Hayırlısıyla Hamile Kalmak Için 41 Yasin Suresine Varmisiniz Kızlar..

sSultans sSultans
Rakika Rakika
__Eva_ __Eva_
C cansu_tr
@Hayalimdi gercek oldu
ftmclk ftmclk
Reengarenk Reengarenk
A aselatilgan
Gullbahcemm Gullbahcemm
baronnes baronnes
Dil-i bitab Dil-i bitab

Selamün aleyküm arkadaşlar yarın öğleden sonra beyin tümöründen ameliyat olacak bı ablmiz var ismi KATİBE acil hatim okuyoruz. Yardım edebilir misiniz?
Canım zaman çok az mış ben öyle hızlı okuyamıyorum maalesef Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah yinede yarın müsait olabilirsem sana yazarım okuyabildiğim kadar okumaya çalışırım benimde kaynanam umreye gidecek bu aralar onun telaşkası var yarın uygun olursam sana yazarım ben yoldaşa bol bol dua ederim Allah yardımcısı olsun Şafi ve Nafi isimlerinin yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah

Canım zaman çok az mış ben öyle hızlı okuyamıyorum maalesef Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah yinede yarın müsait olabilirsem sana yazarım okuyabildiğim kadar okumaya çalışırım benimde kaynanam umreye gidecek bu aralar onun telaşkası var yarın uygun olursam sana yazarım ben yoldaşa bol bol dua ederim Allah yardımcısı olsun Şafi ve Nafi isimlerinin yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah
Amin Allah razı olsun Fatmam yeni belli oldu ameliyat meselesi :/ o yüzden vakit dar

Arkadaşlar kusura bakmayın birkaç gündür kafam pek rahat değil onun için pek okuyamıyorum birazda rahatsızım hakkınızı helal edin...

X