Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

bilmiyorum ki canım belki yoğundur ya da internete giremiyordur bir süredir var listede diye hatırlıyorum.:rolleyes:

lilruba ya da buradilmen istedikleri zaman başlatabilirler listeyi.:p

biraz daha bekleyelim de sonra tamamlayalım istersen canım kendi aramızda, Rabbim kabul etsin inşallah :rolleyes:

Merhaba hatunlar......:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

Bu güzel duanın sırrını öğrendiğimden beri aklım fikrim onda.....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kulübte dilek için hayırlı eş için açılmış konulardan da ilham alarak.....Hayırlı iş rızık kapıları için birlikte Salatı Tefriciye okuyalım istedim.....

Şuan bir işim var aslında çok şükür......Ama mutsuzum maaşlarımı düzenli alamıyorum....Ortamı sevmiyorum......

Bu nedenlede bu yıl kpss ye girmeye karar verdim....Düşündümde benim gibi dertli

gönüller vardır.....

İşinde huzuru olmayan,
Yeni iş arayan,
Eşinin işinden dolayı rahatsız olan,
Memur olup atanmak isteyen(kpss)
Maddi sıkıntılarından kurtulmak isteyen,
Rızkının bereketli olmasını isteyen,
............vs. isteyen herkesi birlikte duaya bekliyorum........Listemizi oluşturduktan sonra sayıları belirler okumaya başlarız……

SALAT-I TEFRİCİYE DUASI:

”Bismillahirrahmanirrahim”

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."Bu fazilettendir ki, salavât okuyan kimsenin bütün işleri Allah tarafından kolaylaştırılır. İşleri düzgün yolunda gider. Gönül sıkıntısı olmaz. Gamı, kederi, sıkıntıları kendiliğinden kalkar. Geçim darlığı çekenlerin rızkı bollaşır, kazancına bereket gelir, geçim darlığı çekmez. Bütün duâları kabuldur. Her istek ve dileği yerine gelir. Ümid ve muradı hasıl olur.

KATILIM KOŞULLARI:

Katılımcıların düzenli okumak ve düzenli bildirimde bulunması gerekli.....Arkadaşlar biliyorsunuz duaya başlama,okumak için niyet etmek aynı zamanda Allah'a da söz vermekdir.....O nedenle katılacak arkadaşların bu bilinç içinde olmasını rica ediyorum......

Liste sırasına göre herkes için sırayla 4444 tefriciye okuyacağız....O nedenle katılan arkadaşların düzenli bir şekilde konuyu takip etmesi gerekiyor.....

LİSTE ÇOK UZUN....BANA SIRA GELENE KADAR...diye düşünenler Lütfen Okuyun.......

Selam Dua Hatunlarım......:KK12:

Yıllar önce bir kitapta okuduğum ve hala aklıma geldikçe düşündüğümde tüylerimi ürperten (belki de birçoğunuzun bildiği) ve beni duygulandıran birşeyi paylaşmak geldi içimden....

Hepimiz bu tefriciye duasını sırrına inanarak bir araya geldik....Malum listemiz de uzun....Birlikte yapılan duanın daha makbul olduğunu sanırım hepimiz bildiğimizden daha önemle sarılıyoruz duaya.....

Liste uzun bana sıra gelene kadar diye düşünenler oluyor ve size bir müjdem var.....:KK16::KK16::KK16:

Allahımız o kadar merhametli ki.....Şuan yazarken bile duygulanıyorum.....:KK43::KK43:

Biz bir başkası için dua ederken duamıza Amin denmesi için melekleri görevlendirirmiş...ve meleklerde bir başkası için dua ettiğimizi görünce "Allahım bu kulun kendisi için değil,bir başkası için senden istiyor...Sende onun gönlünün isteklerini ona ver...ve bir başkası için ne istiyorsa bu kuluna da bir başkası için istediğinin kat ve katını ver Allahım.....diye melekler dua ediyorlarmış......düşünebiliyor musunuz Rabbimizin merhametini o melekleri görevlendiren ve o temiz günahsız melekler aracılığıyla bize dua ettiren.....ve üstelik bir başkası için dua ettiğimizi zannederken meleklerin bizim için dua etmesi.....:KK43::KK43::KK43:
Bir günahsız meleğin edeceği dua ile biz kulların edeceği dua aynı olurmu.....:26::26:

Listenin başında sonunda yada ortasında olmak değil listede olmak ve dua halkasına girmek önemli olan.....Allahın merhameti hepimizin üzerine olsun....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

NASIL OKUYORUZ
Liste sırasına göre kimin sırası geldi ise onun için 4444 tefriciyeyi listedeki kişi sayısına göre paylaştırıp;belli bir süre aralığında okuyoruz.....

Ben de katılmak isterim.

ama bence sayının biraz daha artmasını bekleyelim mesela 20 olsa çok iyi olurdu.

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı. :KK50:

Günaydın arkadaşlar. Çok mutlu oldum böyle bir şeye katıldığım için. Herkesle de tanışır arkadaş oluruz inşallah. Konu sahibi arkadaşım teşekkür ederim listeye eklediğin için. Benim nişanlım askerde kısmetse Temmuz da bayramdan bir hafta önce gelecek. İş bulması gerekli evlenmemiz için. Ayrıca benim de şuan çalıştığım yerde sıkıntılarım var, mutlu değilim burada. İnşallah hepimiz istediğimiz birer iş buluruz.. Bu arada Ankara'da yaşıyorum ben.

Bı arada kızlar belki internete giremeyebilirim önümüzdeki günlerde sırada kim var onun için okumaya başlıyayım ben kaç tane okuyacam ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar ne durumdasınız? yardıma ihtiyacınız varsa söylerseniz ben de bitirmenize yardımcı olurum.:KK16:
canım benim bu akşam bitireceğim.....Rabbim tez zamanda dualarını kabul etsin......:KK16::KK16::KK16:[/QUOTE]

Bacılarım hala limonlu cheescake için okunuyor değil mi ? yoksa yeni listeye mi geçtik güncel listeyi göremedim de :44:

Kizlarr herkesi alintiladim insaallah baslayalim mi yeni listeye

Üzerime düşen sayıyı okuyunca paylaşırım inşa.

Nedense millette bir türlü toplanamadı, herkes bir anda müsait olamadı. Duaya herkesin ihtiyacı var mutlaka ona sözüm yok ama içimdekini yazmadan edemedim. Yoğunluksa evet bende yoğunum ama benim yoğunluğum buradakileri ilgilendirmez (sağlık dışında). Ayrıca duaya en çok ihtiyacı olanlardanım çünkü tüp bebek tedavisi için gün sayıyorum ve hala buradayım .. Bugün özel günüm olsa yarın başlıyorum kısmet ise tedavime,o kadarda yakın bir zaman..Bende demesini bilirdim müsait değilim, işim var tatildeyim,Yoldayım vs. Vs.

Kimseyi kırmak istemiyorum ama iki yerdeyim iki taraftada bu durum söz konusu nedense..

Kızlar günaydın eksiklerimi okudugunuz için teşekkürler. Köyde her zaman net cekmiyor. Neti yakaladıgımda ise gördüğüm kadarını okuyorum ☺️ eksik var mı kumbaramdan yardımcı olurum.

duami bitirmeye az kaldi bitmis saya bilirsiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

okudum allah kabul etsın amınnn

eksik kalan olursa tamamlamaya yardım ederim...:KK16:internete girebildiğim zaman siteyede uğruyorum...:KK17:

Sitenin yeni haline pek alisamadim mobil daha bi zorladi beni herkes musaitse yeni listeye baslayalim

canım benim bu akşam bitireceğim.....Rabbim tez zamanda dualarını kabul etsin......:KK16::KK16::KK16:

Kizlarr herkesi alintiladim insaallah baslayalim mi yeni listeye[/QUOTE]
canım başlayalım derim limonlu arkadaşın okuması bittiyse
canım benim bu akşam bitireceğim.....Rabbim tez zamanda dualarını kabul etsin......:KK16::KK16::KK16:
Kizlarr herkesi alintiladim insaallah baslayalim mi yeni listeye[/QUOTE]
Başlayalım canım limonlunun okuması bittiyse

Canu bi arkadasdan haber yokmus sanirim yukarda limonlu yeni listeye baslayalim yazmis sanirim

Bahsedilen arkadaşın kulübe son giriş tarihine bir baksak ? Uzun süredir girmediyse okumama ihtimali yüksektir aramızda paylaşırız o zaman. Ya da kişiyle direk irtibat kurabilecek birileri vardır aramızda ?

Bahsedilen arkadaşın kulübe son giriş tarihine bir baksak ? Uzun süredir girmediyse okumama ihtimali yüksektir aramızda paylaşırız o zaman. Ya da kişiyle direk irtibat kurabilecek birileri vardır aramızda ?
Herkes bi donus yapsin ne yapcagimiza karar verelim okunmamissa aramizda okuyalim bencede

Kizlar son gun nezaman yeyistircem innsss

Canu bi arkadasdan haber yokmus sanirim yukarda limonlu yeni listeye baslayalim yazmis sanirim

kızlar coksevdimonu adlı arkadaş en son 4 ağustosta girmiş ama bana en son 3 ağustosta yetiştiricem inş demişti ondan bilemedim okumuş mudur okumamış mıdır? :KK64:

ama ne zaman haber alırız belli olmadığı için yeni listeye başlayalım derim ben. :KK24:

Kizlar son gun nezaman yeyistircem innsss

kızlar coksevdimonu adlı arkadaş en son 4 ağustosta girmiş ama bana en son 3 ağustosta yetistiricem ins demişti ondan bilemedim okumuş mudur okumamış mıdır? :KK64:

ama ne zaman haber alırız belli olmadığı için yeni listeye başlayalım derim ben. :KK24:

canım coksevdimonu isimli arkadaş en son 4 ağustosta girmiş ama bana 3 ağustosta son günü sorup yetiştiricem inş demişti ondan dolayı emin olamadım okumuş mudur okumamış mıdır?

buradilmen için mi okuyoruz....?bende okumaya başlayalım derim....:KK66:ben şuanda okumaya başlıyorum.. kim için okuyorsak onun dileği için duasını ederim...

Herkese iyi bayramlar canlarrr :KK66:))

İnş canım inşa. Rabbim herkesinde gönlünce versin inş. Benimde dünya muradımı hayırlısı ile verir inşa. Rabbim hakkından hayırlısını yaşamayı nasip etsin, gönlünün muradını versin inşa. Sayımı gördüm niyetini göremedim. Duana başlamadan niyetini okur, okudukça niyetinide içimden geçirerek yaparım inşa. (Diğerleri gibi))

Lilrubayada geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..

Selam ve dua ile ..

Perican senle ayni fikirdeyim

Kızlar günaydın eksiklerimi okudugunuz için teşekkürler. Köyde her zaman net cekmiyor. Neti yakaladıgımda ise gördüğüm kadarını okuyorum ☺️ eksik var mı kumbaramdan yardımcı olurum.

kızlar günaydın. aranızda hayatında değişiklik olan olmadı mı daha? en azından duası okunanlar.. yoksa bunun belli bir zamanı mı var? benim okumamda bi,r kişi yüzünden aksilik yaşanmıştı acaba o yüzden mi yoluna girmedi şu iş meselesi? ben bıktım artık buradan. iş konusunda yüzüm gülmedi yıllardır. elbette şükrediyorum. asla isyan değil ama kırgınım bilmiyorum. cumartesi günü yine ağladım hıçkıra hıçkıra. zamanında yaptığım bazı hatalar ve kendimi hiç umursamamam yüzünden bugün böyleyim. herkesin derdi sıkıntısı kendine büyük elbette. Allah ölüm acısı vermesin kimseye yine söylüyorum. fakat öyle bir bunaldım ki anlatamam.. Allahım bana ferahlık kapısı açsın. şuan çalıştığım yerden ayrılıcam. bugünden itibaren iş bakıyorum. Lütfen dua edelim birbirimize.. gerçekten çıkmazdayım gibi hissediyorum :KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım nacizane tavsiyemdir; ukalalık olarak algılama ama duam neden hala kabul olmadı, acaba bir yerde hata mı ettim diye acele etmek bile duanın kabul olmaması için bir sebeptir. Kabul olmayan dua yoktur. Kimini dünyada verir Allah, kimini ahirette. O yüzden tam bir teslimiyet içinde olmalısın.

Kendi hayatımdaki değişiklik hakkında da şunu söyleyeyim. Belki konularımı falan biliyorsundur. Başörtülüyüm, ailem bankada işe girmem ve dolayısıyla başımı açmam için resmen baskı yapıyor, benim isteğim olmadan sağa sola cv gönderiyor falan. İnanılmaz sıkıntı yapıyordum kendime. Şimdi kuzenimin çalıştığı bankada işe girmem gibi bir ihtimal var. Ama en azından az insanla muhatap olacağın ve çıkarken rahatlıkla başını örtebileceğin bir yer olacak dedi. Ve bana bir rahatlama geldi. Bu olacak ki olacak, en azından kendime zehir etmeyeyim ve başka sınavlara çalışıp buradan kurtulmaya çalışayım, tadını da çıkarmaya keyif almaya bakayım diye düşünmeye başladım. Artık hayatımın sonuymuş gibi gelmiyor bankada işe girmek.

Bir de kpss berbat ötesi geçmişti benim. 60 puandan yukarı beklemiyordum. Enteresan biçimde 70'i geçmiş puanlarım. Hatta alan bilgisi puanlarımdan 80'e yakın olanlar bile var. En azından bazı yerlere başvuru yapabileceğim diye rahatladım bir nebze.

Benim duam da bu şekilde tecelli etti belki de. Ben böyle düşünüyorum. :KK66: En azından gözle görülür bir düzelme olmasa bile halimden şikayetçi değilim, mutsuz değilim.

Kızlar ne durumdasınız? yardıma ihtiyacınız varsa söylerseniz ben de bitirmenize yardımcı olurum.:KK16:
canım benim bu akşam bitireceğim.....Rabbim tez zamanda dualarını kabul etsin......:KK16::KK16::KK16:[/QUOTE]

biraz daha bekleyelim de sonra tamamlayalım istersen canım kendi aramızda, Rabbim kabul etsin inşallah :rolleyes:

Kizlarr herkesi alintiladim insaallah baslayalim mi yeni listeye
canım başlayalım derim limonlu arkadaşın okuması bittiyse[/QUOTE]

canım coksevdimonu isimli arkadaş en son 4 ağustosta girmiş ama bana 3 ağustosta son günü sorup yetiştiricem inş demişti ondan dolayı emin olamadım okumuş mudur okumamış mıdır?

arkadaşlar ne zaman başlıyoruz....

Site deişmiş telden girtordum ama neyse ben başladım okumaya

buradilmen için mi okuyoruz....?bende okumaya başlayalım derim....:KK66:ben şuanda okumaya başlıyorum.. kim için okuyorsak onun dileği için duasını ederim...

Kizlar artik baslayalim isterseniz pek kimse geri donus yapmadi ama biz baslayalim limonlu canim o kalan kismi aramizda okuyalim istersen ben donuslere gore bi liste cikariyim lilruba musait değil galiba

canım başlayalım derim limonlu arkadaşın okuması bittiyse[/QUOTE]

Kizlar artik baslayalim isterseniz pek kimse geri donus yapmadi ama biz baslayalim limonlu canim o kalan kismi aramizda okuyalim istersen ben donuslere gore bi liste cikariyim lilruba musait değil galiba[/QUOTE]

canım sen hazırla başlat listeni. daha görmemiştir arkadaşlar.

belki okumuştur diye düşünüyorum canım ondan tereddütlüyüm hani okumuştur da belki internete giremiyordur haber veremiyordur falan. birkaç gün daha bekleyelim ses çıkmazsa okumak isteyen arkadaşlarla paylaşır okuruz.

okumadığına emin olsam ben kendim de okur bitirirdim o sorun değil de durumu bilmiyoruz.

canım istersen senin kalan sayını paylaşalım......coksevdimonu okuduysa da onun okuduğunu bu sayıya katmadan bağışlayabilirsin........
yaklaşık 10 gündür dönememiş.......:KK11:

X