hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Bende akşama namazı kılıp başlıyorum Hergün dediğiniz gibi ilk önce hacet namazı kılıp ismen listedekilere dua edip esmayı çekiyorum Rabbim kabul eder inşallah benimde Ocak'ta transfer olacak hayırlısıyla Rabbim sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar nasip eder inşallah

Ben hacet namazımı kıldım, ismen herkesi okudum, 11'er tane olan teşbihleri de çektim ama 1282 tane çekmişim yanlışlıkla rica etsem biri iki tane az çeker mi bugüne mahsus.

Kızlar ben adetli yim namazımi kalmadan başlıyorum. Bitince de yazarım canlar allahım kabul etsin.

kızlarrr anlatıyorum herkes burayı okusun lütfen ......
her gün herkes hacet namazını kılacak niyet ettim allahım toplu duamızın hacet namazını kılmaya diye
iki rekat namazı kıldıktan sonra allahım niyet ettik 21 gün boyunca senn en güzel isimlerinden olan Ya latif celle celalühü yü 16.641 defa okumaya sen filanca kuluna şunu nasip eyle diye listedeki herkesin dileğini söyleyecek (aşağıda listede var)
arkasından da günlük okuması gereken sayıyı okuyacak

11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz

DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero 1.281 - özge kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
2.tuuba84 1.280-tuuba kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
3.babamın kızıyım 1.280-babamınkızıyım kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
4.belina yesila 1.280-beliyesila kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
5.umutsuzcuk 1.280 -umutsuzcuk kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
6.yasemin5846 1.280-yasemin kuluna hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar ver
7.eymen4545 1.280-eymen4545 kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
8.hoppacuppa 1.280-hoppacuppa kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
9.trksng 1.280-özlem kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
10.mutlu-umutlu 1.280-mutlu umutlu kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
11.ersu 1.280-suzan kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
12.okulum 1.280-ebru kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
13.esma73 1280-esma kuluna hayırlı sağlıklı bir evlat ve güzel içinde huzurla yaşayacağı bir ev nasip et

kızlar ben nicklerinizle yazdım ama bence isimlerinizi söyleyin

LİSTE KAPANMIŞTIR-11.12.2014 te başlanacak okunmaya son okuma günü 31 aralık (o günde okunacak)

kızlar bende birazdan namazımı kılıp başlıcam inş. allahım dualarımızı kabul etsin inş. adım emine bende hayırlı sağlıklı analı babalı evlalar nasip etsin inş.

Hayirli aksamlar kizlar bende tamamladim bu gun 1.280 adet ya latif cektim rabbim kabul etsin. Herkes cektimi? Bugun ins. 16.641 i tamamlamisizdir. Yarin yine devammmm.
Rabbim gonlumuzden gecen tum dualari hayirli bir sekilde bizlere versin.
Kizlar sali gunu rahim filmim cekilecek allah rizasi icin onun İcinde dua istiyorum sizden. Kolay gecsin ve sonuclar iyi ciksin diye. İns. Rahim filmimin hemen ardindan hamile kalirim rabbim tum isteyenlere hayirli imanli saglikli evlatlar nasip etsin amin.

kızlarrr anlatıyorum herkes burayı okusun lütfen ......
her gün herkes hacet namazını kılacak niyet ettim allahım toplu duamızın hacet namazını kılmaya diye
iki rekat namazı kıldıktan sonra allahım niyet ettik 21 gün boyunca senn en güzel isimlerinden olan Ya latif celle celalühü yü 16.641 defa okumaya sen filanca kuluna şunu nasip eyle diye listedeki herkesin dileğini söyleyecek (aşağıda listede var)
arkasından da günlük okuması gereken sayıyı okuyacak

11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz

DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero 1.281 - özge kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
2.tuuba84 1.280-tuuba kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
3.babamın kızıyım 1.280-babamınkızıyım kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
4.belina yesila 1.280-beliyesila kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
5.umutsuzcuk 1.280 -umutsuzcuk kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
6.yasemin5846 1.280-yasemin kuluna hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar ver
7.eymen4545 1.280-emine kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
8.hoppacuppa 1.280-damla kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
9.trksng 1.280-özlem kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
10.mutlu-umutlu 1.280-mutlu umutlu kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
11.ersu 1.280-suzan kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
12.okulum 1.280-ebru kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
13.esma73 1280-esma kuluna hayırlı sağlıklı bir evlat ve güzel içinde huzurla yaşayacağı bir ev nasip et

kızlar ben nicklerinizle yazdım ama bence isimlerinizi söyleyin

LİSTE KAPANMIŞTIR-11.12.2014 te başlanacak okunmaya son okuma günü 31 aralık (o günde okunacak)

günaydın kızlar herkes okumuştur inşallah tamamlamışızdır 16.641 sayısını Rabbim kabul etsin dualarımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…