Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Kızlar bu geçtiğimiz salı açık açık sordum..Çünkü ilk 29 mayısta görüştük...nerdeyse 15 gün oldu..Hiç mesaj atmıyo aramıyo...Dedim salı günü mesajımda... " Görüşmemizle ilgili benimle ilgili düşüncelerini merak ediyorum " yazdım... Sonuçta eğer olumsuzsa boşuna beklemenin de alemi yok..
"Ben ikinci kez görüşmek istiyorum.Sanırım ikinci görüşmeden sonra netleşir. Sen ne düşünyorsun" yazmış.

Ben de " bencede ikinci görüşmeden sonra netleşir.Ama benim için bir olumsuzluk yok " yazdım...
O da "bana göre çok tatlısın.uyumlusun" yazmış . ben de " sen de bana " yazdım gülücüklerle falan işte.. Ya hakkaten dua ederkende dikkatli etmek lazım kızlar ben duamı ederken hep sanatsal bir ruha sahip olsun falan filan dedim ama bu seferki de çok mu fazla sanatsal ruhlu çıktı anlamadım :KK37:

Salı günü işte dedim yani hobilerinede zaman ayır bana da zaman ayır . Ben sosyal olmanı çok taktir ediyorum. o yönün beni etkiledi yazdım. O da böyle düşünmene sevindim yazmış... Cumartesiye kadar bana haber ver dedim görüşmeden tanıyamayız birbirimizi dedim... En son kandilde kandilini kutladım...Kandil mesajıma cevap yazmadı.

Hala ne arıyo ne mesaj yazıyo... Akışına bıraktım anlayacağınız...Annemde durumu biliyo... O da merak ediyo niye böyle davranıyo diye....

Napıcağımı bilmiyorum kızlar çocuğuda çok beğendim..Özellikleri benim aradığım özelliklerle uyuşuyo... Hem beni beğendiğini söylüyo hemde arayıp mesaj yazmıyo...Çıldırıcam yani kafam sürekli bununla meşgul :KK14:

İlginç. :44: Canım devam mı etsek acaba sana okumaya?

Mavişcim oğlak mıydı bu çocuk?

Ben öyle hatırlıyorum canım. Mavi daha evvel bir konu açıp bahsetmişti sanki oğlak burcu olduğundan.

Kızlar bugün ikinci kez görüşücez akşam üzeri. Beyefendiyi itekleye itekleye nikah masasına oturtucam sanırım başka çare yok...Aradığım özellikler onda var çünkü :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

MissCharry canım tefriciyeler bitti çok şükür rabbim umduğundan daha hayırlısını tez vakitte çıkarsın karşına :KK54::KK54::KK54::KK54:

canım madem göz koydun bu sanatsal ruhlu gönlünü çalan beyefendiye........:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

bizde duaya devam edeceğiz.........:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

bak kendin söyledin şekerim......

duamdaki gibi sanatsal ruhlu diye......demek ki duana cevap verdi Yaradan.....devamı içinde Allaha şükür ve istek de bulunmaya devam

:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

dua edip hayırlısıyla kavuşmanız için.....:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kaderine hayırlarla yazılması için.....

geçen pericanın topiğinde okumuştum.....ya vedud esması karşılıklı sevgiyi arttırıyordu.....onu dilinden düşürme canım.....

:KK14:

Göz koydum vallahi Dilrubammm :KK16::KK16::KK16: ... Boyu, posu, yaşı, kariyeri ,sakin oluşu ,Gitar çalıyo ,dans kursuna gidiyo , sosyal aktivitelere katılıyo

Şu an tek olumsuz tarafı istediği halde o arayıp mesaj atmıyo....tamam beni tanımıyo olabilir ama yani ya çekingenlikten ya havalılıktan orasını çözemedim ilk buluşmada bi ukalalık bi havalılık sezmedim hiç :26::44:

Beyefendiye ıslak kek yapıp güzel bir sunumla ikram edicem bugün :KK52: .... Bir erkeğin kalbine giden yol mideden geçebilir dualarda önemli tabi ama bunuda göz ardı etmeyelim :KK1::KK1::KK1:

Yeni Liste

1)mavigece07 -- 220 Adet Okundu
2)Sevila34 --- 220 Adet Okundu
3)Enfl ---220 Adet Okundu
4)Lilruba---220 Adet Okundu
5)MissCherryBloosom---- 220 Adet Okundu
6)Ceylinimdeceylinim--220 Adet Okundu
7)fndkfndk--220 Adet Okundu
8)rapisa---- 220 Adet Okundu
9)tolin ----MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
10)Sottile----220 Adet Okundu
11)capoeira ---220 Adet Okundu
12)özgem81 --220 Adet Okundu
13)Nehirsu85 --MissCherryBloosom için 54 tefriciye okunacak 166 okundu
14)buujuu---- MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
15)perican55---- 220 Adet Okundu
16)Nara87 -----220 Adet Okundu
17)hellokittykitty----220 Adet Okundu
18)deryadeniz28---220 Adet Okundu
19)Kelebekcim---220 Adet Okundu
20)berirem----220 Adet Okundu

eksik var mı kızlar :44::44::44:

sevila seni bitirmiş olarak ekledim...son 50 kaldı sanırım sende... Bitireceğini düşündüm :nazar:

Göz koydum vallahi Dilrubammm :KK16::KK16::KK16: ... Boyu, posu, yaşı, kariyeri ,sakin oluşu ,Gitar çalıyo ,dans kursuna gidiyo , sosyal aktivitelere katılıyo

Şu an tek olumsuz tarafı istediği halde o arayıp mesaj atmıyo....tamam beni tanımıyo olabilir ama yani ya çekingenlikten ya havalılıktan orasını çözemedim ilk buluşmada bi ukalalık bi havalılık sezmedim hiç :26::44:

Beyefendiye ıslak kek yapıp güzel bir sunumla ikram edicem bugün :KK52: .... Bir erkeğin kalbine giden yol mideden geçebilir dualarda önemli tabi ama bunuda göz ardı etmeyelim :KK1::KK1::KK1:

bu cici enişteyle buluşmaya gideceğin zaman avucunu açığ avuç içine kez besmele çekip sayısız ya cami ya vedud çek üfle ve avcunu yüzüne sür, karşındaki insan seni güzel görür. ya musavvir de kadına güzellik veren bir esmadır hadi rast gele bacıııı :KK52:

tatlım her insan farklı işte....parmak izlerimiz gibi farklıyız....şimdi sen erkek adım atmalı yada neden aramıyor felan gibi düşünüyorsun belki ama bunlarda

bizim kodladığımız şeyler....illa arayacak diye bişey yok.....biz bayanlar bazen sabırsızız......birde çok yoğun diyorsun sosyal.....belki sakin rahat bir ana

ihtiyacı vardır....bence onun ne düşündüğüne ne yaptığına değilde....sürece odaklan....(demesi kolay biliyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:)

oğlak burcu odun derler ama ilgi görüncede hoşuna gider....yakınlarımdan biliyorum....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

güzel haberlerin olsun inşaallah.....:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12: takipteyim...:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

bu arada kek e okuyup üfle canım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ay neler diyorum ya korktum kendimden......:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
tatlım her insan farklı işte....parmak izlerimiz gibi farklıyız....şimdi sen erkek adım atmalı yada neden aramıyor felan gibi düşünüyorsun belki ama bunlarda

bizim kodladığımız şeyler....illa arayacak diye bişey yok.....biz bayanlar bazen sabırsızız......birde çok yoğun diyorsun sosyal.....belki sakin rahat bir ana

ihtiyacı vardır....bence onun ne düşündüğüne ne yaptığına değilde....sürece odaklan....(demesi kolay biliyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:)

oğlak burcu odun derler ama ilgi görüncede hoşuna gider....yakınlarımdan biliyorum....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

güzel haberlerin olsun inşaallah.....:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12: takipteyim...:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

bu arada kek e okuyup üfle canım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ay neler diyorum ya korktum kendimden......:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Lilrubacığım inan keke okunan duayı ben de diyecektim ama dilimin ucuna geldi geldi gitti :KK9:

bebişko aklıma ne geldi :KK53: keke "ya Vedud YA cAMİ" oku yerken sana çarpılır çocuk :KK53::KK53::KK53: bakarsın kekten sonra seni mesajlara boğmaya başlar

bebişko aklıma ne geldi :KK53: keke "ya Vedud YA cAMİ" oku yerken sana çarpılır çocuk :KK53::KK53::KK53: bakarsın kekten sonra seni mesajlara boğmaya başlar

400 ya muhsi
41 ayetel kürsi
71 kevser suresi
20 ve elgaytü aleyke mehabbeten minni

Bunlar tatlıya okunan etkili dualardır , tabii hepsini birden değil sadece bir tanesini , maazallah enişte mecnuna döner filan :KK9:

Lilrubacığım inan keke okunan duayı ben de diyecektim ama dilimin ucuna geldi geldi gitti :KK9:

yakında hacıya hocaya çıkacak adımız......:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Üflesin anacım.....ardında AŞK var......:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yanlışlıkla çocuğa üflemesin de......:26::26::26::26::26::26:

ya Allah ım iyice manyağa döndüm benim çalıştığım yerin kafesi de varda dün bi yakışıklı geldi kuzene çikolata aldu söz için.sonrada kafede oturup bişeyler içmek istedi bende içeceğine okudum ya Vedud diye :KK1::KK1::KK1: artık beğendiklerimin içeceklerine okumaya karar verdim bakarsın birinden biri olur :KK53::KK53::KK53:

400 ya muhsi
41 ayetel kürsi
71 kevser suresi
20 ve elgaytü aleyke mehabbeten minni

Bunlar tatlıya okunan etkili dualardır , tabii hepsini birden değil sadece bir tanesini , maazallah enişte mecnuna döner filan :KK9:

canım mecnun falan mazide kaldı yeni nesil odunlara bunların hepsi anca işler :KK1:

ya Allah ım iyice manyağa döndüm benim çalıştığım yerin kafesi de varda dün bi yakışıklı geldi kuzene çikolata aldu söz için.sonrada kafede oturup bişeyler içmek istedi bende içeceğine okudum ya Vedud diye :KK1::KK1::KK1: artık beğendiklerimin içeceklerine okumaya karar verdim bakarsın birinden biri olur :KK53::KK53::KK53:

çaktırmadan çocuğa da üflesin çocuğa da , kipriğin düşmüş ayağıyla üfürsün yüzüne :KK9::KK9:

pericim senden öğreneceğimiz çok şey var kuzum......bunu da yazdım bir kenara.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kuzum kirpik bahanesiyle gözlerini kapat bir dilek tut deyip üfle istediğince.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.......:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

pericim senden öğreneceğimiz çok şey var kuzum......bunu da yazdım bir kenara.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kuzum kirpik bahanesiyle gözlerini kapat bir dilek tut deyip üfle istediğince.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.......:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ahahaha bu numara güzel işe yarıyor tecrübeyle sabittir :KK53: hani kiprik düşer de üfleyerek uçurmaya çalışırsın ya o hesap hiç çakmıyorlar olayı :KK53::KK53:

yahu ex benimkiyle barışmak için okuyorum bişeyler :KK6: benim ex odun whatsupp ına durumunu güncellemiş" hakkını helal et sevgili son yokken de bir kaç kez sevdim seni " diye demekki hatim etsem ancak dönecek :KK1::KK1::KK1:

evet canım bu odunlara az bile....hatim etmek lazım duaları mazallah.......:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X