hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

Cnm bekledim arkadaşlar almazsa kalani onlara yazalim okuturum ben.sen 500 er yaz onlara .

Hepinizin diline gonlune saglık kızlar allh hepmızın dıasını kabul etsın bnde bbegı sag salım saglıkla kucagıma alımmm banada 500 yaz cnm

250 tane daha okudum. Toplamda 1000 tane okumuş oldum.
Kızlar dualarımizin kabulü için 10.000 "Ya Latif, Ya Allah ! " okuyalim.

''Ey Allahım! Senden sabır, temiz kalp, doğru konuşan dil, kabul olunan dua, cenneti kazandıracak amel defteri, helal rızık, devam edici nimet, cennet elbiseleri, hayırlı eş, hayırlı sağlıklı evlat, huzurlu ve bereketli bir yuva, güzel mutlu edecek şeyler istiyorum.Ey ihtiyaçları gideren, ey davetlere icabet eden, ey bela ve yoksullukları gideren, ey sırları ve gizlilikleri bilen, dilediğimi kabul et ve ihtiyaçlarımı gider AMİN."

+VE ICINDEKI DILEKLERININ KABULU ICIN cemre arkadasimiza OKUYALIM.

1- pozitifhatun .....................500
2- @volhat...............................500
3- SENGUL1976 ................1000
4- CReSS_34 ......................1000
5- K kalemero ........................
6- trksng .............................500
7- @gulucukgs.........................900
8- damla_22 .......................500
9- @masculin (ayse)...............500+500+600
10- U ulukant ...........................
11- Songul................................500
12- cemreank .......................500
13- tubatesbih ......................1000
14.Zahide................................500
15. M minnakkelebekim ......................500+250+250

kalan 0

''Ey Allahım! Senden sabır, temiz kalp, doğru konuşan dil, kabul olunan dua, cenneti kazandıracak amel defteri, helal rızık, devam edici nimet, cennet elbiseleri, hayırlı eş, hayırlı sağlıklı evlat, huzurlu ve bereketli bir yuva, güzel mutlu edecek şeyler istiyorum.Ey ihtiyaçları gideren, ey davetlere icabet eden, ey bela ve yoksullukları gideren, ey sırları ve gizlilikleri bilen, dilediğimi kabul et ve ihtiyaçlarımı gider AMİN."

+VE ICINDEKI DILEKLERININ KABULU ICIN tubatesbih arkadasimiza OKUYALIM.

1- pozitifhatun .....................
6- trksng .............................
7- @gulucukgs........................500
8- damla_22 .......................
9- @masculin (ayse)...............
11- Songul................................
12- cemreank .......................
13- tubatesbih ......................
14.Zahide................................
15. M minnakkelebekim ......................

kalan 7.000

kan dolaşimin yavas o zaman dedi bana.oncelikle ayaklari isitmamiz lazim vs dedi. bende bi sizlere sorayim dedim. belki olaki gebeyiz ama bilmiyoruz bitkiler düşük yaptirirsa Allah korusun kafam çok karişti
tatlım sıra sende allahım seninde kucağını doldursun...sağlıklı, hayırlı, imanlı, alim evlatlar nasip etsin.

tatlım sıra sende allahım seninde kucağını doldursun...sağlıklı, hayırlı, imanlı, alim evlatlar nasip etsin.

Bana da dua edin lütfen. Sabah lekelenmeyle hastaneye gittim. Düşük tehdidi var. Dualariniza ihtiyacım var allah rızası için.

bana gelmiş sira Rabbimden hayirli saglikli evlat istiyorum. kendim için 1000 aldım

+VE ICINDEKI DILEKLERININ KABULU ICIN @@tubatesbih arkadasimiza OKUYALIM.

1- pozitifhatun .....................
6- trksng .............................
7- @gulucukgs........................500
8- damla_22 .......................
9- @masculin (ayse)...............
11- Songul................................
12- cemreank .......................
13- tubatesbih ......................1000
14.Zahide................................
15. M minnakkelebekim ......................500

kalan 5.500

Gittim canım kese gayet iyi dedi. Şekli de ölçüsü de iyi herhangi bir sorun görünmüyor dedi. İlaç verdi lekelenmem bitti şu anda allaha şükür inşallah tekrarlamaz.
dinlen canim Allah korusun istirahat et kendini yorma iş bitmez bebegin ve sagligin daha önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…