Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Arkadaşlar cepten giriyorum pekte vaktim olmuyor, birisi allah rızası için yeni listeyi paylaşsın.. Kafam karma karışık oldu ben kaç kişiye daha okuyacağım onuda bilmiyorum sıralar çok değişti çünkü..

En son naraya okumustun onun duası bıttı Cnm derya denızın nıyetıne 222 adet okıycaksın duasını yazmadı daha

Son düzenleme:

Canım kimlere okuyacaksın bilmiyorrum ama şuan deryadeniz için 222 adet okuyoruz

Tiramisu kefimden kiste hazirlamadim.derya rica etdi hazirladim. Listeni de kendi listemdeki sira ile yaptim.bendeki sirani da mavigece yapmisti.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir seyi anlamadim bana okunan listede her kesin sirasi deryanin listesindeki kimi idi. Neden o zaman kimse sesini cikarmadi?simdi her kes sira davasi cekiyor. Birinci ya besinci fark ediyormu.belki deryaya dua eden zaman Allah size de hayirli bir kapi acar. Demek ki her kes icden deyilde de bu bana okudu. Bu okimadi diye okiyur. Biyle okunan duanin kabulune subhe ediyorum

Anlamadiqim tek sey bu.bana okunan zaman neden kimse bu siradaki yalnisliki gormedi.ben de derya da her kese normal okiduk. Amma ne bana ne deryaya normal bir sey okunmadi. Bana sayi 4444cok oldu. Belki de kimse donduyinden ben sana okumusdum yazacak.deryada da kac gundur okinmiyot. Duzenli liste istiyorsaniz bir liste bitmemis o listeye kimseyi almayacakdiniz ki simdi boyle tatsizliklar olmayacakti.

Ben devam etmek istemiyorum kızlar herkese teşekkür ederim ...

zaten son okunacak olan kişilerde muhtemelen bana okumamışlardı hak geçmez diye düşünüyorum...madem bencillik değil bu mevzu böyle olsun...

Bu başlığı iyi niyetlerle açmıştım...Ama sonunda bu kadar karışacağını tahmin etmemiştim...

Sevgiyle kalın....

Her kes 222 tane tefriciye okumalidi. Olursanız Deryanin konlundekilerin hayata kecmesi için niyet ede bilersiniz liste hazırdı Nara paylaşmıştı

Hani evlenene kadar burdaydık

cuma akşamı yani bu akşam son...ama sonrasında kimseye okumayacağız en geç hafta sonuna kadar bitirelim derim...

boşta tefriciyelerde var.... :44::44:
ben cuma gecesi yoldaydım. yeni dönebildim 2 gündür işlerden nete bakamadım.. su an ne konumdayız bilmiyorum kimlere okumam gerek...

merhaba kızlar yeni dönebildim kimlere okumam gerek nerde kaldık çok mesaj var hepsine bakamadım listeler filan değişmiş son durum nedir.. en son naraya dağıtılmış ama bayram dönüşü okuyalım demiştim onu henüz okumadım kaç tane okumam gerek..

Senin icin 222 adet okudum. Umarim gonlundeki her ne ise en kisa zamanda_ hayata gecer.

Cnm benim herşeyi ters anlıosun.. Sıra tabiiki önemli.. Eskiden herkez sırasını biliordu hemen listesini hazırlıordu, yada mavi geceye yazıyordu benim için hazırlarmısın ben yapamıcam die.. Bak mesela benim birsürü işim çıktı, kazalar oldu cenazeler oldu, ve artık düzenli bir şekilde girwmiyorum.. Herkezin başka başka nedenleri oluyor çıkmak istiyor.. Ben kendi listemi bulup bana okuyanlara okuyup çıkmak istiyorum ama o kadar karıştıki sıra kime okuycam kim vardı kim yoktu bilmiyorum.. Koşullar ne olursa olsun bana okuyan birine okumadan çıkmak istemiorum, içim el vermiyor.. Yani anlayacağın evet liste sırası çok önemli.. Senin listende kimse sıra için bişi dememiş olabilir tmm ama senin listende daha önemli şey vardı.. Okumalar yetişmedi..

Sen gidersen kim kalacak burada kuzum

Herkes cikti ya.
Mavigece bile..

Neden hersey bu kadar karisik.
Liste belli madem herkes sayisinida biliyor kimin icin okudugumuzda belli.
Listeyi birkez yayinlayin bence..deryadenizin sirasina okuyoruz bitti yada su kadar kaldi deyin.insanlar kendi sirasinin derdine adabiyla okuyamayacsk :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…