hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

estağfirullah. estağfirullah. estağfirullah.
el açtık kapına geldik ne olur yarabbim bizi boş çevirme.amin
Âlemlerin Rabbi olan Allah’a hamd olsun.
Peygamberimiz Hz. Muhammed (a.s)’e, onun bütün ehl-i beytine ve ashâbına salât ve selâm olsun.
Ey Rabbimiz! Bizden ibadetlerimizi kabul buyur.amin
Şüphesiz ki sen her şeyi işiten ve her şeyi bilensin.
Bizim tövbelerimizi kabul eyle.amin
günahkar ağzımla yaptığım dualarımı, el açıp amin diyen kardeşlerimin dualarını kabul buyur.
amin
allahım dünyada ahireete hep iyilik ver. amin
efendimizin elleriyle kevser havuzundan içenlerden eyle. amin
allahım efendimiz birgün arkadaşları sahabe efendilerimizle oturuken kardeşlerimi görmek çok isterdim demişti. sahabe efendilerimizde biz senin kardeşlerin değilmiyiz dediklerinde sizler benim arkadaşlarımsınız buyurmuştu. ben ahir zamanda ben öldükten sonra bana itaat edenleri görmek isterdim demişti. allahım efendimizin kardeşlerim dediği insanlardan eyle. amin.
hayırlı evlatlar ver. N nebahat_1990 kardeşiminde gönlünden geçenleri kabul buyur.
ölmüşlerimize merhamet eyle. bizleride kabir azabından koru. amin.

"bekarlarımıza hayırlı kısmetler ver, doğuracağımız kuzularımızada başarı, huzur, bereket ve sağlık içinde bir ömür lütfeyle! her türlü kötülüklerden ve zararlı alışkanlıklardan muhafaza eyle Allah’ım! amin.
amin
el fatiha.

aminnnn

Amin, çok teşekkür ediyorum okuyan, okumayan, okuyupta haber veremeyen herkese. çok duygulandım. hepinizden Allah razı olsun. Allah'ım hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin.

tamm canm sana her listeden o sayıyı verdim liste bana emanet ama bana @miskamber için durumu açıkla lütfen kaç kişiye daha onu yazacağım ?
canım bana pazartesi mesaj attı 5000 okucam ben pazartesiye kadar yokum dedi . o gün sana okuyoduk. seninki dahilmi o 5000 içinde
5000 içinde varsan 5 kişiye okumuş
1.@kalemero
2.@miskamber
3.@mutlu-umutlu
4.@BabamIn_KIzIyIm

5.@esmaonur01

bu beş kişiye okumuş olur.

ama sana okumuşsa , ekstra 5000 aldıysa toplam 6000 olur ozaman
1. K kalemero
2. @miskamber
3..@mutlu-umutlu
4. N nebahat_1990
5.@esmaonur01
6.@ersu

6 kişiye okumuş ozaman ersu içinde okumuş olur. pazartesi gelince belli olcak. sorarsınız ben özelden mesajda atıcam.
o göre eksik arkadaşı tamamlar.
kafam benimde karıştı.

Canım sana da duan için ayrıyetten çok teşekkür ederim. iyi tatiller, iyi dinlenmeler; sen kendine çok sayı alıyorsun aramızda bölüşebiliriz istersen, o kadar çok alma, belki tatilde zorlanırsın.

tamm canm ben yeni listeyi yapıyorum şimdi saol

Canım sana da duan için ayrıyetten çok teşekkür ederim. iyi tatiller, iyi dinlenmeler; sen kendine çok sayı alıyorsun aramızda bölüşebiliriz istersen, o kadar çok alma, belki tatilde zorlanırsın.
yok zorlanmam namazlardan sonra okurum 1 saatini alıyo zaten.hem başkaları için dua etmek insanı mutlu edyo. çikolatalı pasta yemiş gibi kalbim sızlıyo.

Kızlar @esmaonur01 arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde @esmaonur01 arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ
1.@gulucukgs 6641
2.@adrenalin85 1.000
3.@kalemero 1.000
4. @@miskamber 1000
5.@mutlu-umutlu 1.000
6.@@BabamIn_KIzIyIm 1000
7.@esmaonur01 1.000
8.@ersu 1.000
9.@eymen4545 1.000
10. @@hoppacuppa 1.000
11. @@esma73 1000
12.@gsx 1000
kalan 0

@EsmaOnur arkadaşımızda hayırlı bir bebek istiyor tez zamanda hamiş olsun

yok zorlanmam namazlardan sonra okurum 1 saatini alıyo zaten.hem başkaları için dua etmek insanı mutlu edyo. çikolatalı pasta yemiş gibi kalbim sızlıyo.
Canım istersen ilk sayfayıda değiştir, yeni giren arkadaşlarımızda kimde olduğumuzu, kime okuduğumuzu bilsinler.

@esmaonur01 kardeşim.
canım sıra sende küsüp gitme öle hakkını helal et ama ben payıma düşeni aldım ..listede karışıklık olursa benim boynuma. 15 aralıkta ölmez sağ kalırsak.
gerekirse tüm arkadaşlara ben 16641 tane tek tek okurum ..
allaha emanet. dua ile.

ben tekrar hatırlatayım da ben hafta sonu 1.000 er tane okuyacağım inşallah. ya da payıma kaç tane düşüyorsa okuyacağım ama bildirim belki yapamayabilirim.

ben tekrar hatırlatayım da ben hafta sonu 1.000 er tane okuyacağım inşallah. ya da payıma kaç tane düşüyorsa okuyacağım ama bildirim belki yapamayabilirim.
ozaman kesinleştir kimler için okucagını karışmasın tatlım. adlarını yaz. @gsxde bende yazdık

esmaonur01 arkadaşımız en son mesajında, ben çıkıyorum yazmış sanırım , o mesajından sonra görüştünüz mü özelden?
ben özelden görüştüm . kötü bi gün geçirmiş canı sıkkın olduğu için. ama izne ayrılmazsam iznim yanıcak.
hepiniz hakkınızı helal edip. yola çıkçak. gidipte dönmemek var.

tamm cumartesi akşamı yeni arkadaşa geçmiş oluruz 3.arkadaşa pazartesi geçeriz @esmaonur01 bu gün ve yarın yeni arkadaşta cumartesi ve pazar okunur pazartesi 3 e geçilir

ben özelden görüştüm . kötü bi gün geçirmiş canı sıkkın olduğu için. ama izne ayrılmazsam iznim yanıcak.
hepiniz hakkınızı helal edip. yola çıkçak. gidipte dönmemek var.
helal olsun canm benm :) dua işi gönül işi içini ferah tut herkesten çok senn emeğin geçti herkese fazlasıyla okudun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…