Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

bağane yaa :/ ben sıra da olmayım o zaman
eğer kacan olursa ben okurum onun yerine

yok oyle hemen yan çizmek sevap işleyeceksin kızım okuyarak rakamın ne önemi var ama illa ben huyluyum geceleri uykum kaçar şimdi diyorsan Lilruba bişeyler ayarlar sana hemen kaçmaya yer arama ama

yok oyle hemen yan çizmek sevap işleyeceksin kızım okuyarak rakamın ne önemi var ama illa ben huyluyum geceleri uykum kaçar şimdi diyorsan Lilruba bişeyler ayarlar sana hemen kaçmaya yer arama ama

amac kaçmak değil ya :) beni yedekte tutun siz, bi mesajla yardıma hazırım

Arkadslar araniza yeni katildm ins bundan sonrada olcm.sizden ricam benim icinde okuma yapmaniz okdr cok dardayimki oruc sebebiyle agirlastim ama yinede bitirmeye calscm benim icn okurmusunz benimki bittikten sonra size okur dualariniza katilirim yeterki bana yardmci olun bu ramazan ayinin hatrina...

Özel günlerde tefriciye okunuyor biliyorum ama emin olmak istedim.. Bugünlerde okuyormusunuz ?

canım tabiki okuruz...Allah yardımcın olsun...... yalnız herkes için listedeki sıraya göre okunuyor....istersen listeye ekleyebilirim seni.....listenin sonundayım bana sıra gelene kadar diye bir düşüncen varsa konunun 1.sayfasındaki 1.msjı okumanı tavsiye ederim.......Sevgiler......

Özel günlerde tefriciye okunuyor biliyorum ama emin olmak istedim.. Bugünlerde okuyormusunuz ?

canım makbul olanı tabiki abdestli okunanı ama adetliykende okunabiliyor......çoğu arkadaşda okudu....gönlün rahat olsun....bununla ilgili 5.sayfada 88.msjda bir paylaşımda bulunmuştum bakabilirsin kuzum.......

Son düzenleme:
Benide yazin katilmak isterim.aslinda okuduklarim vardi benim onlari benim siram gelince verim isterseniz yada bi arkadasa lazimsa vereyim bana okursunuz sonra olmazmi onemli olan acilen bitmesidir.siralamyi nasil ogrenicem ben bu arada yinede okumaya drvam edeyimki kimseye yuk olmim malum okumasi zor allah yardimcimz olsun

Lilruba gördüm tşk ederim.. Başlıyorum o halde Allah kabul etsin ..

Selam ve dua ile

canım okuduklarını ne niyetle okumuştun bilemiyorum.....:26:
eğer kendin için okuduysan niyet kendin için olduğundan bir başkasına veremezsin.....1.sayfadaki 1.msjı okuduysan orada anlatmıştım.....sırayla okuyoruz.....
önemli olan dua halkasının içinde olmak....konuya abone olup sürekli takip halinde olabilirsin.....5 günde 1....1 arkadaş için okuyoruz.....kafana takılan bişey varsa sorabilirsin.......

canım listeyi paylaşıyorum....senide ekleyebilirim.....listeyi inceleyince daha iyi anlayacaksın......
Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......

DUA LİSTEMİZ:​
FNDKFNDK İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresiazar günü başlıyoruz….Perşembe günü akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 275 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 275+44 okunacak
3) Mavigece07...................... 275 okunacak
4) Monarkkk......................... 275 okunacak
5) Cesmi_naZ...................... 275 okunacak
6) Nara87........................... 275 okunacak
7) perican55........................ 275 okunacak
8) özgem81......................... 275 okunacak
9) Limonlu_Cheescake........ 275 okunacak
10)buradilmen...................... 275 okunacak
11)berirem.......................... 275 okunacak
12)Sottile............................. 275 okunacak
13)buujuu............................ 275 okunacak
14)yagmurlu_ist.................... 275 okunacak
15)Kelebekcim...................... 275 okunacak
16)Dior34 ............................. 275 okunacak
17) LunaDaisies……………........hoşgeldin……:13::13::13::13:

Aboneligi bilmiyorm ama bu son mesajlarinizi hep takip edicem ben ozaman okumalara benide katarsaniz sevinirim.her kisiye niyeti icin okicam kendi okuduklarimi kendime saklim ozaman

cnm fındığın okumasını gördüm bitirince haber veririm kuzum bilgine....

Canım ben okudum allah kabul etsin. Fındık yazdıktan sonra duasını da yapacagım.

arkadaşım ben yardım edebılırım kaç tane eksık ne ıçın okuyorsun haber verırsen sevınırım...

fındık için 275 adet okudum duasını yazıncada duasını yapıcam rabbım kabul etsin ve tum sınava gırecek arkadaşlara zihin açıklığı şans versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…