olduğunda fsh, adet düzensizliği oluyor muydu?
Benim yuksek, olmaya başladı.

Miyom polip vs yoksa hayıt suyu ve Aslan perçemi iyidir. Varsa adet düzeninizi bozar aman dikkat

Reglin birinci günü başlanip yumurtlamaya kadar uygulanıyor normalde
Sende var mı bu saydıkların?
Bende polip var diye mi adet düzensizliği yaptı dersin?

Ben tüp bebek tedavisinden önce kullandım ama tohumunu 1 çay kaşığı tohumu havanda dövüp 2 bardak suyla 5 dk kaynatıp günde 1 defa içiyordum adet düzensizliğim için doktorum önermişti her içtiğim ay düzenli adet görüyordum ve hormonlarım düzgün çıkıyordu çok çok faydasını gördüğüm mucizevi bitki ve menepozda olan sıcak basmaları bazen ilaç yan etkisiyle bendede oluyordu onada birebir çözüm 😌
Menopozda mısın?

Hayıt otu ile testere dişli aslan pencesi birlikte kullanılmaz.
Kaş yapayım derken göz çıkarır hormonların altını üstüne getirirsiniz.
Düzeltene kadar da hem zamanınız hemde hormonlarınız gider.

Hayıt cok etkili bir tohumdur cayi bir tatli kasiginin ucu ile alinarak yapilir. Bir cay bardağı suya yapilir.
Mutlaka sabahlari ac karnina icilir.
Gecede yatmadan önce.

Hayiti yapicak birakacaksiniz sonra testere disli aslan pencesini yapacaksiniz.
Fsh 16 ve 27 iken adetin ilk uc günümüydü.
En son yaptırdığınız 4 çıkmış adetlimiydiniz.
Bu kadar oynak olamaz imkanı yok.

Amh degeriniz iyi, kanin beklemeden hemen bakilmasi gerekiyor.
Ben 1.1 amh 0,88 inmişti, fsh 12 ile dogal yolla 3 kere gebe kaldim. 2 cocugum var stres yapmayın.

Allahin izniyle bebeginiz olur.

Bende de hayıt tohumu civan perçemi aslan pencesi ve altın otu var bi çok kadın bunlarla hamile kalmış bende kullanmak istedim düzenli olmasada 2’3 güne bir ictim gebelik içindi değerlerimi bilmiyorum 11 aylık evliyim hala gebelik oluşmadı bi kaç kişi de kötü yorumda bulundu sağlığını bozabilirsin kist falan olur diye korktum açıkcası faydasını görürseniz yada kullanıp hamile kalanlar varsa yazabilirmi umut olsın bizede 🙏🏻

• Beğen
X