Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

• Konu Sahibi janseray
teşekkür ederim canancım ben sabah bir bardak akşam yatarken bir bardak içiyorum tok karnına etkili olurmu

• Konu Sahibi janseray
canım benim prolaktinim yüksekti bende hayıt tohumunun düşürücü özelliği olduğunu öğrenince kullandım gerçekten 57 olan prolaktinim 19a düştü ama adet düzenlermi bilmiyorum

• Konu Sahibi janseray
arkadaşlar bende hamile kalmak istiyorum düzensizlik gidermek için aldım otlardan ama nasıl kullanmalıyım aktarda soramadım utandım ne kadar sıklıkla içeceğim hangi günlerde başlayıp hangi günlerde bırakmalıyım kullananlar yazabilir mi lütfen yumurtlama zamanı mı içilecek yada adete bir hafta kala mı cvp yazarsanız sevinirim...

• Konu Sahibi janseray
baytar bende hamle kalmak istiyorum ve o yüzden içiyorum aslına bakarsan.regl düzenimi düzenlemesi için.günde iki çaybardağı sabah - akşam aç karnına ılık şekilde içiyorum.taze demliyorum.1çay kaşığı tohumu kaynamış suya atıp demliyorum.geçen ay regl dönemim gecikmişti.10 gün kadar bir süre düzenli içtim hiç ağrısız sancısız bir regl dönemi geçirdimki ben çok sıkıntılı geçirirdim o dönemi.bu ayda 10 gün önce başladım çalıştığımdan dolayı çok düzenli olmasa da içiyorum.sende dene çok bişey kaybetmezsin.

• Konu Sahibi janseray
şu an adet olabilmek için farlutal kullanıyorum,bu bitkinin çayı zarar verir mi sizce?

• Konu Sahibi janseray
hayır vermez iyi bir adet sokturucudur

• Konu Sahibi janseray
teşekkür ederim stella,of ya pco lu olup da bebeği olan var mı acaba yaa?çok korkuyorum ben hamile kalmazsam diye,

• Konu Sahibi janseray
canım geçen ay bende hayıt tohumu içtim ve farlutal kullandım.inanırmısın içim temizlendi.hiç bu kadar adet görmemiştim
bu ayda daha henüz olmadım.inşallah hamişimdir.yarın kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı.

• Konu Sahibi janseray
inş. canım.iyi haberler verirsin bize.ben daha başlamadım hayıt tohumu içmeye ama civanperçemi ve aslanpençesi içiyorum bir de farlutal kullanıyorum işte. bekarken yumurtalık iltihabı olmuştu bende,civanperçemi kullanmıştım tamamen düzelmişti.yeni evlendim belki o yüzden düzensizim.

• Konu Sahibi janseray
teşekkür ederim stella,of ya pco lu olup da bebeği olan var mı acaba yaa?çok korkuyorum ben hamile kalmazsam diye,

canım pcolu olup hamile kalan bisuru insan var lutfen moralini bozma ve umudunu yitirme tamammı canım

• Konu Sahibi janseray
ben daha 1 aylık evliyim kuruntu yapıyorum galiba,

• Konu Sahibi janseray
adetim gelsin die dun 2 bardak içtim sanırım bugun olurum

• Konu Sahibi janseray
Ben Yurtdisinda Yasiyorum Burada Cayi Falan Yok Kapsul Halinde Yapmislar Bende Ole Kullaniyorum Yaklasik Bir Ay Oldu Kullanali Bakalim Ne Olucak Bende Cok Istiyorum Hamile Kalmayi Adetlerim Cok Duzensiz Cogu Zaman Ilacsiz Adet Olamiyorum Dr Gittim Hicbir Sorun Yok Dedi Hersey Normal Bir Kac Hormon Normalden Az Mis Sadece Hormonlarida Iyilestirdigi Icin Basladim Yoksa Dr Dogum Kontrol Hapi Verecekti Hata Verdi Icmedim Dogal Yollardan Hamile Kalmak Istiyorum Allah In Izniyle Insallah Olur Bu Ay Bakalim Ne Olucak Goguslerimde Acima Var Ama Adetlenmemde Yakin

• Konu Sahibi janseray
Arkadaşlar bende bugün başlayacağım hayıt otuna benim adetlerim düzenli ama ne yazıkki azalmaya başladı, çünkü hormaonlarım bozuk özelliklede FSH hormonum yüksek ve bu yüzdende hamile kalamıyorum inşallah bu ot düşürür.Ama o tohumların çok zor ezildiğini duydum.Acaba bunun pratik bir yolu yokmu bilen arkadaşlar varsa yazsın lüfeen.

• Konu Sahibi janseray
selam bende hayıt suyu kullanıyorum.
ama henüz ne işe yarar bilemem araştırdım faydasını gören çokmuş.ben adet olamıyorum dr e menepoz dedi.25 yaşındayım cocuk yok ama olacak belki birgün.

• Konu Sahibi janseray
canim birde adacayi ic bence nasil anladilar menapoz oldugunu

• Konu Sahibi janseray
canım dört doktora gittim düzceliyim bikerde istanbula gittim fakat hepsi tahlile bakıp aynı şeyleri söyledi.artık neyapacağımı şaşırdım.bitkisele geçip öylemi denesem fsh133 lh70 e2 20 yaaa ne tablo değilmi bu değerlerden anlayan varmı düzelen varmı?

canım ben hayıt otunu ayağımdaki mantar ıcın kullandım cok ıyı gelıo ama adet düzensizligi ıcın ıyı gelıomu bılmem .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…