Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

günaydın kızlaarrrr ayy sıra bana gelmiş heyecan yaptım nasılsınız? Ramazan nasıl gidiyor? Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah..

canım sıra sendeymiş, sanırım yarın sana başlarız da ben bugun regl oldum, bikaç arkadaş vardı sanırım kendisine regl döneminde okunmasını istemeyen sen onlardan biri miydin tam bilemedim :26: yani bu durumda okumamnın senin için sakınası var mı yok mu kuzum :26:

İnşallah atanırsın canım. Allah gönlüne göre versin. Hakkında hayırlısı ne ise o olsun. Sınavda da başarılar dilerim.

Allah bu mübarek günlerde hepimizin dualarını kabul eder inşallah.

Amin :)
Mubarek gunler hurmetine rabbim sesimizi dualarimizi duysun hepimizi sikintilarimizi def ederek sevindirsin. Hakkinda en hayirlisi ne ise o olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın kızlaarrrr ayy sıra bana gelmiş heyecan yaptım nasılsınız? Ramazan nasıl gidiyor? Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah..

Ne demekk herzaman canimm benm ne zaman okuma olursa hazirim..keske herkes bir gunde okuyabilsede biran once dileklermz olsa..rabbim yardimcimz olsn:)

ben kaldim ki :2: soz yarin bitirecem

canım sayı değişiyor.....bildirimde bulunurum....merak etme......şimdi okuduğumuz arkadaşın okumaları biterse sıradaki arkadaş için başlayacağız.....

Okudum
Duasini paylasmadigu icin gonlundeki niyeti icin okuyorum.die dua ettim olur degil mi

Canim son durum ne yarin yeni başlıyor muyuz?

Oy canım inşallah atanırsın da kurtulursun bu dertten

Aminnnnnn, Aminnnnnnnnn, Aminnnnnnnnnnnn
Ay canım çok sağol inşallah Allah hepimizin sıkıntısını alır :)) bende gircem sınava ama çalışmadım pek hayırlısı

canım benim hakkında hayırlısıyla rabbim sevindirsin işallah feraha çıkarsın hepimizi benimde dualarımda dilimdesiniz

canım ben üzerime düşen 275 adeti okudum....hayırlısı olsun...

ozur dılerım canım okuyamadım kızım epılepsı hastası nobetlerı sıklastı zman bulamadım,kımsenın hakkına gırmek ıstemem mubarek ayda hakkınızı helal edın..

1oo tanesini okudum canım...[/QUOTE]

hayır canım başlayamamıştım.

Fnk için 275 tane okudum allah kabul etsin

Ben de okudum bitti. Allah kabul etsin.[/QUOTE]

275 tane okudum Allah kabul etsin ..

yarın akşama kadar inşallah haber vericem fındıkcım

her ölüm erken ama genç ölüm daha da zordur canım, Allah günahlarını affetsin inşallah

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “ol” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz Funda kulunun gönlüne ferahlık ver. En kısa zamanda hayırlı, kapalı olarak çalışabileceği ve çok seveceği bir iş nasip eyle. Eylül ayındaki Adalet Bakanlığının sınavı için sıralamaya girebilsin, haftasonu olan kpss'de başarı ver, sınavdan çıktığında yüzünü güldür, atanmasına yetecek kadar puan almasına yardım et Allahım. İstedikleri olmazsa ona sabır ver. Biliriz ki senin lütfun da hoş, kahrın da... İstediğimiz olmuyorsa sen daha iyisini layık gördüğün için olmuyordur, hepimize bunu anlayacak bilinç ver Allahım.

Yarabbim, Funda kulun senin rızanı kazanabilmek için örtündü, onun hiçbir sebep yüzünden açılmasına sen izin verme.

Bu başlığı açan, bu başlıkta dua eden herkesin gönlüne göre bir iş nasip eyle. Hayallerindeki hakimelik mesleğine Merve arkadaşıyla birlikte ulaşmasını, sınavı hak ederek kazanmalarını da nasip eyle Allahım.

Sen Rahmansın, sen Rahimsin, Mucib ismin ile ettiğimiz şu duamıza "ol" de, oluversin Yarabbim. Şu güzel gece, şu güzel ay hürmetine sana dua etmek için açtığımız ellerimizi boş çevirme Yarabbim.

Amin...

1oo tanesini okudum canım...

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “ol” deyince oluveren Rabbimiz…

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz Funda kulunun gönlüne ferahlık ver. En kısa zamanda hayırlı, kapalı olarak çalışabileceği ve çok seveceği bir iş nasip eyle. Eylül ayındaki Adalet Bakanlığının sınavı için sıralamaya girebilsin, haftasonu olan kpss'de başarı ver, sınavdan çıktığında yüzünü güldür, atanmasına yetecek kadar puan almasına yardım et Allahım. İstedikleri olmazsa ona sabır ver. Biliriz ki senin lütfun da hoş, kahrın da... İstediğimiz olmuyorsa sen daha iyisini layık gördüğün için olmuyordur, hepimize bunu anlayacak bilinç ver Allahım.

Yarabbim, Funda kulun senin rızanı kazanabilmek için örtündü, onun hiçbir sebep yüzünden açılmasına sen izin verme.

Bu başlığı açan, bu başlıkta dua eden herkesin gönlüne göre bir iş nasip eyle. Hayallerindeki hakimelik mesleğine Merve arkadaşıyla birlikte ulaşmasını, sınavı hak ederek kazanmalarını da nasip eyle Allahım.

Sen Rahmansın, sen Rahimsin, Mucib ismin ile ettiğimiz şu duamıza "ol" de, oluversin Yarabbim. Şu güzel gece, şu güzel ay hürmetine sana dua etmek için açtığımız ellerimizi boş çevirme Yarabbim.

Amin...

[/QUOTE]

canım duanı ettim Allah kabul etsin.

sınavda da başarılar dilerim.

Kızlar duamı yazdım, hepinizi de alıntılamaya çalıştım. Duam biraz günlüğüme yazar gibi oldu ama idare edin.

Ben de okudum bitti. Allah kabul etsin.

Bismillahirrahmanirrahim

Amin...

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Canımcım çok sağol. Allah kabul etsin. Allah razı olsun.

Aminn aminn

Allah dualarinizi isteklerinizi kabul eder insallah hayirlisiylaa...
Bende duaciniZ olmak isterim..

Canımm...
Yürekten amin dedim...
Allah nasip edecek inşAllah, ümitliyim ben...

valla lilrubayı okurken ben de regldim. sıkıntı olmuyormuş sanırım. problem değil canım. Allah rızası için okuyoruz inşallah kabulu de olur..

Kızlar duamı yazdım, hepinizi de alıntılamaya çalıştım. Duam biraz günlüğüme yazar gibi oldu ama idare edin.

canım ben de duanı okuyup amin dedim. Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler.. Herkesin hakkında hayırlısını olsun inşallah. Ben de duamı yazarken üst kısımları senden alıntılasam olur değil mi? :26:

Rabbim gonlundeki her dilegi duayi temenniyi tez zamanda sana versin emi...buraya mutluluk dolu mesajlarinla gelesinn iinnş..rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun...
1oo tanesini okudum canım...

Bismillahirrahmanirrahim

Amin...

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Amin canım çok çok sağol. Allah kabul etsin.

duanı okudum amin amin aminnn diyorum cnm

Allah razı olsun kuzum.

Aminn aminn

Aminnn. :)

Amin inşallah. Ben de yukarıda yazdığım duama amin demenizi isterim. :)

Canımm...
Yürekten amin dedim...
Allah nasip edecek inşAllah, ümitliyim ben...

Aminn canım yüreğine sağlık. Olacak inşallah başarıcaz birlikte.

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......

DUA LİSTEMİZ:​
FNDKFNDK İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresiazar günü başlıyoruz….Perşembe günü akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 275 okunacak (tamamı okundu)
2) Fndkfndk.......................... 275+44 okunacak(tamamı okundu)
3) Monarkkk......................... 275 okunacak(tamamı okundu)
4) Cesmi_naZ...................... 275 okunacak(tamamı okundu)
5) Nara87........................... 275 okunacak(tamamı okundu)
6) perican55........................ 275 okunacak(tamamı okundu)
7) özgem81......................... 275 okunacak(tamamı okundu)
8) Limonlu_Cheescake........ 275 okunacak(tamamı okundu)
9) buradilmen...................... 275 okunacak(tamamı okundu)
10)berirem.......................... 275 okunacak(tamamı okundu)
11)Sottile............................. 275 okunacakbitmişmiydi.....:26::26:
12)yagmurlu_ist.................... 275 okunacak(tamamı okundu)
13)Kelebekcim...................... 275 okunacak(tamamı okundu)
14)Dior34 ............................. 275 okunacak(tamamı okundu)
15)coksevdimonu……………...... 275 okunacak(tamamı okundu)
16)LunaDaisies.........................hoşgeldin……:13::13::13::13:
17)Debusi............................... 275 okunacak(tamamı okundu)
18)sevenleraglarmis.................hoşgeldin……:13::13::13::13:
19)Havvaayunus.......................hoşgeldin……:13::13::13::13:

Son durum bu ballarım....:13::13: Sottile bitirdi mi msjını göremedim....

ben de takipteyim

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

tamam şimdi oldu hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım!

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı.

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Bende katılmak istiyorum nasıl yapıyorsunuz
Bana da. Öğretin
Bide şimdi adeti sayılırım bitince adet başlarım

Tamam olur Tesekkür ederimmmmmm
Allah kabul etsin :)

Kps icin okuyorum canim gucunun yettigi kadariyla desem allahh razi olsun senden..kesinlikle atanmaliyim cok ama cok zor durumdayim inan..rabbim yardimcimiz olsun inş...

Bende okumak isterim...... kaç tane okunması gerekirse bildirin okurum...hayırlara vesile olur inşallah

Son düzenleme:

canım senide ekliyeyim listeye öyle ise....1.sayfadaki 1.mesaja bakmanı tavsiye ederim.....

Canım bitirdi söyledi dün bana. Unuttum size haber vermeyi.

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......

DUA LİSTEMİZ:​
MONARKKK İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:Cuma gecesi başlıyoruz….Çarşamba akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 220 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 220 okunacak
3) Monarkkk......................... 220+44 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 220okunacak
5) Nara87........................... 220 okunacak
6) perican55........................ 220 okunacak
7) özgem81......................... 220okunacak
8) Limonlu_Cheescake........ 220 okunacak
9) buradilmen...................... 220 okunacak
10)berirem.......................... 220 okunacak
11)Sottile............................. 220 okunacak
12)yagmurlu_ist.................... 220 okunacak
13)Kelebekcim...................... 220 okunacak
14)Dior34 ............................. 220 okunacak
15)coksevdimonu………….. 220 okunacak
16)LunaDaisies...................... 220 okunacak
17)Debusi............................... 220 okunacak
18)sevenleraglarmis............... 220 okunacak
19)Havvaayunus.................... 220 okunacak
20) umman123……………… 220 okunacak

Arkadaşlar merhaba…..Monarkkk için başlıyoruz inşaAllah……Fndkcığımın dualarını bitirdik…..yarın kpss ye girecek herkese başarılar diliyorum…..Lütfen benim içinde dua edin…..

ben de takipteyim

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

tamam şimdi oldu hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım!

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı.

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Bende katılmak istiyorum nasıl yapıyorsunuz
Bana da. Öğretin
Bide şimdi adeti sayılırım bitince adet başlarım

Tamam olur Tesekkür ederimmmmmm
Allah kabul etsin :)

Kps icin okuyorum canim gucunun yettigi kadariyla desem allahh razi olsun senden..kesinlikle atanmaliyim cok ama cok zor durumdayim inan..rabbim yardimcimiz olsun inş...

Bende okumak isterim...... kaç tane okunması gerekirse bildirin okurum...hayırlara vesile olur inşallah

Tamam sevinirim olur. Okur takip ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…