Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

bilmiyorum ki canım belki yoğundur ya da internete giremiyordur bir süredir var listede diye hatırlıyorum.

lilruba ya da buradilmen istedikleri zaman başlatabilirler listeyi.

biraz daha bekleyelim de sonra tamamlayalım istersen canım kendi aramızda, Rabbim kabul etsin inşallah

Ben de katılmak isterim.

ama bence sayının biraz daha artmasını bekleyelim mesela 20 olsa çok iyi olurdu.

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı.

Bı arada kızlar belki internete giremeyebilirim önümüzdeki günlerde sırada kim var onun için okumaya başlıyayım ben kaç tane okuyacam ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar ne durumdasınız? yardıma ihtiyacınız varsa söylerseniz ben de bitirmenize yardımcı olurum.
canım benim bu akşam bitireceğim.....Rabbim tez zamanda dualarını kabul etsin......[/QUOTE]

Bacılarım hala limonlu cheescake için okunuyor değil mi ? yoksa yeni listeye mi geçtik güncel listeyi göremedim de :44:

Kizlarr herkesi alintiladim insaallah baslayalim mi yeni listeye

Kızlar günaydın eksiklerimi okudugunuz için teşekkürler. Köyde her zaman net cekmiyor. Neti yakaladıgımda ise gördüğüm kadarını okuyorum ☺️ eksik var mı kumbaramdan yardımcı olurum.

duami bitirmeye az kaldi bitmis saya bilirsiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

okudum allah kabul etsın amınnn

eksik kalan olursa tamamlamaya yardım ederim...internete girebildiğim zaman siteyede uğruyorum...

Sitenin yeni haline pek alisamadim mobil daha bi zorladi beni herkes musaitse yeni listeye baslayalim

canım benim bu akşam bitireceğim.....Rabbim tez zamanda dualarını kabul etsin......

Kizlarr herkesi alintiladim insaallah baslayalim mi yeni listeye[/QUOTE]
canım başlayalım derim limonlu arkadaşın okuması bittiyse
canım benim bu akşam bitireceğim.....Rabbim tez zamanda dualarını kabul etsin......
Kizlarr herkesi alintiladim insaallah baslayalim mi yeni listeye[/QUOTE]
Başlayalım canım limonlunun okuması bittiyse

Canu bi arkadasdan haber yokmus sanirim yukarda limonlu yeni listeye baslayalim yazmis sanirim

Bahsedilen arkadaşın kulübe son giriş tarihine bir baksak ? Uzun süredir girmediyse okumama ihtimali yüksektir aramızda paylaşırız o zaman. Ya da kişiyle direk irtibat kurabilecek birileri vardır aramızda ?

Bahsedilen arkadaşın kulübe son giriş tarihine bir baksak ? Uzun süredir girmediyse okumama ihtimali yüksektir aramızda paylaşırız o zaman. Ya da kişiyle direk irtibat kurabilecek birileri vardır aramızda ?
Herkes bi donus yapsin ne yapcagimiza karar verelim okunmamissa aramizda okuyalim bencede

Kizlar son gun nezaman yeyistircem innsss

Canu bi arkadasdan haber yokmus sanirim yukarda limonlu yeni listeye baslayalim yazmis sanirim

kızlar coksevdimonu adlı arkadaş en son 4 ağustosta girmiş ama bana en son 3 ağustosta yetiştiricem inş demişti ondan bilemedim okumuş mudur okumamış mıdır?

ama ne zaman haber alırız belli olmadığı için yeni listeye başlayalım derim ben.

Kizlar son gun nezaman yeyistircem innsss

kızlar coksevdimonu adlı arkadaş en son 4 ağustosta girmiş ama bana en son 3 ağustosta yetistiricem ins demişti ondan bilemedim okumuş mudur okumamış mıdır?

ama ne zaman haber alırız belli olmadığı için yeni listeye başlayalım derim ben.

canım coksevdimonu isimli arkadaş en son 4 ağustosta girmiş ama bana 3 ağustosta son günü sorup yetiştiricem inş demişti ondan dolayı emin olamadım okumuş mudur okumamış mıdır?

buradilmen için mi okuyoruz....?bende okumaya başlayalım derim....ben şuanda okumaya başlıyorum.. kim için okuyorsak onun dileği için duasını ederim...

Herkese iyi bayramlar canlarrr ))

Perican senle ayni fikirdeyim

Kızlar günaydın eksiklerimi okudugunuz için teşekkürler. Köyde her zaman net cekmiyor. Neti yakaladıgımda ise gördüğüm kadarını okuyorum ☺️ eksik var mı kumbaramdan yardımcı olurum.

Kızlar ne durumdasınız? yardıma ihtiyacınız varsa söylerseniz ben de bitirmenize yardımcı olurum.
canım benim bu akşam bitireceğim.....Rabbim tez zamanda dualarını kabul etsin......[/QUOTE]

biraz daha bekleyelim de sonra tamamlayalım istersen canım kendi aramızda, Rabbim kabul etsin inşallah

Kizlarr herkesi alintiladim insaallah baslayalim mi yeni listeye
canım başlayalım derim limonlu arkadaşın okuması bittiyse[/QUOTE]

canım coksevdimonu isimli arkadaş en son 4 ağustosta girmiş ama bana 3 ağustosta son günü sorup yetiştiricem inş demişti ondan dolayı emin olamadım okumuş mudur okumamış mıdır?

arkadaşlar ne zaman başlıyoruz....

Site deişmiş telden girtordum ama neyse ben başladım okumaya

buradilmen için mi okuyoruz....?bende okumaya başlayalım derim....ben şuanda okumaya başlıyorum.. kim için okuyorsak onun dileği için duasını ederim...

Kizlar artik baslayalim isterseniz pek kimse geri donus yapmadi ama biz baslayalim limonlu canim o kalan kismi aramizda okuyalim istersen ben donuslere gore bi liste cikariyim lilruba musait değil galiba

canım başlayalım derim limonlu arkadaşın okuması bittiyse[/QUOTE]

Kizlar artik baslayalim isterseniz pek kimse geri donus yapmadi ama biz baslayalim limonlu canim o kalan kismi aramizda okuyalim istersen ben donuslere gore bi liste cikariyim lilruba musait değil galiba[/QUOTE]

canım sen hazırla başlat listeni. daha görmemiştir arkadaşlar.

belki okumuştur diye düşünüyorum canım ondan tereddütlüyüm hani okumuştur da belki internete giremiyordur haber veremiyordur falan. birkaç gün daha bekleyelim ses çıkmazsa okumak isteyen arkadaşlarla paylaşır okuruz.

okumadığına emin olsam ben kendim de okur bitirirdim o sorun değil de durumu bilmiyoruz.

canım istersen senin kalan sayını paylaşalım......coksevdimonu okuduysa da onun okuduğunu bu sayıya katmadan bağışlayabilirsin........
yaklaşık 10 gündür dönememiş.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…