Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

261 adet tefıcıyenı ve duanı okudum Rabbım gönlune gore versin cnm

1)Lilruba ------------- 261 ADET
2)fndkfndk-------------261 ADET
3)rapisa----------------261 ADET
4)capoeira------------- 261 ADET OKUNDU
5)özgem81-------------261 ADET OKUNDU
6)perican55-----------261 ADET
7)Nara87 -------------261 ADET
8)deryadeniz28-------261 ADET OKUNDU
9)Kelebekcim---------261 ADET OKUNDU
10)berirem------------ 261 ADET OKUNDU
11) cesmi_naz--------- 261 ADET
12) vazgecilmez------- 261 ADET okundu?
13)cerenkar------------268 ADET
14)_tiramisu_----------261 ADET
15)Denizxxx ----------261 ADET OKUNDU
16)bigaripyalnizzzz---261 ADET OKUNDU
17)cameliie------------261 ADET
son durum bu sanırım

ben okundu yazıyorum ama yinede bitince girebilirsen belirt olur mu
mesajını şimdi görüp okudum. Canım bu dua topiğinin nerdeyse en başından burdaydım. Bilen bilir zamanında okurum yetiştirim yardım istemem. Böyle yazma sebebim olurda gün içinde giremezsem benim yüzümden diğer arkadaşa geç kalınmasın başlansın diye yazmıştım, ki ben okudum bitirmek üzereyim diyorsam muhakkak bitirim. Üzüldüm doğrusu. Neyse belirteyim ozaman bitti. Duanıda okudum. Allah kabul etsin O Okundunun yanındaki soru işaretini kaldırabilirsin.

Canım okudum Allah kabul etsin inşallahhhh

2)fndkfndk-------------261 ADET
6)perican55-----------261 ADET OKUNDU
7)Nara87 -------------261 ADET OKUNDU
11) cesmi_naz--------- 261 ADET OKUNDU
12) vazgecilmez------- 261 ADET OKUNDU
13)cerenkar------------268 ADET OKUNDU
14)_tiramisu_----------261 ADET
17)cameliie------------261 ADET

Eûzubillâhimineşşeytânirracîm - Bismillâhirrahmânirrahîm

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb

Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah… Tövbe Estağfirullah Tövbe Estağfirullah Tövbe Estağfirullah

Elhamdülillahi rabbil âlemîn, essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaîn.

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “ol” deyince oluveren Rabbimiz…Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Sen affedicisin, affı seversin bizi de affeyle! Âmin diyen dillerimizi sana açılan ellerimizi boş çevirme ya Rab..
Kabul olmayan duadan, faydası olmayan ilimden, Müslümana hiç yakışmayan tavır ve hareketlerden, ürpermeyen kalpten, doymayan nefisten, sana sığınıyoruz, muhafaza eyle ya Rabbi!
Allah’ım! Bizleri kendisini bilen, habibini seven, rızana eren kullarından eyle.
Seni zikretmeyi, sana şükretmeyi, sana güzelce ibadet etmeyi cümlemize nasip eyle!
İmanımızı zengin, işimizi düzgün eyle. Korktuklarımızdan emin, umduklarımıza nail eyle ya Rabbi..
Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.
Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhamet et güzel Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz Ayşegül kulunun gönlüne ferahlık ver. Gönlündekini hayırlı eyle, hayırlı gördüğüne de onun gönlünü razı eyle. Gönlünde olanı biliyorsun. Ona hakkında hayırlı olan, aile yapıları uyan, ailesine sahip çıkacak, karşılıklı birbirlerinden razı bir ömür sürecekleri ve kalbinde Seni bulabileceği, sevgisi sonsuz olan( yani 2 cihanda da birlikte olabileceği ve olmak isteyeceği), Senin rızana uygun evlatlar yetiştirebileceği, huzur veren, Senin yolundan ayrılmadan bir yaşantı içinde olabileceği,gönlünün ısınabileceği,birlikte ahiretlerini kazanabilecekleri, sevebileceği, kendisini sevecek, güvenecek, güven verecek, saygısını hiç kaybetmeyecek, dürüst, zeki, ince düşünceli, iyi bir işi olan, merhametli, cömert,sadakatli, çalışkan, Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış , anlayışlı,iletişimi kuvvetli, kültürlü bir aileye sahip,maddi ve manevi zenginliklerle donanmış,helal rızık kazanan, Haramlardan kaçınan, farzları yerine getiren, Senin rızanı gözeten, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; iyi baba olabilecek, Senin de seveceğin bir eş nasip et Yüce Rabbim. İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…
Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım…

Okunan tefriciyeler hürmetine dini,dünyası ve ahireti için hakkında eş olarak kim hayırlı ise karşısına tez zamanda onu çıkar Allahım…Vesile olmaya çalışan insanların gönüllerine ve akıllarına en doğru en hayırlı,maddi ve manevi olarak en güzel insanı akıllarına getirmelerini ve Ayşegül ile görüştürmelerini ve hayırlısıyla evlenmesini nasip eyle Allahım…

Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Amin
Allahümme salli alâ seyyidinâ ve nebiyyinâ Muhammed.

Canım 261 adeti okudum.Rabbim duanı kabul etsin,hayırlısı ile tez zamanda inşallah :))

2)fndkfndk-------------261 ADET OKUNDU
6)perican55-----------261 ADET OKUNDU
7)Nara87 -------------261 ADET OKUNDU
11) cesmi_naz--------- 261 ADET OKUNDU
12) vazgecilmez------- 261 ADET OKUNDU
13)cerenkar------------268 ADET OKUNDU
14)_tiramisu_----------261 ADET OKUNDU
17)cameliie------------261 ADET OKUNDU

Eûzubillâhimineşşeytânirracîm - Bismillâhirrahmânirrahîm

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb

Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah… Tövbe Estağfirullah Tövbe Estağfirullah Tövbe Estağfirullah

Elhamdülillahi rabbil âlemîn, essalâtü vesselâmü alâ resûlinâ Muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaîn.

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “ol” deyince oluveren Rabbimiz…Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Sen affedicisin, affı seversin bizi de affeyle! Âmin diyen dillerimizi sana açılan ellerimizi boş çevirme ya Rab..
Kabul olmayan duadan, faydası olmayan ilimden, Müslümana hiç yakışmayan tavır ve hareketlerden, ürpermeyen kalpten, doymayan nefisten, sana sığınıyoruz, muhafaza eyle ya Rabbi!
Allah’ım! Bizleri kendisini bilen, habibini seven, rızana eren kullarından eyle.
Seni zikretmeyi, sana şükretmeyi, sana güzelce ibadet etmeyi cümlemize nasip eyle!
İmanımızı zengin, işimizi düzgün eyle. Korktuklarımızdan emin, umduklarımıza nail eyle ya Rabbi..
Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.
Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhamet et güzel Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz Ayşegül kulunun gönlüne ferahlık ver. Gönlündekini hayırlı eyle, hayırlı gördüğüne de onun gönlünü razı eyle. Gönlünde olanı biliyorsun. Ona hakkında hayırlı olan, aile yapıları uyan, ailesine sahip çıkacak, karşılıklı birbirlerinden razı bir ömür sürecekleri ve kalbinde Seni bulabileceği, sevgisi sonsuz olan( yani 2 cihanda da birlikte olabileceği ve olmak isteyeceği), Senin rızana uygun evlatlar yetiştirebileceği, huzur veren, Senin yolundan ayrılmadan bir yaşantı içinde olabileceği,gönlünün ısınabileceği,birlikte ahiretlerini kazanabilecekleri, sevebileceği, kendisini sevecek, güvenecek, güven verecek, saygısını hiç kaybetmeyecek, dürüst, zeki, ince düşünceli, iyi bir işi olan, merhametli, cömert,sadakatli, çalışkan, Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış , anlayışlı,iletişimi kuvvetli, kültürlü bir aileye sahip,maddi ve manevi zenginliklerle donanmış,helal rızık kazanan, Haramlardan kaçınan, farzları yerine getiren, Senin rızanı gözeten, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; iyi baba olabilecek, Senin de seveceğin bir eş nasip et Yüce Rabbim. İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…
Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım…

Okunan tefriciyeler hürmetine dini,dünyası ve ahireti için hakkında eş olarak kim hayırlı ise karşısına tez zamanda onu çıkar Allahım…Vesile olmaya çalışan insanların gönüllerine ve akıllarına en doğru en hayırlı,maddi ve manevi olarak en güzel insanı akıllarına getirmelerini ve Ayşegül ile görüştürmelerini ve hayırlısıyla evlenmesini nasip eyle Allahım…

Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Amin
Allahümme salli alâ seyyidinâ ve nebiyyinâ Muhammed.

2 kısı kalmıs onlardanda bgn hber bekleyıp tıramısunun duasına gecerız işallah ben bgn lısteyı baslatmadım kızlar malum hem ben gırene kadar saat 2 oldu hemde cumartesı genelde yogun oluyor herkes kımse pek bakamıyor yarın ben lıstesını hazırlarım kendısıde duasını yazıp takıbını yapar

canım ben bitirdim kusura bakma gecikme için duanı da okudum Allah kabul etsin inş.

canım liste düzenlemelerini sen mi yapıyorsun kusura bakma ben konuyu son zamanlarda takip edemedim. eğer srun olmazsa ben 1 hafta ara vermek istiyorum . ara vermesem dua okuduğumuz arkadaşın duasını geç bitiriyorum bu yüzden kimsenin hakkına girmek istemiyorum.

Arkadaşlar zaten bır donem karısıklık vs olmustu elımden geldıgınce düzenleyıp lıstenın okunmasına faydamın dokunmasına calıstım ancak benımde yogun oldugum veya ısımın oldugı donmler oluyor hep en kısa surede okuyalımda kımsenın hakkına gırılmesın dıye gayret ettım ancak ayrılan her kısıyle sure uzuyor sayı artıyor.yarın yenı arkadas ıcın lıste yapıcam ancak ben salı gununden ıtıbaren 15 gun şehir dısına cıkıyorum ve maalesefkı okuma ımkanım lıste duzenleme ımkanım olmayacak.Sıradakı arkadası okuduktan sonra 4 kısı kalıyor denızxxx ıcınde onceden okumaya gayret ederım okuyabıldıgım sayıyıda buraya yazarım gitmeden dıger arkadaslarada okumayı cok ıstedım ama nasıp olmadı belkı suremıze sadık kalabılseydık yetısırdı ama boyle yetısmedı o arkadaşlarada dondugumde farklı bır duayla nıyetlerı yerıne dua ederım yıne okuma ımkanım olursa telden gırer haberdar ederım açıkçası ben Allah rızası için dua edıyorum kım bana okumus okumamıs vs olayına gırmıyorum zaten benım duam tamamlanmamıstı ve son arkadaslarda bana okumamıslardı gonul onlarada okumak ıstedı ama nasıp
salıya kadar lısteyı duzenleyecegım ancak salıdan sonra duası okunan arkadaslar kendı dua organızasyonlarını yapmazlarsa ben olmayacagımdan aksayabılır bılgınıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…