Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Ceylincim listeyi ne zaman düzenlersin? Bir de zamanı belli etsek artık? Ben üç gün diyorum. Son gün belli olunca okuyor herkes zaten. Sıkıntı olmaz gibime geliyor.

3 günde sanmiyorum ki bitsin canim.
5 gün olabilir ama.
Su an mobildeyim pcye geçince yaparim ancak
O da sabah .:26:
Sevilada Tolinde yok öyleyse.

Haklısın...Ya beni eleştiriyo sanki hafiften...küpeler yakışmış gibi bi yorum yaptı...Adam benim göbekli kalçalı oluşuma kadar incelemiş ya...hafif var diyo...Diyet yapmıyomusun diyo Allahım yaaa

Çok inceliyo...Hakikaten burçlarla alakalı bence bu durum..oğlak burcuna uyuyo... Sakin ama öyle çok sinirli bi tip değil..o yönü güzel...bakışları sıcak...

bende kusursuz değilim ki...kimse değil...kendimi güzel buluyorum güveniyorum kendime ..ama bi Adriana Lima değilim sonuçta ...

canım seninki bana eskiden bir kez görüştüğüm birini hatırlattı.ilk buluşmamızda camiye gitmiştik neyse biz buluştuk o bana göre yapılı biri kilolu değil ama ince biride değil daha önce hiç kız arkadaşı olmamış nasıl davranacağını falanda bilmiyor.bence vücut olarak ince yapılı biriyimdir bileklerimde incedir.beni ilk gördüğünde 4 kilo fazlaydım ben kendimi zayıf beğendiğim için zayıflamıştım.farkında olmadan da fazla kilo vermişim.bu da bana ne dese beğenirsin. çok zayıflamışım beni ilk gördüğünde daha güzelmişim.bileklerim çok inceymiş yok tutsa kırılırmış bilmemne birde bunların maddi durumları iyiymişte yok salonları çok genişmiş yok evlerinde kum torbası varmış spor yapıyormuş.al dedim zenginliğin senin olsun bir daha da buluşmadım

3 günde sanmiyorum ki bitsin canim.
5 gün olabilir ama.
Su an mobildeyim pcye geçince yaparim ancak
O da sabah .:26:
Sevilada Tolinde yok öyleyse.

Ceylinim bu hafta rica etsem listeyi sen düzenlermisin...Senin niyetine okuyacağız hem...

Hem de inanki aklım başımda değil ..Bu haftalık beni idare edin

Bu bizim ikinci görüşme rapisa cimmm ... Ama hala mı net olmaz bi insan ya...Kız arkadaşı bununda fazla olmamış galiba :26:...Bu güzel bişey ama hiç bir nezaket isteklilik göremedim....

dört dörtlük bir bayan yok evet...ama erkekte yok :26: ... Şaştım kaldım bu işe...

Daha öncede bir sürü kişiyle tanıştırıldım...Kıyaslayınca en iyi bu kalıyo :44:

ya aslında erkeklerin bu fizik olayına gıcık oluyorum bende......bide söylüyorlar....bende balık etindeyim....biri aracı olmuştu istemeye istemeye gittim

görüşmeye...dediler ki ince nazik bir çocuk... fiziğimle ilgili hiç bişey demedi ama sürekli ben sporu önemsiyorum herkes spor yapmalı.....siz spor yapmayı düşünürmüsünüz demişti.....

ben zaten yapıyorum belli olmuyor mu dedim.....çocuk dalga geçer gibi güldü......

ay ne olmuş yani bende 40 bedenim yuvarlak hesap 0 beden sayılır kuzum........aman sanki oda brad pitt mi mavişim......

canım bu arada yükseleni neymiş sorabildinmi.......

Lilrubacığım emin ol zayıf olsan yine bir kulp bulunurdu , ben de 53-54 kiloydum benimki de beni beğenmezdi vay efendim 30 kilo gibisin şu kollara bak çocuk kolu gibi böyle kol mu olurmuş adama bi kol hareketi çekmemek için kaç ya sabır çektim bilmiyom biraz kilo al ama çok da alma bunun az daha fazlası olsun falan fistan .. yani hiçbirşekilde yaranılmaz bunlara !! bana kilo al diyen hergele yokluğuyla beni 49 kilolara düşürdü gerçi şükür biraz topladım yine

Brad Pitt değilde...Kızların beğeneceği bi tip Lilrubam...Fazla seçicilikten evde kalmış galiba ...Benim gib

Yaaaa ne zormuş canım valla...Eve gelince oh kafam rahatladı demekki böyleymiş diyemiyorum...ilk buluşmada konuştukça konuştuk bu buluşmada araya böyle boşluklar girdi sanki...konuştuk durgunlaştık...ara ara...

Haydi iyi geceler herkesin hakkında hayırlısı olsun sizlerinde canlarım öptttümmm kocaman

ay canım hiç sorma sanki kendileri kusursuz yada güzel kadın onların hayalindeki gibi olmalı angelina yı getirsen ona da bacakları çarpık diye kusur bulur bunlar anacım

canım ben bu insanların kendilerini beğenmişliklerine şaşıyorum bu erkeklerde nasıl bir ego varsa kendilerini dünyanın merkezi sanıyorlar. bak benim son sevgilim inceydi beni de zayıf beğenirdi.bende zayıfım zaten kendimi böyle seviyorum.ama mesela o beraber camiye gittiğimiz çocuk ince yapılı değildi kalıplı biriydi tabi kendine göre değerlendiriyor kilo alsam daha çok beğeniyor. herkesin kendine göre bir güzellik anlayışı var kendine benzeyeni beğeniyor bence

ah bacım ah.....benmi fesatım bilemiyorum.....akılları başları başka şeylere çalışıyor sanki.....

neyse dua topiğnde bişey yazmayayım.....:2::2::2::2::2::2:

herşey görüntümü yani........:26::26::26::26::26::26:

bilmiyorum ama bana fiziğe çok takılan erkeklerin ergenliğini tamamlamamış tipler gibi geliyor....

eşin olacak insandan da çekinmesin insan demi ay kilo alırsam beni beğenmez terkeder

hep bunu düşünerek mi yaşayacağız.....ben istemiyorum böyle adam....

Amin canim teşekkürler.
Sen memnun degilmisin eşinden ?
Birde hamilesin ? :26:

Ah tatlim icimi bi baslikta epey bi doktum. Okuyabilirsin.
Kafami dagitayim diye baska konulara bakiyorum. Rabbimden hep hayirlisini isteyin. Belki 50 yasinda gelir o hayir ama olsun. Mutsuz bir ömürdense gec gelen hayirli es kesinlikle iyidir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen canım yanlarına arkadaş aramak gibi bu , hayır kilo bu yani alırsın da verirsin de .. zaten hamilelikte kilo alıyoruz şimdiden niye alayım ki ? belki ben kemiklerimi görmeyi seviyom sana noluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…