Hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı evlat için yetmiş bin YA VARİS

Canım benim senin için 8 bin beşyüz ben okudum + 500 tane kızım bugün yine okudu toplam 9000 tane eklersin diğer kizimda 1000 tane şuan okuyor başladı eklersin toplamda 10 000 tane eklersin allahım kabul etsin tez zamanda hayirlisiyla sağlığıyla gelsin minigin nasip olsun AMİNNNN insallahhhh

Yine takip ederim seni yine okurum senin için elimden geldiğince okumaya calisirim. ..yeterki rabbimiz ol desin inşallah da der
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

ALLAH RAZI OLSUN CANIM HAKKINI HELAL ET İNŞ MELEK KIZLARININ DUALARI KABUL OLUR BENİM İÇİN HAYIRLARLA SEN DE 3. EVLADINA HAYIRLARLA KISA ZAMANDA KAVUŞURSUN AMİN

ALLAH RAZI OLSUN CANIM HAKKINI HELAL ET İNŞ MELEK KIZLARININ DUALARI KABUL OLUR BENİM İÇİN HAYIRLARLA SEN DE 3. EVLADINA HAYIRLARLA KISA ZAMANDA KAVUŞURSUN AMİN
İnşallah canım benim inşallah senden de allah razı olsun
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah miniklerimiz tez zamanda sağlığıyla hayirlisiyla gelsin AMİNNNN insallahhhh

İnşallah canım benim inşallah senden de allah razı olsun
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah miniklerimiz tez zamanda sağlığıyla hayirlisiyla gelsin AMİNNNN insallahhhh
hakkını helal et canım inş güzel haberler veririz hayırlarla birbirimize

Amin canım cümlemizin duaları hayırlısıyla kabul olsun inşallah. 3000 okudum, okudukça yine yazarım.
ALLAH razı olsun canım hakkını helal et belki benliğime kadar bebek istedğimden olmuyor belki zaman gerek en doğru zamamda hayırlısını istedik MEVLAMDAN amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…