hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

kızlar ben şimdilik çıkıyorum herkes gördüğünü belirtecek bir şey yapsın eksik kalan falan olmasın hepimiz zincirin bir halkasıyız

kızlarrr anlatıyorum herkes burayı okusun lütfen ......
her gün herkes hacet namazını kılacak niyet ettim allahım toplu duamızın hacet namazını kılmaya diye
iki rekat namazı kıldıktan sonra allahım niyet ettik 21 gün boyunca senn en güzel isimlerinden olan Ya latif celle celalühü yü 16.641 defa okumaya sen filanca kuluna şunu nasip eyle diye listedeki herkesin dileğini söyleyecek (aşağıda listede var)
arkasından da günlük okuması gereken sayıyı okuyacak

11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz

DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero 1.281 - özge kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
2.tuuba84 1.280-tuuba84 kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
3.babamın kızıyım 1.280-babamınkızıyım kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
4.belina yesila 1.280-beliyesila kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
5.umutsuzcuk 1.280 -umutsuzcuk kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
6.yasemin5846 1.280-yasemin kuluna hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar ver
7.eymen4545 1.280-eymen4545 kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
8.hoppacuppa 1.280-hoppacuppa kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
9.trksng 1.280-trksng kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
10.mutlu-umutlu 1.280-mutlu umutlu kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
11.ersu 1.280-suzan kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
12.okulum 1.280-okulum kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
13.esma73 1280-esma kuluna hayırlı sağlıklı bir evlat ve güzel içinde huzurla yaşayacağı bir ev nasip et

kızlar ben nicklerinizle yazdım ama bence isimlerinizi söyleyin

LİSTE KAPANMIŞTIR-11.12.2014 te başlanacak okunmaya son okuma günü 31 aralık (o günde okunacak)

canım herkes sormuş ama; bende sorayım. ben hergün namazımı kılıcam, 1280 adet ya-latif çekicem. adet olduğum günlerde namaz kılmayıp sadece ya-latif çekicem doğrudur değil mi
evet canım toplu duayı okuyacaksın 11 defa okunanlarıda okuyacaksın ardından sayını okuyacaksın

kızlar regl olduğumuz günlerde duamızı okuyacağız ardından 11 defa okunanları okuyacağız ardından da sayımızı okuyacağız

Kizlar bugun adetliyim
Ama anladim ben hergun 31 aralik a kadar 1.280 adet ya latif cekecem cekmeden once listedeki 13 kisinin adini ve dileklerini okuyacam sonra baslayacam. Adet bitiminde de hergun 31 aralik a kadar hacet namazi kilacam toplu duamizin dileklerimizin kabulu icin diye namaz sonunda yine 13 kisinin adini ve dileklerini soyleyecem.
Dogru anlamismiyim. :-)

Kizlar bide bisey daha diyecegim.
Sali gunu yani 4 gun sonra rahim filmim cekilecek onun icinde sonuclarimin temiz guzel cikmasi icin sizlerden dua istiyorum.
Sadece 4 gun sali gunune kadar dualariniza bunuda katarmisiniz cok korkuyorum.
Allah rizasi icin dua istiyorum sizlerden.

Kizlar bugun adetliyim
Ama anladim ben hergun 31 aralik a kadar 1.280 adet ya latif cekecem cekmeden once listedeki 13 kisinin adini ve dileklerini okuyacam sonra baslayacam. Adet bitiminde de hergun 31 aralik a kadar hacet namazi kilacam toplu duamizin dileklerimizin kabulu icin diye namaz sonunda yine 13 kisinin adini ve dileklerini soyleyecem.
Dogru anlamismiyim. :-)
evet canm

canm detaylı olarak anlattım bi bak anlamadığın yer olursa sor lütfen bu gün başladık

bende hergün 1280 Ya Latif çekeceğim ve hergün hacet namazı kılıp dua edeceğim hepimize, regl olunca namaz kılmayıp Ya Latif çekeceğim yine hepimizin isteklerine dua edeceğim

arkadaşlar ben akşam okuyacağım hepimiz için namazımı da kılacağım. benim adım nickimden de anlaşıldığı üzere tuba :) ve dileğim hayırlı sağlıklı edepli ve imanlı salih bir evlat :)

kızlarrr anlatıyorum herkes burayı okusun lütfen ......
her gün herkes hacet namazını kılacak niyet ettim allahım toplu duamızın hacet namazını kılmaya diye
iki rekat namazı kıldıktan sonra allahım niyet ettik 21 gün boyunca senn en güzel isimlerinden olan Ya latif celle celalühü yü 16.641 defa okumaya sen filanca kuluna şunu nasip eyle diye listedeki herkesin dileğini söyleyecek (aşağıda listede var)
arkasından da günlük okuması gereken sayıyı okuyacak

11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz

DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero 1.281 - özge kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
2.tuuba84 1.280-tuuba kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
3.babamın kızıyım 1.280-babamınkızıyım kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
4.belina yesila 1.280-beliyesila kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
5.umutsuzcuk 1.280 -umutsuzcuk kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
6.yasemin5846 1.280-yasemin kuluna hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar ver
7.eymen4545 1.280-eymen4545 kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
8.hoppacuppa 1.280-hoppacuppa kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
9.trksng 1.280-özlem kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
10.mutlu-umutlu 1.280-mutlu umutlu kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
11.ersu 1.280-suzan kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
12.okulum 1.280-okulum kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
13.esma73 1280-esma kuluna hayırlı sağlıklı bir evlat ve güzel içinde huzurla yaşayacağı bir ev nasip et

kızlar ben nicklerinizle yazdım ama bence isimlerinizi söyleyin

LİSTE KAPANMIŞTIR-11.12.2014 te başlanacak okunmaya son okuma günü 31 aralık (o günde okunacak)

X