Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

1. Lilruba -------------317 ADET
  2. fndkfndk-------------317 ADET
  3. perican55-----------317 OKUNDU
  4. Nara87 -------------317 ADET
  5. deryadeniz28-------317 OKUNDU
  6. Kelebekcim---------317 OKUNDU
  7. berirem------------ 317ADET
  8. cesmi_naz--------- 317ADET
  9. vazgecilmez------- 317 OKUNDU
  10. cerenkar------------317 OKUNDU
  11. tiramisu_----------317 OKUNDU
  12. Denizxxx ----------323 OKUNDU
  13. bigaripyalnizzzz---317 ADET
  14. cameliie------------317ADET

Canım dün bitiririm yazmıştım ben aslında. Düzeltebilirsin yani beni de okudu olarak. Allah kabul etsin inşAllah.

Canım dün bitiririm yazmıştım ben aslında. Düzeltebilirsin yani beni de okudu olarak. Allah kabul etsin inşAllah.
Kızlarrr özellikle seni alıntıladım fındıkım:) Hayatımda gelişmeler var ve hemen buraya yazmak istedim çünkü ben dua sayesinde olduağuna inanıyorum. Şöyleki eski sevgilimi hiç unutamam derdim. Daha ayrılalı 6 ay oldu. Kaldıki ben ondan ayrıldıktan sonra en dibi gördüm diyebilirim. Dua okuduğum sıralarda nerden estiyse bi kursa kaydoldum. Veeee Bomba.. Kursan birisinden fena halde etkilendim. Ama sanki hiç aşık olmamışım bu güne kadar. Nasıl bir his anlatamam. SAnırım oda boş değil.. Evin içinde uçuyorum diyebilirm.. Demek istediğim o ki inanın kızlar duamız işe yarıyorRabbim kabul ediyor. En hayırlılarını karşımıza çıkarıyor. Ve diyorumki ben hani bu şahısla olmazsa bile artık bi umudum var demekki ben yine sevebilirmişim hemde daha çokk.. Bu benim için çok çok güzel bir şey. Bilmiyorum işte sadece sizinlede paylaşmak istedimmm yuppiiii:)))

Kızlarrr özellikle seni alıntıladım fındıkım:) Hayatımda gelişmeler var ve hemen buraya yazmak istedim çünkü ben dua sayesinde olduağuna inanıyorum. Şöyleki eski sevgilimi hiç unutamam derdim. Daha ayrılalı 6 ay oldu. Kaldıki ben ondan ayrıldıktan sonra en dibi gördüm diyebilirim. Dua okuduğum sıralarda nerden estiyse bi kursa kaydoldum. Veeee Bomba.. Kursan birisinden fena halde etkilendim. Ama sanki hiç aşık olmamışım bu güne kadar. Nasıl bir his anlatamam. SAnırım oda boş değil.. Evin içinde uçuyorum diyebilirm.. Demek istediğim o ki inanın kızlar duamız işe yarıyorRabbim kabul ediyor. En hayırlılarını karşımıza çıkarıyor. Ve diyorumki ben hani bu şahısla olmazsa bile artık bi umudum var demekki ben yine sevebilirmişim hemde daha çokk.. Bu benim için çok çok güzel bir şey. Bilmiyorum işte sadece sizinlede paylaşmak istedimmm yuppiiii:)))

Oyyy maşallahhh... :KK70::KK70::KK70: Sen de benim gibi düşünmüşsün canım, bir şeyler yaşanmasa bile hala içimizi kıpırdatan birileri olabiliyor demek ki, bu çok iyi bir gelişme.

İnşallah karşılıklıdır da hayırlısıyla mutlu olursunuz canım benim.

4. Nara87 -------------317 OKUNDU
  10. cerenkar------------317ADET

bende okudum denizxxxcim haber veremedim......hakkını helalet........dua eklemişmiydin..göremedim..

4. Nara87 -------------317 ADET
Kızlar dönemedim özür dilerim kaç gündür nete giremedim bende okudum 317.haber veremedim :KK43: kusura bakma hakkını helal et

Oyyy maşallahhh... :KK70::KK70::KK70: Sen de benim gibi düşünmüşsün canım, bir şeyler yaşanmasa bile hala içimizi kıpırdatan birileri olabiliyor demek ki, bu çok iyi bir gelişme.

İnşallah karşılıklıdır da hayırlısıyla mutlu olursunuz canım benim.
İnşallah canım benim. İnşallah hakettiğimiz mutluluğu en kısa zamanda buluruz. Çünkü sende bende hepimizde bu mutluluğ hakkediyoruz. İnan bende hala atan bi kalp olduğunu hissetmek okadar güzel bir hisski. Bunlar ve ya başka birileri her kimse bulsun artık biziii yormasınlar kalplerimizi..

bende okudum denizxxxcim haber veremedim......hakkını helalet........dua eklemişmiydin..göremedim..
CNM HELAL OLSUN NE DEMEK DUAM AŞAĞIDA İRAZ UZUN AMA HERKEZ VAR CNM

Allahım okuduğum salavatı tefriciye yi gönül den olma deniz in 4444 adet salavatı tefriciyesini tamamlamak için bağışladım kabul eyle yarabim,gönül kızı denizin üzerindeki engelleri kaldırmayı nasip et Allahım önüne çıkıcak engellere izin verme Allahım , yarabbim sen ol dedinmi olur hepimiz sana sığndık bu zamana kadar Denizin yaşadığı sıkıntıları döktüğü gözyaşlarını unutturucak hayırlı bir insanla tez zamanda evlenmesini nasip eyle yarabim evleniceği kişi onun için hayırlı olan eşi ,kalbinede hayırlı eyle yarabim.mutlu sağlıklı bereketli ve huzurlu karşılıklı birbirine aşık ve birbirini seven eş yuva nasip et yarabiim
Gönül kızı Denizin Üzerindeki engellerin Kalkması için bundan sonra tekrar engel çıkmaması için aşağıdaki duamızı kabul eyle Allahım
Bismillahirraĥmânirraĥîmi Allâhü ekber. Eǔzü bikelimâtillâhittâmmâti min şerri mâ ḣalega ve zerâ ve berâ ve min şerri mâ yenzilü minessemâi vemin şerri mâ yeģrucu fîhâ ve min şerri fitnetilleyli vennehâri vemin şerri kulli târigin illâ târigen yedrugu bi hayrin yâ rahmân
Benim ve buradaki dua okuyan Herkezin birbiri için hayırlı kişilerle ve birbirine aşık olarak sağlık bereket ve huzurlu bir evlilik yapmasını nasip et Allahım

bana ve burada tefriciye duasına katılan tüm kızlara elegüne karşı muhtaç etme hayırlı yuvalar yuvakurmayı ve sağlıklı hayırlı evlatlarımızı kucağımıza alıp büyütmeyi nasip et Allahım,benim denizin ve tüm dua okuyanların ailelerine sağlıklı sıhatli mutluluk bereketlerini ve huzurunu sevgini yuvamızdan eksik etme Allahım Deniz kulunun babasına acil şifalar ver hastalığınn biran önce iyleşmesininasip et Allahım bu forumda dua okuyanlara Ailelerine ve Bana çaresiz dertler verme Allahım Denizin küs olan Abisi erdemin ailesine karşı ailesinin ona karşı olan soğukluk ve kinini kalbinden alıp yuvasına dönmesini sağla allahım ailesiyle barış yaplmasını ailesinin bundan sonra güzel günler görmesini sağla Allahım,Denizin Ailesindeki bireylerin hepsine ve burda okuyan herkeze ve ailerine hayrllı gelicek şekilde evi olmayana ev, işi olmaya iş ,evlenmek isteyene hayırlı eş ,derdi olan çare nasip et Allahım

Allahım beni ve burada dua okuyan tüm kızları kimseye muhtaç etme,kimsenin evliliğine imrenerek baktırma Allahım kötü insanların kötülüklerinden koru Allahım sen helal, bereketli paralar kazanmayı nasip et bizlere, Allahım kul hakkı yedirme,emeklerimizi boşa çıkarma,Borcu olana borçlarını ödemeyi nasip et alahım kimseyi çaresiz bırakma, senin yollundan döndürme Allahım denizin arkadaşı songülün allacağı parayı emeğinin karşılığını almasını nasip et Allahım onu iflas edip çaresiz bırakma hayırlı evlilik nasip et Allahım,, allahım,Denizin arakadaşı çiğdemin yiğenine acil şifalar ver yarrabbim biran önce hastaneden çıksın annesini bebeğini kucağına alabilsin sağlıkla ikizlerini büyütsün sen ona evlat acısı gösterme Allahım kardeşlerinin mutluluğu için uğraşan denizin arkadaşı çiğdeme hayırlı eş nasip et Allahım,denizin zorgünlerinde derdini dinleyen gönül ablasının derdi olan oğluna hayırlı eş nasip et allahım, Amin amin Amin
allahım Senin için okuduğumuz salavat_I Tefriceyi kabul eyle sana sığınan kullarının dualarını kabul eyle çaresiz bırakma Allahım
Eûzu billahi mineş-şeytânirracîm.Bismillahirrahmanirrahîm.(Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âl-i seyyidinâ Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min cemî’il ehvâl-i vel-âfât ve takdî lenâ bihâ cemî’al hâcât ve tütahhirünâ bihâ min cemi’isseyyiât ve terfe’unâ bihâ a’ledderecât ve tübelligunâ bihâ akselgâyât min cemî’il hayrât-i fil hayâti ve ba’del-memât.)

1. Lilruba -------------317 OKUNDU
  2. fndkfndk-------------317 OKUNDU
  4. Nara87 -------------317 OKUNDU
  12. Denizxxx ----------323ADET