hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

ben hafta sonu giremeyeceğim ama okunmayan arkadaşlar ne olacak, ben daha fazlada okuyabilirim, haksızlık olmasın okunmayanlara...

Arkadaşlar sıradaki okunacak olan ( cuma gününe denk geldi hem ) @@BabamIn_KIzIyIm.... Allah’ım isteyen herkese, @@BabamIn_KIzIyIm da hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah. Hepimizin hakkında hayırlısını versin.(amin)
1.@gulucukgs 1000 okudu

2.@adrenalin85 1.000 okudu
3.@kalemero 1.000
4. @miskamber 1000 okudu

5.@mutlu-umutlu 1.000 okudu
6. N nebahat_1990 6641 okudu
7.@esmaonur01 1.000 okudu
8.@ersu 1.000 okudu
9.@eymen4545 1.000 okudu
10. hoppacuppa hoppacuppa 1.000
11. esma73 esma73 1000
12.@gsx 1000 okudu

kalan 0

Birde sen bugün izine çıkmadan benim duamı da yapsak çok güzel olur. Belli bir saate kadar bekleriz. Okumayan bildirim yapmayan olursa ben okurum, arkadaşlar sonra girip bildirirlerse de çok okunmuş olur. Allah’ım kabul etsin.
bencede öle yapalım en azından bende sıradaki arkadaş içnde okumuş olurum.

ben idare ederim canm
allah razı olsun canım. kalemero senden. @miskamber 5000 almıştı o pazartesi gelince sorarsın. kimlere okudu diye.

ona şöye bi mesaj attım acaba o 5000 içinde sinde varmısın.
5000 içinde varsan 5 kişiye okumuş
1.@kalemero
2.@miskamber 1000
3.@mutlu-umutlu 1.000
4.@BabamIn_KIzIyIm 6641

5.@esmaonur01 1.000

yoksan 5000 içinde

1. @@miskamber 1000 okudu
2.@mutlu-umutlu 1.000 okudu
3.@@BabamIn_KIzIyIm 6641 okudu
4.@esmaonur01 1.000 okudu
5.@ersu

ersuyada okumuş oluyo.

@miskamber attığım mesaj
CANIM PAZARTESİ @@kalemero İCİN OKUDUK.
SONRA SEN SALI GÜNÜ
ÇARŞAMBA BUGÜN MUTLU-UMUTLUYA OKUYOZ.
SENİN 5000 İÇİNDEMİ KALEMERO YOKSA ONUNKİNİ OKUMUŞMUYDUN

• Beğen
Reactions: gsx
Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama bdnce haksızlık oluyor şu mübarek cuma günü susayım dedim ama dayanamadım
Öncelikle sayfa sahibi arkadaşım sen 15 gün yoksan geriye kalanların hakkı ne olacak hem sayfayı kurdun hem kendiniz idare edeceksiniz deyip çıkıyorsun insan bir hellalik ister kusura bakmayın der e biz size okurken iyiydi o zaman insanın aklına bu geliyor
Kalemero arkadaşımdzn allah razı olsun ona dicek lafım yok kız yine ben idare ederim demiş ama hiç hoş değil. Gerçekten kırıldım
Şusna kadar okumuş olduğum arkadaşlarıma helal olsun allah kabul etsin ama ben çıkıyorum böyle ayrımcılık olacsksa kendiniz okuyun
Kimin ne yaptığı belli değil

Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama bdnce haksızlık oluyor şu mübarek cuma günü susayım dedim ama dayanamadım
Öncelikle sayfa sahibi arkadaşım sen 15 gün yoksan geriye kalanların hakkı ne olacak hem sayfayı kurdun hem kendiniz idare edeceksiniz deyip çıkıyorsun insan bir hellalik ister kusura bakmayın der e biz size okurken iyiydi o zaman insanın aklına bu geliyor
Kalemero arkadaşımdzn allah razı olsun ona dicek lafım yok kız yine ben idare ederim demiş ama hiç hoş değil. Gerçekten kırıldım
Şusna kadar okumuş olduğum arkadaşlarıma helal olsun allah kabul etsin ama ben çıkıyorum böyle ayrımcılık olacsksa kendiniz okuyun
öle düşünme be tatlım belki izin almasını gerektirecek bi durumu oldu. benimde anam rahatsız ama ben kalan kişilerin adını yazdım cüzdana koydum. inş onlara okucam beni okudu yazarsınız.giremeyebilirim hastanede kalcak çünkü 3 gün.
eson2609 eson2609
ERSU ERSU 1.000
eymen4545 eymen4545
hoppacuppa hoppacuppa
esma73 esma73 1000
gsx gsx 6kişiye 1000taneden 6000 aldım okurum allah kabul etsin.

Son düzenleme:
arkadaşım bence çıkma, gulucukgs arkadaşımız izine çıkıyormuş, internete giremeyecek sanırım, hepimiz elimizden geldiğince listeyi düzenlemeye çalışırız. kalemero arkadaşımıza yardımcı oluruz. bu liste tamamen bitsin, ozaman kim devam eder, kim etmez ona göre karar verilir. kendisi de hergün her kişi için okuyacak sanırım, gitmeden buraya net bişeyler yazar. bizde ona göre listeye onun için okundu yada okunmazsa aramızda dağıtırız.

• Beğen
canım yapma böyle eksik kalanı aramızda paylaşırız dua işi kabul gönül işidir kal lütfen ben rica ediyorum @gulucukgs arkadaşımızda eksik fala demedi herkese okudu hakkını yiyemem o konuda böyle hoş olmayan konulara girmeyelim arkadaşım sayfanın sorumluluğu bende ben takibini yaparım fazlayıda okurum yapmayın böyle

• Beğen
kızlar hepinizden rica ediyorum dua işi gönül işidir yapmayın böyle @gulucukgs fazla eksik demeden okudu hakkını yemeyin

• Beğen
X