Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

hayit otu ile alakalı cak sayfa var arama yaptırırsan bula bilirsin

hayıt tohumu hormon dengeleyici ve adet rahatsızlığına iyi gelir birsu bardağı sıcak kaynamış suya birtatlı kaşığı konularak beş dakka demlenip süzülüp içilecek duyurulur.

arkadaşlar hayıt otu vb otlar herşeye faydalı peki aranız da yada tanıdığınız varmı menepozda çocuk sahibi olan ya da yumurtası hiç olmayıp doktor olmaz demesine rağmen cocuğu olan var mı hikayeleriniz varsa bu benzer anlatın şunları yaptılar deyin paylaşın

merhaba ben 6-7 aydır adet düzensizliği yaşıyorum 20-25 gün gecikiyor.fsh 15.5 çıktı yumurtalıklarım tembelmiş Dr yasmin tavsiye etti ama ben korkuyorum yan etkileri varmış.hayıt suyu aldım içmeyi düşünyorum.Hayıt suyunun zararlı ve yan etkilerini bilen varsa lütfen hbr bekliyorum.teşekkürler

Yagmur Oncesi Bence Karistirma Hayit Tophumunu Gunde 3 Kez Bala Karistir Ye Bak Ben Normalde Adet Olamiyordum Dene Ayrica Sogani Ortadan Bol Kuru Sogani Kaynat Suyunu Ic Bak Nasil Sokuluyorsun Bunlari Mutlaka Dene Ayrica Hayit Tohumu Fazla Alindiginda Yuzde Ufak Bir Karincalanma Hissi Verirmis Baskada Bilenen Bir Yan Etkisi Yok Ben Gunde 3 Kez Kullaniyorum Tavsiye Ederim

arkadaşlar bendede düşük sonrası adet düzensizliği başladı doktora bebek istediğimi de söyledim
düzenleyici yazıyorum dedi ve ben şu an onu kullanıyorum adetin 10.günü başlanıyor günde 2 sefer alınıyor 14.güne bitiyor...

kızlar merhaba
ben de pkoluyum ve bikaç ay içinde evleneceğim.glucophage kullanmadan adet olamıyorum desem yeri,yani kullanmazsam çok seyrek oluyorumsenağlama
soğan suyu tavsiye ettiler.bende işe yaramadı ve hapa tekrar başladım şimdi olacak gibiym...bu hayıt suyu ilaçsız iyi gelir mi?aktardan su şeklinde alırsak ne şekilde içiyoruz bilgi verirmisiniz çok zor durumdayım..senağlama

kabuklariyla kaynatsaydin sogani dilara surekli ic birkere icip birakma

hayit tohumu bana iyi geldi dene bence ben ilacsiz adet olamiyordum ustelik bana glukofaj hic fayda etmedi

günaydın yeşim
kabuklarıyla kaynattım ve yaklaşık 10-15 gün içtim aksine adetim gecikti.sen günde kaç kez kullandın?bana glukofaj iyi geliyor acaba bir arada mı kullansam?yerimseniben

Canim Yeni Farkettim Pardon Ben Gunde 3 Kere Kullandim Cayini Yapma Tozunu Bala Karistir Ye Birde Ole Dene Bakalim Belki Cayi Demlerken Bir Hata Yapiyorsun Benim Vucudum Glukofene Banamisin Demedi Gunde 3 Kere Ye Ama Geciktirme Mutlaka Ye Hergun Bugunde Almiyayim Deme Devam Et Zaten Hemen Bir Kere Icip Duzenlemesi Mumkun Degil Bu Mucize Olur Devam Etmen Gerekir En Zor Hastaliklari Bile 1 Yil Icinde Tedavi Ediyormus Dusun

Sadece 10 15 Gun Degil Hergun Icmelisin Ben Ole Yapiyorum Gebelikte Zarari Yok Diyor Alman Dr Lar Hatta Bebegin Tutunmasina Bile Yardimci Olabiliyormus Alman Dr Dedi Ben Onlarin Yalancisiyim
:)

kızlar bendede adet gecikmesi ve pco var bu hayıt tohumunu ve ada çayının gecikmiş adetteki yararlarını ilkkez burada ögrendim. kullanmak istiyorum fakat hayıt tohumu prolaktini yani süt hormonunu arttırırmı acaba, çünki süt yapıyo diye arkadaşlardan biri yazmış. prolaktin fazla olursa çocok olmuyor vücut kendini hamile zannediyor. bu konu hakkında bişeyler bilen varsa lütfen beni aydınlatabilirmi? bekliyorum sevgiler.

yeşimcim,ben hayıtın suyunu aldım,çalışma koşullarımdan dolayı başka türlü kullanmam zor..sabah akşam içiyorum,soğan suyuna da tekrar başladım..iyi mi ettim sence?fisfisfis

herkese mrblar..hayıt tohumu veya otu suda kaynatılarak mı içiliyor,yoksa kaynayan suya sonradan katılıp demleniyor mu..?yardımcı olursanız sevinirim..:1hug:

Dilara Bir Kac Arkadas Sen Gibi Yapmis Hatta Bir Arkadas Suyunu Kulandigini Soylemisti Gunde 3 Kez Icmis Yani Ona Bakilirak Iyi Yapmissin O Cok Memnun Kalmisti Yani Sonucta Hayit Prolaktin Hormonu Konusunda Bende Merak Ediyorum Aslinda Ama Bole Bir Ozelligi Olsaydi Kisirlik Tedavisinde Kullanilmazdi Bence Adetleri Cok Iyi Duzenliyor Jinekoloji Kisminda Bir Arkadas Bana Bisey Sormustu Konu Silinmis Ona Burdan Cevap Veriyorum Umarim Alir

Yok Canim Ben Yurtdisinda Yasiyorum Burda Bile Yararlarini Kesfedmisler Ozellikle Adet Duzeni Icin Cok Etkili Oldugunu Gorup Kapsulunu Yapmislar Bende O Kapsulleri Cikardim Icindeki Tozu Cikarip Bala Karistirip Yiyorum Tahminen 1 Tatli Kasigindan Biraz Az Kapsulun Icindeki Hayit Ona Gore De Bal Koyuyorum Yani Bir Tatli Kasigindan Biraz Az Ve Icine Biraz Corek Otu Katiyorum O Bir Cay Kasigindan Fazla Yenmiyormus Hergun 1 Cay Kasigida Corek Otu Aliyorum Hayit Otum Bitti Bugun Icim Hic Rahat Degil Siz Ne Guzel Aktara Gidip Aliyosunuz Gerci Bende Bulurum Ama Hap Yapmislar Burdaki Dr A Sordum Hayit Tohumunu Baktim Elindeki Belgelerle Geldi Arastirmislar Bana Dediki Evet Haklisin Hayit Tohumu Cok Yararli Hormonlar Icin Hamileligi Kolaylastirdigida Yaziyordu Kagitta Burasi Amerika Dusunun Yani

Yalniz Dr Bana Dediki Dogum Kontrol Hapi Kullanirken Kullanilmasi Iyi Degil Dedi Yani Eger Dogum Kontrol Hapi Kullanan Varsa Kullanmasin Dr Dedi Bana Bende Dogum Kontrol Hapini Biraktim Nasilsa Dogum Kontrol Hapini Icecem Yine Adetim Duzensizlesecek Biliyorum En Iyisi Hayit Tohumu Benim Favorim

Irmaknil Ona Emin Degilim Hani Kaynatiliyormu Uzerine Sicak Sumu Dokuluyor Bilmiyorum O Sekilde Kullanan Arkadaslar Vardi Sanirim Onlar Soylerler

Bende Sogan Suyu Iciyorum Arada Bir Tabi Cok Cok Etkili Sogan Suyunuda Unutmamak Lazim Ama Tadi Igrenc Malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…