Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Insallah hayrlisiyla bitcem.. allah gonlune gore kabul eder insallah MONARKKK'in

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

monark için 220 tane okudum ....:KK3:Rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsin...:13:

Okudum bitti:))
Allah kabul etsin canım

valla lilrubayı okurken ben de regldim. sıkıntı olmuyormuş sanırım. problem değil canım. Allah rızası için okuyoruz inşallah kabulu de olur..

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:

DUA LİSTEMİZ:​
MONARKKK İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:Cuma gecesi başlıyoruz….Çarşamba akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 220 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 220 okunacak
3) Monarkkk......................... 220+44 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 220okunacak
5) Nara87........................... 220 okunacak
6) perican55........................ 220 okunacak
7) özgem81......................... 220okunacak
8) Limonlu_Cheescake........ 220 okunacak
9) buradilmen...................... 220 okunacak
10)berirem.......................... 220 okunacak
11)Sottile............................. 220 okunacak
12)yagmurlu_ist.................... 220 okunacak
13)Kelebekcim...................... 220 okunacak
14)Dior34 ............................. 220 okunacak
15)coksevdimonu………….. 220 okunacak
16)LunaDaisies...................... 220 okunacak
17)Debusi............................... 220 okunacak
18)sevenleraglarmis............... 220 okunacak
19)Havvaayunus.................... 220 okunacak
20) umman123……………… 220 okunacak

Arkadaşlar merhaba…..Monarkkk için başlıyoruz inşaAllah……Fndkcığımın dualarını bitirdik…..yarın kpss ye girecek herkese başarılar diliyorum…..Lütfen benim içinde dua edin…..

220 adet okudum cnm tez zamanda hakkında hayırlısıyla nıyetın avuclarına konsun :KK16::KK16:

canımmmmm :KK16: teşekkür ederim :KK16:

Merhaba Monarkk seninle tanışmadık sanırım :KK3:
Bendeniz perican , bakma adımın böyle hoş olduğuna çok cadı ve cazgırımdır esasında :KK9::KK9:
Amma velakin iyi haber şu ki 220 adet okumanı yaptım canısı rabbim her ne dileğin varsa gani gani mucize gibi nasip etsin inşallah :KK16:

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:

DUA LİSTEMİZ:​
MONARKKK İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:Cuma gecesi başlıyoruz….Çarşamba akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 220 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 220 okunacak
3) Monarkkk......................... 220+44 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 220okunacak
5) Nara87........................... 220 okunacak
6) perican55........................ 220 okunacak
7) özgem81......................... 220okunacak
8) Limonlu_Cheescake........ 220 okunacak
9) buradilmen...................... 220 okunacak
10)berirem.......................... 220 okunacak
11)Sottile............................. 220 okunacak
12)yagmurlu_ist.................... 220 okunacak
13)Kelebekcim...................... 220 okunacak
14)Dior34 ............................. 220 okunacak
15)coksevdimonu………….. 220 okunacak
16)LunaDaisies...................... 220 okunacak
17)Debusi............................... 220 okunacak
18)sevenleraglarmis............... 220 okunacak
19)Havvaayunus.................... 220 okunacak
20) umman123……………… 220 okunacak

Arkadaşlar merhaba…..Monarkkk için başlıyoruz inşaAllah……Fndkcığımın dualarını bitirdik…..yarın kpss ye girecek herkese başarılar diliyorum…..Lütfen benim içinde dua edin…..

Okudum canım Allah kabul etsin. Özel bir duan var mıydı göremedim.

canım sayı değişiyor.....bildirimde bulunurum....merak etme......şimdi okuduğumuz arkadaşın okumaları biterse sıradaki arkadaş için başlayacağız.....:KK16:

220 tane bana düşmüş bu akşamdan başlayacam hadı hayırlısı kabul olur inş hepimizin duaları

Az kaldi hayrlisiyla yavrum bende bitirrm yakinda..

monark için 220 tane okudum ....:KK3:Rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsin...:13:

Kuzum :KK16: 220 adet tefriciyen tamamdır. :KK42: Allah kabul etsin inşallah. Maşallah çok çabuk bitti. Az önce başladım, foruma bakarken bir yandan okuyordum bi baktım bitirmişim. :KK1:

Okudum bitti:))
Allah kabul etsin canım

220 adet okudum cnm tez zamanda hakkında hayırlısıyla nıyetın avuclarına konsun :KK16::KK16:

Bendeniz perican , bakma adımın böyle hoş olduğuna çok cadı ve cazgırımdır esasında :KK9::KK9:
Amma velakin iyi haber şu ki 220 adet okumanı yaptım canısı rabbim her ne dileğin varsa gani gani mucize gibi nasip etsin inşallah :KK16:

Okudum canım Allah kabul etsin. Özel bir duan var mıydı göremedim.

Canım, 22o adet tefriciyem tamamdır, Allah kabul etsin...

monarkk için 220 tane okudum ..allahım ne muradın varsa versın amınnnn

220 tane okudum, Allah kabul etsin .

Selam ve dua ile ..

Günaydın arkadaşlar :KK16: Hayırlı haftalar diliyorum.:KK16: Ben de 264 adet okudum bitti. Sizlerden ve henüz okumamış ya da okuyor olan arkadaşlarım da Allah razı olsun :KK16: Bugün duamı yazıcam kısmetse. Rabbim tuttuğumuz oruçlar hürmetine herkesin hakkında hayırlısını versin inşallah.. :nazar: :KK16:

Merhaba :KK3: memnun oldum canım :KK16: yok yahu öyle değilsindir :) dua için teşekkür ederim kuzum :KK16::KK16::KK16:

ben de takipteyim:21::21::KK55::KK55:

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım :KK31:

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya :KK34:

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum :KK16:

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım! :KK43:

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı. :KK50:

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Bende katılmak istiyorum nasıl yapıyorsunuz
Bana da. Öğretin
Bide şimdi adeti sayılırım bitince adet başlarım

Tamam olur :KK16: Tesekkür ederimmmmmm:KK16:
Allah kabul etsin :)

Kps icin okuyorum canim gucunun yettigi kadariyla desem allahh razi olsun senden..kesinlikle atanmaliyim cok ama cok zor durumdayim inan..rabbim yardimcimiz olsun inş...

Bende okumak isterim......:KK17: kaç tane okunması gerekirse bildirin okurum...hayırlara vesile olur inşallah:KK3:

kızlar benide yazın listeye 8 yıllık bir ilişkim var 09.08.2014 te nişanlanacağız sevdiğimin işi yok iş olrsa hemen düğün yapıp yuvamızı kuracağız dua istiyorum sizlerden ben Salat-ı Tefriciye yi ezbere bilmiyorum bende okumaya çalışacağım allahım tüm dualarınızı ve dualarımızı kabul eylesin..

canım senide ekliyeyim listeye öyle ise....1.sayfadaki 1.mesaja bakmanı tavsiye ederim.....:KK16:

Tamam sevinirim olur. Okur takip ederim

arkadaşlar sadece Nara87'yi etiketleyemedim galiba :26: ben duamı yazıyorum. Herkese teşekkür ederim.

Monarkkk'ın duası:

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “ol” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz Emine kulunun gönlüne ferahlık ver. Nişanlısı sağ salim askerden dönsün ve hayırlı, mutlu olacağı, bol kazançlı bir iş bulsun inşallah. Emine arkadaşım evlilik hazırlığında ve maddi açıdan çok sıkıntıda. Ona ferahlık kapısı aç Allah'ım. Çeyiz hazırlığını gönlüne göre tamamlasın ve nişanlısı ile mutlu, huzurlu, sağlıklı ve aşk dolu bir evlilik yapsın inşallah. Şu mübarek Ramazan-ı Şerif ayımız hürmetine, tuttuğumuz oruçlar, kıldığımız namazlar ve yaptığımız ibadetler hürmetine dualarımızı kabul eyle Allah'ım. Emine arkadaşımın iş yeri ile olan problemlerini gider, eğer hayırlıysa burada çalışmaya devam etsin ama hayırsızsa bunu bir şekilde engelle ve daha güzel, kazancı bol olan ve severek yapacağı bir iş nasip eyle. Maddi sıkıntılarının bitmesine yardımcı ol Allah'ım...

Bu başlığı açan, bu başlıkta dua eden herkesin gönlüne göre bir iş nasip eyle. Herkesin hakkında en hayırlı olanı nasip eyle, sıkıntılarını gider Allah'ım..

Sen Rahmansın, sen Rahimsin, Mucib ismin ile ettiğimiz şu duamıza "ol" de, oluversin Yarabbim. Sana dua etmek için açtığımız ellerimizi boş çevirme Yarabbim.

Amin...

Son düzenleme:
arkadaşlar sadece Nara87'yi etiketleyemedim galiba :26: ben duamı yazıyorum. Herkese teşekkür ederim.

Monarkkk'ın duası:

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “ol” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz Emine kulunun gönlüne ferahlık ver. Nişanlısı sağ salim askerden dönsün ve hayırlı, mutlu olacağı, bol kazançlı bir iş bulsun inşallah. Emine arkadaşım evlilik hazırlığında ve maddi açıdan çok sıkıntıda. Ona ferahlık kapısı aç Allah'ım. Çeyiz hazırlığını gönlüne göre tamamlasın ve nişanlısı ile mutlu, huzurlu, sağlıklı ve aşk dolu bir evlilik yapsın inşallah. Şu mübarek Ramazan-ı Şerif ayımız hürmetine, tuttuğumuz oruçlar, kıldığımız namazlar ve yaptığımız ibadetler hürmetine dualarımızı kabul eyle Allah'ım. Emine arkadaşımın iş yeri ile olan problemlerini gider, eğer hayırlıysa burada çalışmaya devam etsin ama hayırsızsa bunu bir şekilde engelle ve daha güzel, kazancı bol olan ve severek yapacağı bir iş nasip eyle. Maddi sıkıntılarının bitmesine yardımcı ol Allah'ım...

Bu başlığı açan, bu başlıkta dua eden herkesin gönlüne göre bir iş nasip eyle. Herkesin hakkında en hayırlı olanı nasip eyle, sıkıntılarını gider Allah'ım..

Sen Rahmansın, sen Rahimsin, Mucib ismin ile ettiğimiz şu duamıza "ol" de, oluversin Yarabbim. Sana dua etmek için açtığımız ellerimizi boş çevirme Yarabbim.

Amin...

Aminnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

X