Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

CNM bittide bekliyorum sizi kaçtane kaldı böliyim dışardan birilerine ben ozaman sıkştırmıyim benden sonrakilerde beklemesin

100 e yakın okudum ben canım, ama yarın akşama kadar başka okuyamam mesela, siz kaç taneyi okursunuz da kalanını yarın akşam bitirirm

SON HALİ

100 e yakın okudum ben canım, ama yarın akşama kadar başka okuyamam mesela, siz kaç taneyi okursunuz da kalanını yarın akşam bitirirm
yarın Allah izin verirse namaz kılıp okurum ben 100 tane kadar nekadar tam okudun söylersen diğerinide buradan yada dışarıdan böliyim ben

bende okudum allahım kabul etsın...bu hafta için kusura bakmayın...

yarın Allah izin verirse namaz kılıp okurum ben 100 tane kadar nekadar tam okudun söylersen diğerinide buradan yada dışarıdan böliyim ben

şu an 80 civarı canım, ama dedigim gibi yatmadan 100 e tamamlar öyle yatarım siz 100 tanesi okundu şeklinde paylaştırabilirsiniz
hep aksaklıklar bende oluyor bu ara kızlar farkındayım, listeden çıkmak istemiyorum bitirmeden ama başka türlü de yetişmiyor malesef. hakkınızı helal edin

aslında sayı önemli değil gönlden okunması önemli insan niyetlenince hevesleniyor birde çok uzayınca benmi açıkcası zaten her işim uzuyor engel oluyor morelim bozulmadı değil saçmalık benimki belki ama budamı oldum 100 okundu sayıyım cnm 100 ben okiyim diğerini böliyim

moralin bozulmasın canım, senle alakalı bişey degil bu sonuçta. ama dedigim gibi elimde olmayan telaşlarım var. bir yakınımız vefat etti, çocugu bizde kaldı 1 hafta okula getir götür, yemegini yap ilgilen derken buraya girip de kaç tane okuyacagıma bakmaya bile fırsatım olmadı geçen hafta. benim de tam elimde degil yani bu durum.
kazasız belasız kalan arkadaşları bitirebilelim diye listeden çıkmadan dayanmaya çalışıyorum ama işte böyle aksaklıklar oluyor malesef. kendi adıma çok özür dilerim.

Canimmm ben de okumuştum sen beni yazmamissin

Kızlar dönemedim özür dilerim kaç gündür nete giremedim bende okudum 317.haber veremedim kusura bakma hakkını helal et

hELAL OLSUN CNM NEDEMEK aLAHRAZI OLSUN HERKEZDEN

son gün ne zaman canım ? ben pazartesi ankaraya gidecem diye yogunum yine de yetiştirememekten korkuyorum

bende okudum allahım kabul etsın...bu hafta için kusura bakmayın...

1. Lilruba -------------317 OKUNDU
  2. fndkfndk-------------317 OKUNDU
  3. perican55-----------317 OKUNDU
  4. Nara87 -------------317 OKUNDU
  5. deryadeniz28-------317 OKUNDU
  6. Kelebekcim---------317 OKUNDU
  7. berirem------------ 317 OKUNDU
  8. cesmi_naz--------- 317 100 ADET OKUNDU
  9. vazgecilmez------- 317 OKUNDU
  10. cerenkar------------317 OKUNDU
  11. tiramisu_----------317 OKUNDU
  12. Denizxxx ----------323 OKUNDU
  13. bigaripyalnizzzz---317 OKUNDU
  14. cameliie------------317 OKUNDU
  15. KIZLAR ÇEŞMİNAZ 100 TANE OKUYCAK 100 TANEDE YARIN BEN OKUYCAM 117 TANE EKSİK VAR KIZLAR KİM OKUMAK İSTER

başın sağolsun cnm Allah sabır versin tabi haklısın olsun dşarıdan başkalarına kısmetmiş onlara okutiyim olsun

başın sağolsun cnm Allah sabır versin tabi haklısın olsun dşarıdan başkalarına kısmetmiş onlara okutiyim olsun
100 tane alayım ben.. Listeden çıkmak zorunda kaldım, ama eğer kabul edersen senin duandada bir nebzede olsa katkım olsun.. Yanlış alıntılayıp çeşmi naza yazmışım

Canım ben okurum. Capoeira ablam da 100 tanesini istemiş. Kalan 17yi ben okurum. Gerekirse daha fazla da okurum.

KIZLAR ALLAH RAZI OLSUN BENİM DUAM BİTTİ SIRADAKİ ARKADAŞA BAŞLIYABİLİRİZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…