Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

rapisa ara vercegın

cnm ara verecegıne okuyabılecegın kadar sayı alsan hem bıraz dıger arkadasların yuku hafıflemıs olur hem farklı bır nefes olur zaten bıraz sıkıntılı bır donem yasayan arkadasımız hatırladıgım kadarıyla senınde nefesın bulunsun

CERNKARIN DUASINDA FINDIK VE LILRUBA KALMISTI IKISININDE OKUYUP NETE GIREMEDIĞINI DUSUNUYORUM O NEDENLE YENI DUA İÇİN LİSTEMİZİ YAPTIM (ZATEN FINDIK İÇİN CAPOEIRA HABER VERMISTI
ARKADAŞLAR TIRAMISUNUN DUASINA BAŞLADIK KENDISI ISMINI VE DUASINI EKLEYINCE BEN LISTESINE KOPYALARIM SIMDILIK HEPINIZE OZEL MESAJ ATACAGIM YINE SON GUN SALI ALLAH KABUL ETSIN

1)Lilruba -------------277 ADET
2)fndkfndk-------------277 ADET
3)capoeira------------- 277 ADET
4)özgem81-------------277 ADET
5)perican55-----------277 ADET
6)Nara87 -------------277 ADET
7)deryadeniz28-------277 ADET
8)Kelebekcim---------277 ADET
9)berirem------------ 277 ADET
10) cesmi_naz--------- 277 ADET
11) vazgecilmez------- 277 ADET
12)cerenkar------------277 ADET
13)_tiramisu_----------289 ADET
14)Denizxxx ----------277 ADET
15)bigaripyalnizzzz---277 ADET
16)cameliie------------277 ADET

NOT:SALI AKSAMINDAN SONRA OLAMAYACAGIM ARKADASLAR TEKRAR BILGINIZE

ya kizlar yanlislikla alintiladim dun bu mesajlari. bir turlu silemedim mecburen gonderiyorum kusura bakmayin. mobilden siteye girmek gercekten sabir isi off.

kızlar listeden çıkmak istemiyorum gitgide sayı artıyor diye, ama süre çok az ve sayı da çoğalınca gerçekten yetiştirmekte zorlanıyorum. bugun pazar olmasına ragmen çalışıyorum, ve hep de geç çıktım bu hafta. kaldıgım yerde misafirhane türü bişey 3 kişiyle aynı odada kalıyorum orada da full konsantre okuyamıyorum. dua için yanlış bşey de yapmak istemem ama gerçekten yardımınıza ihtiyacım var. kendi okumaları biten arkadaşlardan musait olan bana da yardımcı olursa, ben de son gece kalanı okurum.

ya da kimseyi madur etmemek için listeden çıkmak zorunda kalacam, gerçekten durumum musait degil kızlar özür dilerim

canim seni anliyorum ama herkes bunu yapiyor iste. size okuduk hepimiz. bizimde isimiz var bizimde musait oldugumuz zamanlar cok az ama okuduk iste. okunan herkes teker teker cikti o yuzden sayi artti zorlaniyoruz hepimiz evet ama sonucta neredeyse listeyi bitirmek uzereyiz. az biraz sabredersek sorun olmaz diye dusunuyorum. en azindan okuyabildigin kadarini oku.. gerisini tamamlariz biz. hic okuyamam diyosan diyece

olur canım bende hepten bırakmak istemiyorum ama bu aralar ailevi problemlerim duygusal sorunların falan filan dengem alt üst oldu. bende kumak istiyorum ama düzenim olmuyor. canım o zaman senin dediğin gibi yapalım 150 tane alsam uygun mu

canım seni anlıyorum.bende bazı arkadaşlar tefriciye okurken abdest alıp kıbleye dönüp okuyorlar. bende keşke öyle yapabilsem ama bende Allah rızası için,burada isteği olan arkadaşlar için ve tabiyki kendim içinde okuyorum aynı zamanda. okurken son zamanlarda karışmaya başladı. sorun benden kaynaklanıyor benimde canım sıkılıyor bende kimsenin duasını geç bitirmek istemem. bu yüzden istedim. ben çalışıyorummesela bu hafta 3 gün günde 12 saat çalıştım ne ara okuyacağımı şaşırdım. işteyken akşam yarım saat 20dk mola oluyor o zamanlarda bile 15-20 okuyabildiğim kadar okuyup tamamlamaya çalışıyorum.bazende oluyor kafamı veremiyor. hal böyleyken bazı arkadaşların abdest alıp kıbleye yönelip okumalarını takdir etsemde benim bunu gerçekleştirecek durumum olmuyor. öyleki bazen işe giderken yolda okuyup telime kaç tane okuduğumu not alıyorum. bu şekilde kendisine okunmasını istemeyen arkadaşlarda olabilir. ben elimden geldiğince devam etmek isterim.

Canım, içinin rahat etmesi için bir de olaya şu açıdan bak. Çalışmayan yahut genel anlamda vakti bol olan insanlar rahatça her durumda abdestini de alabilir kıbleye de dönebilir rahattır çünkü.
Ama senin gibi çalışan insanlar bu kadar sınırlı zamanda bile zikrini yapıyor yaradanı anıyor. Dinlenmesi gereken 10 dakikada yaradanına el açıyor. Çalışmak ekmeğini kazanmak zaten bir ibadettir ve sen ibadet içinde ibadet ediyorsun. Zannımca senin ibadetin çok daha makbul. Her yerde her zaman duanı ediyorsun düşünsene .. Eğer bana okuman nasip olursa emin ol ben tatil gününde abdestli kıbleye yönelip değil işe giderken yolda okumanı tercih ederim ..

ayyy canım benim ne kadar iyi kalplisin Allah senden razı olsun

Estağfurullah canım benim, Allah hepimizden razı olsun. Sanma ki ben okumamın hakkını veremiyorum inan asıl hakkını veren onca yoğunluğun arasında bile okuyan insandır
olur mu canım benim hepimizin kendine göre problemleri var Allah katında kimin duası makbul kim bilebilir. ben ilk burada kendim için dua konusu açtığımda sen bana karşılıksız yardım etmiştin senin iyi kalbin yeter

Canım yolcunun duası kabul olurmuş.. Bence kimse kalbini bozmasın.. Dua da şüpheye yer yoktur.. Kabul olmayacağına dair şüphemiz varsa olmaz.. Verecek olan Rabbimiz. Kalbimizi tutarak okuyalım okunan kişide kabul olmayacağına dair endişe etmesin derim ben.. bu arada bu genel bir yazı canım

Arkadaşlar geriye 4 arkadasımız kaldı.. sayımız da azaldı yetiştiremeyenler oluyor. her hafta bir kişi yede okuyabiliriz tabi o arkadaslar sıkıntı yapmazsa..

Her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım canım. Sen niyetini bozma kalbini ferah tut canım benim ..

Tiramisucum okumamı tamamladım Allah kabul etsin canım. Amin

insallah duam kimseyi sıkmadan fazla uzamadan tamamlanir. rabbim hepinizden razi olsunn.

Cnm alıntılama sebebım sen ben lısteyı yapıorum dıye bana haber vermıssın 1 hafta ara vereyım dıye bende ona ıstınaden olamayacagımı belırtmek ıcın senı alıntıladım yanlıs anlama olmasın sahsına aıt yaZılmıs degıldı süre vs olayı ha abdest olayına falan gelınce evet bu duanın bir usulu var ama burada amac usülden zıyade farklı gınullerden dua almak abdest olayına takılma vaktı olan yapabılene ne güzel bende ımkanım elverıosa abdestlı okuyorum ama abdestsız okuduklarımda oluyo aslolan gonul nıye oyle bır seye takıldın anlamıyorum hepımızın yogun zamanları var olagandısı seyler olabılıyor bunlar normal sen kendı duandan supheye dusme Allah rızası için okuyorsun sonucta
Ha evet usulü var ama onu sanal ortamda yakalayıpta yapmak zor açıkcası kişi kdndi duası için cok tıtuzlenıyorsa abdest kıble namaz vs dıye en guzelı kendının okuması dıye dusunuyorum

canim ben de okudum :)

ewt canım eğer eksik varsa alabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…