Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

tamam canım öyle yapalım o zaman

canım okudum......

Allah dileğini kabul etsin inş.......

Canım çok sağol Allah kabul etsin inşallah Amin..

Katılım Listesi :

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--kalan 44
2)Sevila34-- kalan 340
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--kalan 340
5)lilruba--340 çekildi
6)MissCherryBlossom--kalan 340
7)Ceylinimdeceylinim---kalan 340
8)alone2---kalan 340
9)fndkfndk----kalan 340
10)therewasanAngel---kalan 340

Kızlar nerdesinizzzzzzzzzzzzzzz ???????????? :44:

Son düzenleme:

kimseden ses yok :18:
umarım akşam dönerler canım...

Canım, ben de seninle aynı durumdayım
Bu perşembeye ben de yetişemeyeceğim. 4. sıradaki arkadaşa sorsak olur mu :)
Bakalım kızlar yarın akşama kadar bitirebilecek mi? Bitirmelerine kadar belki müsait olurum ben de

Tabiki bir de 4 e soralım :) evet bitiremezlerse ve müsait olursa. Söylersin canım..ama açıkçası bu tertibin özelliği 1 haftada okunması..bitiremeyecek olqnlar zaten gelip buraya adını yazdırmazdı o yüzden herkes bitirir diye düşünüyorum..üstelik daha defalarca okuncak..

tamam aybirgen için okuyalım o zaman...ama benimkini bi bitirebilseydik

Ses çıkmıyosa okuruz yine paylaşıp bu miktarı da, ama ya o da okursa 340 tane :)
sayının tam olması gerekmiyo mu
nasıl bileceğiz okuyup okumadığını:44:

sağol canım Allah razı olsun... valla nasıl anlayacağız okuyup okumadığını ben bi mesaj atayım kendisine...

Alone nin üyeliği iptal edilmiş :2:

340 aramızda bölüşüp okusak olurmu...

benim okuyacağım 44 tane tefriciye kaldı...bi 100 tanesini daha okuyabilirim....geriye 240 kalıyo...

240 tefriciye den kaç tanesini okuabilirsiniz ... Kızlar ????

kim yardım eder bize.. 340 ??? offf bu hiç iyi olmadı

Ben sana söyledim başlarken o cezalı diye sen mesaj atıcam dedin ama mesajda atılmıyorki üyelik ipt edilmiş ( ya diğer arkadaşlar nerde niye kimse ne kadar okuduğunu ne yaptığını yazmıyor? Sen özelden konuştun mu kimseyle?

aybirgen, misscharryboom ,fndkfndk arkadaşlar yetiştiricez dediler... alone ya ulaşamadım diğer son katılan arkadaş çekince yazıcam dedi...güvendim açıkçası size güvendiğim gibi... :18:

10 kişilik sağlam bir liste yapalım benimkinden sonra ve her kişi 440 okusun...1 haftada 4400 yapıyo kalan 44 ü de kimin için okunuyosa o okur...Ben varım listede tamamlayıncaya kadar her hafta 440 okurum....

Evet bencede her hafta 440 okuyacak olanlar katıldı zaten bu başlığa listemiz var zaten ama 1 kişi daha bulmamız lazım 1 kişimiz eksik alone gidince

bende istiyorum canım teşekkür ederim davet ettiğin için bende arkadaşlara önerebilirmiyim:26:
yeni listede olmak isterim
alone sana ulaşamıyoruz ...üyeliğin iptal ama siteye giriyosun galiba...340 senin çekmediğini kabul ederek aramızda çekeceğiz haberin olsun

aybirgen bu hafta sırayı sana verdi kızlar haberin olsun

Ben düz hesap olsun da kafam karışmasın diye bugün 40 tane okudum. Ama çok hızlı okurum. Şu sıra sıkıntım var ondan biraz gecikti. Bir günde biter inşallah kalan 300.

bu sıra işlerinden pek anlamam ama takip edeceğim ya sıranın bana geldiğini anlarım herhalde

Kizlarrrrrrrrrr ne zaman basliyoruz

kızlar neredesinizzz ses verinnn ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…