Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

sen yanlış anladın canım beni ben listeden çıkacam, bana okundu hadi eyvallah anlamında demedim onu. ama ofiste bilgisayar başında çalışıyorum patronum sorunlu bir adam ve pür dikkat çalışmam gerekiyor. 1 hafta oldu işe başlayalı ama pazar günü dahil çalıştım, ki mesai saati kavramı yok adamda, akşam 9 oldugunda bile ben çıkayım dedigimde biraz daha çalışsak iyi olur diyen bir patronum var. ve misafirhanede 3 kişiyle beraber kalıyorum o sebeple orda da tüm dikkatimi verip okuyamıyorum. yoksa listeden çıkmak gibi bir niyetim yok, ama bana okudular ben de görevimi yapayım mantıgıyla degil bu söyledigim, bu duayı okumak huzur verdigi için, duadan uzaklaşmamak için çıkmak istemiyorum.
ama şu da bir gerçek ki 3 günde 260 tane okuyamıyorum ki sayıda git gide çoğalıyor. o yuzden dedim erken okuyan arkadaşlardan yardımcı olacak olursa ben de ne kadar kalıyorsa okurum, hem gönlüm rahat olur hem duadan uzaklaşmış olmam.
ben listeden çıkmak istemedim yani, sadece musait olan arkadaşlardan yardım istedim canım. :)

çeşminaz canım bende senin gibi düşünüyorum. aklıma bir fikir geldi biz ikimiz 1 kişiyi bölüşüp okuyalım mı yani normalde okunanın yarısını okumuş olucaz diğer arkadaşlarda kabul ederlerse 1 hafta için böyle birşey yapsak

tamam canim anladim seni ben. isin zor allah kolaylik versin. ben sana yardim ederim.100 adet okuyabilirmisin.. maksat senin corbada tuzun olsun canim. kimin duasi kabul olur bilinmwz o yuzden 10 adet bile okusan yeter benim icin..

bilemedim ki kuzum, eger arkadaşlar kabul ederse neden olmasın.

tamam canim anladim seni ben. isin zor allah kolaylik versin. ben sana yardim ederim.100 adet okuyabilirmisin.. maksat senin corbada tuzun olsun canim. kimin duasi kabul olur bilinmwz o yuzden 10 adet bile okusan yeter benim icin..

canım benim anlayışın için çok teşekkür ederim. 100 taneyi mutlaka okurum ben, Allah razı olsun. gönlüne göre versin Rabbim inşallah

sen de 100 adet okusan olur mu canim? yeterki okuyun yeterki dizinde nefesiniz bulunsun canim.. 100 adette cok gelse yine yardim ederim ben. sikilmayin yeter..

sag ol canim amin.. allah senden de razi olsun...

canım benim anlayışın için çok teşekkür ederim. 100 taneyi mutlaka okurum ben, Allah razı olsun. gönlüne göre versin Rabbim inşallah

Cnm ben yazıcaktım sen yazmıssın cesmı yogun yardım ıstıo senı zaten lısteye koymamıstım sız onun sayısını bolusun hem farklı kalp hem zorlanmamıs olurdunuz
Tıramısu teldeyım su annaksan duzenlemenı yapıcam cnm bılgıne

çeşmininkilerden 100 adet okursan çok sevineceğim...

sen de 100 adet okusan olur mu canim? yeterki okuyun yeterki dizinde nefesiniz bulunsun canim.. 100 adette cok gelse yine yardim ederim ben. sikilmayin yeter..
olur canım 100 tane okuyayım zaten daha az olmasın utanırım ben şimdi çeşminazınkinden 100 ad. okuyacağım değil mi daha fazla da okuyabilirim çeşminaz ınkilerdense biz onunla anlaşıp bölüşürüz canım çok sağol

çeşmininkilerden 100 adet okursan çok sevineceğim...
çoklu alıntı yaptım ama inşallah olmuştur olmadı gibi.
şimdi o zaman şöyle yapalım mı 277 adet ya ben 150 tane okurum ceşminaz canım sende 127 toplam 277 yapıyor böylece tamamlamış oluruz olur mu

şimdi o zaman şöyle yapalım mı 277 adet ya ben 150 tane okurum ceşminaz canım sende 127 toplam 277 yapıyor böylece tamamlamış oluruz olur mu

tamamdır canım yarın akşama kadar bir kaza bela olmazsa 127 adet tarafımca okunacaktır yardımlarınız için çok teşekkür ederim hatunlar

ne demek canim. dedigim gibi yeter ki okuyun 5-10-100 farketmez. yeterki duama amin diyin canlarim.. n

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…