hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

canm şimdi eksik nedir yeni arkadaşa geçelim mi bu gün ?
canım, hoppacuppa ve esma73 arkadaşlarımız okumadı. 2000 adet eksik, ben okurum ; ama sonradan girip te bizi beklememişsiniz deyip kırılırlar diye bekliyoruz. nasıl derseniz öyle yapalım. bende isterim bugün beni bitirelim duamı yapalım yeni arkadaşa geçelim.

canım, hoppacuppa ve esma73 arkadaşlarımız okumadı. 2000 adet eksik, ben okurum ; ama sonradan girip te bizi beklememişsiniz deyip kırılırlar diye bekliyoruz. nasıl derseniz öyle yapalım. bende isterim bugün beni bitirelim duamı yapalım yeni arkadaşa geçelim.
tamm ben yazıyorum 2 ye kadar bekliyoruz eğer gelmezlerse listeden de sileceğim çünkü bunda sayı ve süre önemli hızlı okuyup ilerlememiz lazım

• Beğen
Reactions: gsx
tamm ben yazıyorum 2 ye kadar bekliyoruz eğer gelmezlerse listeden de sileceğim çünkü bunda sayı ve süre önemli hızlı okuyup ilerlememiz lazım
sen bilirsin canım, 2 ye kadar okumazlarsa ben okuyorum zaten tamamlamış olurum sayıyı, dua edip yeni arkadaşa geçeriz.

kızlar listeyi bu gün oluştururken sürekli girip bildirim yapanlarla devam edeceğim @gulucukgs sen devam edecek misin nasıl yapalım ? @miskamber sanırım yarından itibaren girmeye başlar onun okuması gereken 5.000 vardı onu bir netleştirelim bir de @gulucukgs gitmeden

• Beğen
kızlar listeyi bu gün oluştururken sürekli girip bildirim yapanlarla devam edeceğim @gulucukgs sen devam edecek misin nasıl yapalım ? @miskamber sanırım yarından itibaren girmeye başlar onun okuması gereken 5.000 vardı onu bir netleştirelim bir de @gulucukgs gitmeden

bende c.tesi pazar giremem ama payıma düşeni okurum, p.teside Allah nasip ederse okudum diye yazarım.daha önce de mesaj yazıp demiştim kimseye haksızlık olmasın gerekirse daha çok okuyabilirim.

• Beğen
Allah'ım tüm hastalara, senin annene de acil şifalar versin canım.
allah razı olsun kızlar ben geri kalan 6 kişi için 1000 tane aldım gulucukte olmucağı için onada mesaj atamam. 6 kişiye 1000 adetten 6000 okundu sayarsınız. yazdım cüzdanıma koydum isimleri hergün dua edicem. ama diğer listede beni eklemeyin emi. allah razı olsun hepinizden sağlıklı bi evlat istiyom bende.

esma73 esma73
hoppacuppa hoppacuppa kızlar sizi N nebahat_1990 arkadaşımın YA LATİF sayısı için bekliyoruz haber verin lütfen 2 ye kadar bekliyoruz sonra diğer arkadaşa geçiyoruz sizin sayınızı arkadaşımız okuyacak
arkadaşım ben okumayan ya da okuyup haber veremeyen 2 arkadaşımızın yerine de ya-latif okudum. benim listem tamamlandı. duasını yazabilirsiniz, diğer arkadaşa geçebiliriz.

ben öğleden önce yoğun duygular yaşiyodum ama şimdi bişi hissetmiyom...

X