Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

1.lilruba...............306
2.fndkfndk............306
3.perican55............306
4.nara87..................306
5.deryadeniz28......306
6.kelebekcim..........306
7.berirem.................306
8.cesmi-naz.............306
9 . vazgecilmez.......306
10.cerenkar.............306
11.tiramisu..............306
12.denizxxx............306
13.birgaripyalnizzz...316
14 cameliee..............306

Kizlar mrb sira bana geldi listede listeyi yukardaki gibi yapip sayiyi bu sekilde bolusturdum aranizda okuyamayacak olan veya benim gözümden kaçan birşey var mi acaba? Bir de son günü pazar olarak düşündüm size de uygun mudur?

Canım 317 tamamdır Allah kabul etsin inşallah

DENIZCIM BEN DE OKUDUM. ALLAH DULARIMIZI KABUL ETSIN. DUANI COK SEVDIM, ALLAH ELLERIMIZI BOS CEVIRMESIN. AMİN..

canim ben de bitirdim. allah kabul etsin...

317 taneni de okuyup bitirmisim.

canım benim tamam sonunda okuyabildim gecikme için hakkını helal et..

Kizlar, okuyup bitirdim.Allah kabul etsin.

bende okudum denizxxxcim haber veremedim......hakkını helalet........dua eklemişmiydin..göremedim..

Kızlar dönemedim özür dilerim kaç gündür nete giremedim bende okudum 317.haber veremedim kusura bakma hakkını helal et

100 e yakın okudum ben canım, ama yarın akşama kadar başka okuyamam mesela, siz kaç taneyi okursunuz da kalanını yarın akşam bitirirm

bende okudum allahım kabul etsın...bu hafta için kusura bakmayın...

Canım ben okurum. Capoeira ablam da 100 tanesini istemiş. Kalan 17yi ben okurum. Gerekirse daha fazla da okurum.

saol cnm Allah razı olsun sen istediğin kadar oku bende başlıycam olduğu kadar artık

Kizlar yeni listeyi yaptim eğer size de uygunsa baslayalim

2.fndkfndk............306
3.perican55............306
5.deryadeniz28......306

Kizlar mrb sira bana geldi listede listeyi yukardaki gibi yapip sayiyi bu sekilde bolusturdum aranizda okuyamayacak olan veya benim gözümden kaçan birşey var mi acaba? Bir de son günü pazar olarak düşündüm size de uygun mudur?

euzübillahimineşşeytanırracim bismillahirrahmanirrahim Estağfurullah Estağfurullah Estağfurullah elazim allahumme salli ala seyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Rabbim sen Rahmansin Rahimsin Vedudsun Rezzaksin Settarsin Fettahsin Kerem sahibisin kün fe yükün zikrince sen ne için ol dersen olur bunu bilerek kapina geldik halis bir niyetle el açtık tefriciyelerimizi okuyarak efendimize habinine salavat getirdik onu vesile kilarak dua ettik dualarimizi geri cevirme Rabbim Fadime kuluna ve burda dua eden bütün arkadaşlarıma hayirli bir eş hayirli bir yuva nasip et Rabbim. Fadime kuluna ve burda dua eden arkadaslarimiza öyle bir eş nasip et ki Rabbim eşlerimizin kalbinde öncelikle senin ve efendimizin aşkı olsun.Rabbim esimiz olacak kisi saygılı, efendi, gözümüzün gönlümüzun isinacagi, sevgi dolu, esprili, sempatik, gözü dışarda olmayan,evinin geçimini sorumluluğunu üstlenen, ailesine , eşine yani bizlere bağlı aşk dolu kişiliğe sahip olsun bizde eşimizi öyle çok öyle çok sevelim ki evlerimiz aşk ve muhabbet yuvasi olsun.Rabbim burda fadime kulun için dua eden bütün arkadaşlarımin dualarini kabul et ne sıkıntılari varsa gider ayni şekilde Fadime kulunun ve ailesinin de Rabbim babasının ve annesinin hastaliklarima şifa ver onlarin günahlarini bağışla.

Dualarimizi kabede yapilan dualar gibi gör ve geri cevirme Rabbim Peygamber Efendimiz hurmetine tüm gelmiş gecmis7 Peygamber, veli, evliya sehitler ve iyi insanlar hürmetine dularımizi kabul et allahumme salli ala seyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. AMIN AMİN AMİN.

kızlar merhaba :)
evime döndüm çok şükür bitmiştir diye girdim ama ayrılanlarla sayı çoğalınca daha tamamlanmamış liste hepinizin Allah dualarını kabul etsin
Şimdi listesini yapmış arkadaşımız bir karışıklık olmasın diye sayı almıyorum yardım isteyen arkadaşımız yazsın haberleşip sayısından alayım o şekilde yardımcı olayım hayırlısıyla tamamlayalım listemızı

lilruba...............306
2.fndkfndk............306. OKUNDU
3.perican55............306.
5.deryadeniz28......306

euzübillahimineşşeytanırracim bismillahirrahmanirrahim Estağfurullah Estağfurullah Estağfurullah elazim allahumme salli ala seyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Rabbim sen Rahmansin Rahimsin Vedudsun Rezzaksin Settarsin Fettahsin Kerem sahibisin kün fe yükün zikrince sen ne için ol dersen olur bunu bilerek kapina geldik halis bir niyetle el açtık tefriciyelerimizi okuyarak efendimize habinine salavat getirdik onu vesile kilarak dua ettik dualarimizi geri cevirme Rabbim Fadime kuluna ve burda dua eden bütün arkadaşlarıma hayirli bir eş hayirli bir yuva nasip et Rabbim. Fadime kuluna ve burda dua eden arkadaslarimiza öyle bir eş nasip et ki Rabbim eşlerimizin kalbinde öncelikle senin ve efendimizin aşkı olsun.Rabbim esimiz olacak kisi saygılı, efendi, gözümüzün gönlümüzun isinacagi, sevgi dolu, esprili, sempatik, gözü dışarda olmayan,evinin geçimini sorumluluğunu üstlenen, ailesine , eşine yani bizlere bağlı aşk dolu kişiliğe sahip olsun bizde eşimizi öyle çok öyle çok sevelim ki evlerimiz aşk ve muhabbet yuvasi olsun.Rabbim burda fadime kulun için dua eden bütün arkadaşlarımin dualarini kabul et ne sıkıntılari varsa gider ayni şekilde Fadime kulunun ve ailesinin de Rabbim babasının ve annesinin hastaliklarima şifa ver onlarin günahlarini bağışla.

Dualarimizi kabede yapilan dualar gibi gör ve geri cevirme Rabbim Peygamber Efendimiz hurmetine tüm gelmiş gecmis7 Peygamber, veli, evliya sehitler ve iyi insanlar hürmetine dularımizi kabul et allahumme salli ala seyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. AMIN AMİN AMİN.

canım bugün son gün mü?

Canım 306 okudum Allah kabul etsin

2.fndkfndk............306. OKUNDU
3.perican55............306.OKUNDU
4.nara87..................306. OKUNDU
5.deryadeniz28......306. OKUNDU
7.berirem.................306. OKUNDU

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…