Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Zaten okudum bitirdim ben ablam. Canımsın sen daha bu lafının üstüne bir şey demem ben...
Saolasin kuzum :))
merhaba sizleri çok özledim......listeden çıkarılmışım......

ne oldu bu güzel topiğimize......:26::26::26:

Caniiim hoş geldin, hoş ortam pek hoş deil ya sen genede sefalar getirdin.. Nasılsın cnm? Valla bilmiorum kimler ekleniyo kimler çıkartılıyor...

Cnm sen lısteden cıkmadın naranın duası cok uzadı karıstı bır suru sey oldu buralarda kımse yoktu herke bayram dıye sehırdısı vs kimseden haber alınamadı neyse bı sekılde bıttı deryaya baslauacagımız zaman alıntılama yaptık kımler burada dıye donen arkadaslardan lıste olustu bos durulmasın okunsun snra arkadaslar donunce tatıl vs aynı sıstem devam ederız dedık mesela cerenkarla bujuda yok onlardanda hbr alamamıstık ceren donmus oda dvm edıcek sonrakı lıstede dvm edıcez bu liste için gecerlı durumun art nıyetle falan dııl yanı hbr alınamazsa nara gıbı dua uzamasın dıye bor cesıt onlem aldı derya sende rahatsızdın muhtemelen gormedın alıntılamayı ondan donememıssındır bu lıste için sadece yoksa nıye cıkasın lısteden bundan snrakı lısteden artık sırayla okuyup bıtircez işallah

Son düzenleme:
Ben de seni özledim kuzum. Keşke beni de çıkarsalardı valla. Kendim çıkmak istedim infial oldu.

Olay hakkında konuşmak istemiyorum, karşı tarafa cevap hakkı doğacak yoksa.

benden yanıt almadan çıkarmışlar kuzum....bunca zaman okudum zor zamanlarmda bile ihmal etmemeye çalıştım....insanız işte en azından bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır derler ya....bir hatırım vardır diye düşünmüştüm......

ben yeni listede yokum mahzun değilim beni mahzun eden bu konuda tanıdığım senin gibi güzel kardeşlerimden ayrı düşmek oldu......bu nedenle yüreğim mahzun oldu......

mavigece yeni başlık açacakmış o zaman katılırım belki.......

boşver üzme sende kendini fndkcım ben takip edemedim yazılanları......ama herşeyde bir hayır vardır.......seni seviyorum fndkcım.....herşey gönlünce olsun.......güzel insan.......

Oyy canım ya ne güzel konuştun sen öyle. :)

Yine haberleşiriz, yazışırız yahu. Şu malum hacet namazı vardı, onu kılmak için organize olacaktık daha. :)

Cvp verdım lılruba okursan bosuna kırılmazsın

7 numarada ben vardım

Cvp verdım lılruba okursan bosuna kırılmazsın

özgem anlıyorum ama bana gönderilmiş bir msj yok.....onuda geçtim ben sende biliyorsun bu konunun demirbaşlarıyız....yanıt almadan listeden silinmeyip ismin yanına bişey yazılabilirdi diye düşünüyorum......

kırılganlığım belki son zamanlarda yaşadığım zor günlerden olabilir...... büyütüyor olabilirim....sadece bir yanıt almadan listeden çıkarılmak ve üstelik uzun süredir birlikte okuyorduk ondan dolayı sitemim......ama anladım neden çıkarıldığımı......ben yeni listeye katılırım......mavigecenin yeni listesine....

ama dediğim gibi ben mahzun değilim.....hayırlısı olsun......mavigecenin yeni konusuna katılacağım....

Son düzenleme:
ben de senle aynı durumdayım canım bastan beri vardım bayramda olmayacağımı da söyledim döndüm listede göremiyorum kendimi..

7 numarada ben vardım

Cnm lılrubayada yazdım cıkmadın sıranda degısmedı sadece bu duada okurum dıye donen ark yer aldı gerı donmeyenlerı tatılde ulasamıyorlar muhtemelen o duada ızamasın dıye muaf tuttular cunku narada ortalık karman corman oldu bır sonrakı lıstede eskısı gıbı dvm edılıcek cıkan ark oldu sadece onlar artık olmaz

deryadeniz yani dilruba icin 222 okudum.
Allah dilegini duani niyetini kabul etsin insallah.

Güzelım haklısın ıkısıde azerı sıteyı cok aktıf kullanamıyorlar kı nara listesını yapamadı alıntılayamamıstır genele yazıldı mavı gecede bırakınca vazgecılmezle ben bıraz toparlamaya calıstık anlatmmak ıstedıklerını net ıfade edemıolar sanırım bırı gosterdı daha yenı ilgilenıyor ben bunun turkceye cok hakım olmamaktan kaynaklı oldugunu dusunuyorum benımde herkese cvp vermem işguzarlıktan dgl bıraz bundan yoksa bende benım dıaya okuyanlara okumak ıcın varım yoksa bende cıkıcam ama okuyan hevesle dua bekleyenler var gonullerını kırmak ıstemıyorum bak naranın duası 15 gunu buldu ve fazla okundu onunda gozu korktu herkes bayram tatılını uzatırsa bendede 15 gun olacak dıye ortaya yazdı kım var dıye hatta bende baska bır kac ark onayladı olmayan arkadaslarla donunce aynı lısteden dvm ederız dıye fazla olursa razıyım okurum dedı ole basladı yoksa kım istemez farklı kalpten dua gonlun kalmak ıstemıosa bıse dıyemem ama hıc bır art nıyet yok ole durduk yere ınsan cıkarılsa hepımız ıtıraz ederız noluyo dıye sıra kayması olsa uyarıyoru haktır onun yerı aura bura dıye olurmu ole sey sen kal sıkısırsan rahatsıLıgından fln ben destek olurum

ozgem hnm.8 den sonra siradaki kisiye hemen baslanacak mi?

ozgem hnm.8 den sonra siradaki kisiye hemen baslanacak mi?
Bu dua bıtınce baslarız onuda 3 gunde okumaya gayret edıp dıger arkadasa gecerız seklınde okumalarımız ama ınanın bende bılmıyorum arkadasım boyle dııldı bır karman corman oldu sınırler gerıldı falan yoksa bızde max 4 gunde bıtıp dıger ark seklınde sıralı gıdıyoduk bı sonrakı lıstede duzeltme kesınlestırme yapıp gıderız işallah ben konu sahıbı degılım artık duzene bınsın kımsenın hakkına gırmeden okuyalım bıtsın dıe bakan bır dua okuyucuyum yanı :))

Insallah hayir olur.Amin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim, sinirlenme. Allah her kesin kalbini biliyor. Bu ablamiz sinirli. Bana ve Derya ayni kisi olduqumuzu bile soyledi bilmem daha neler...

222 adet tefriciye okudum Dilruba için duada ettim. Rabbim kabul etsin inşallah..

Son düzenleme:
ozgem allah senden çok razı olsun.

canim, sinirlenme. Allah her kesin kalbini biliyor. Bu ablamiz sinirli. Bana ve derya ayni kisi olduqumuzu bile soyledi bilmem daha neler...

konu sahibi cikti hanımefendi.
Baslarda bizde gayet duzenliydik .
Ama boyle oldu birkaç kişi yüzünden
Ayrıca konu kilitleme gibi birşey yok kkda.
Konu kilitlenirse bir daha acilmiyor...

neler oluyor arkadaslar hepimize okuyup helallesmeden nereye...kac kisi kaldiki bitirelim listeyi...hepimizin niyeti dua böyle olmasin hanimlar...

derya beni de say ama alıntılama yapmıyorsun hiç, gözden kaçıran çok olur böyle.

olur mu canım öyle şey birbirimizi idare etmeyecek miyiz yani

kızlar yeni listeye pazartesi mi başlıyoruz :26:

ben de okuyacagım canım

kızlar deryanın duası ıcın alıntıladım cok sayfa ılerledı cok yazıldı kafanız karısmadı dımı derya denızın nıyetı ıcın okuyoruz 222 ser adet

not :nara sureklı aktıflemezsen ınsanlar gorup donemez unutan olur her sayfaya bakamayan olur uzar sayfalarda hızlı ılerlıyor anladıgım her an bılgısayar ımkanın yok o yuzden ben bıraz yazdım yanlıs anlasılma olmasın lutfen bundan sonra sen devam edersın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…