Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Valla canim benim sistemde yoksun.
Sonradan girmissin .
Beriremden falan sonra.
Pericanin listeye gore okuyalim.
Benim listede de sonradan girmiş gorunuyorsun Peride de.
Hani bu listeyi deftere yazmistim ben anladin mi ?
Karisiklik olmasi imkansiz.
Rapisadan itibaren olsan yazardim .

Canim ben ne oldugunu anlamaya calisiyorum sinirlerim alt ust. Ayrica nara neden liste duzenliyor? Bizim bir listemiz vardi oradan devam edilirdi okumayanlarinkini paylasip okurduk aramizda. Ben ne boyle pinpon topu gibi listede ordan buraya burdan oraya atilirdim, ne boyle sinirlerim bozulurdu.bir de canim sesimi cikardim, ama
kimse kaale almadi demekki ne yapayim? Bir dua konusunda karisiklik yasamamistim, o bile karman coman oldu..

Bu arada benimle ilgilendigin icin coook tesekkur ederim. Bu topikte sen bana kar kaldin bari..

Ben yalan soyluyorum yani.. ben zaten ilk rapisaya okudum.. senin listen benim listem olayini da anlayamiyorum bir turlu. Uf kismet degilmis ya. Daha fazla ugrasamayacagim. Butun hevesimde kacti zaten. Bana okunsa sanki lutfedilmis gibi olacak. O yuzden ben yokum allah sizin dualarinizi kabuletsin ne diyim
.

Yalan söylüyorsun demedim.
Benim yazdigim listede yoksun.
Geri sayfalara git rapisanin falan listesini göster ona gore okuyalim.
Benim hic öyle bir dusuncem yok arkadasim vallahi sen bilirsin

Canım nasıl desem normalde listeyle ilgilenen mavigeceydi ve herkes okuyor geçiyordu çoğumuzun kim girdi kim gitti pek haberi yoktu gibi. Ama mavigece liste düzenlemeyi bir bıraktı ortalık arapsaçına döndü. Ben kendi listemle kendim ilgilendiğim için kim geldi kim gitti kimin sırası neresiydi biliyordum ve hafızam da iyidir çok şükür o yüzden dikkatimi çektin ki birde burası dua yeridir hani o yüzden sessiz kalamazdım. Sen de yerini takip et gülüm çıkanlardan sonra 7. sırada vazgecilmez'den sonrasın tekrar bir liste düzenlemesi yapılırsa söyle yerini. Bu liste şimdilik kabataslak hazırlandı kaç kişiyiz ve kaç adet okuyacağız diye çünkü çok çıkan oldu

Tiramisu yasemınden bır once sımdı bu lısteyı kafa karıstırmamamk adına bozmayalım ama bır sonrakı arkadas listesınde dogru sırasına alsın öyle dvm etsın

Kızlar, söyledim ya her kes kendine düşen sayı okusun. Listeyi biz duzenliyeceyiz Tiramisù listede var. Pericanicin okuduğumuz listede tiramisù 22 numarada idi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Vazgecilmezden sonra tiramisù için okuyacagiz. Zaten öyle çok kişi kalmadi. Hadi kızlar. Görelim sizi. Allah hepimizden razı olsun.

Vazgecilmezden sonra tiramisù için okuyacagiz. Zaten öyle çok kişi kalmadi. Hadi kızlar. Görelim sizi. Allah hepimizden razı olsun.<br />
<br />

Vazgecilmezden sonra tiramisù için okuyacagiz. Zaten öyle çok kişi kalmadi. Hadi kızlar. Görelim sizi. Allah hepimizden razı olsun.

Sen listenı duzenle bol bol son sayfalarda gorunsun bak ugrayıp aa başlamamıs daha lıste tartısması var dıye mıllet gerı gıtmesın benle ysmn okudu bıtırdı tak boncuklarımızı hadi :)

Evet canim olmadi aramizda paylasip okuruz ya.
7 gün suresi var

Iste rapisanin listesi. Ilk ona okudum zaten. Sonra herkese zamaninda okudum. Bir tek perican ve naraya okumadim tatilde oldugum icin. Keske ortalik bu kadar karismasaydi.

ben en sonda biri olarak aralarda mola verilmezse 2-2,5 ay sonra sıram gelecek.
yani bence dert edilecek birşey yok :))
dikkatli ve isteyerek okursak herkese sıra gelir..herkes kendi sırası gibi özverili olsun yeterki..
dip not : biz ailede bu duayı zamanında 1 kişiye okuduk..4 kişi yakın zamanlarda evlenmişti.
tesbih sonrası duası ve namazını namaz kılan bizlere nazaran daha br çok ibadet alışkanlığı olan bir ark yaparsa daha iyi olurmuş.

Iste rapisanin listesi. Ilk ona okudum zaten. Sonra herkese zamaninda okudum. Bir tek perican ve naraya okumadim tatilde oldugum icin. Keske ortalik bu kadar karismasaydi.

Sondaymissin iste arkadasim
Biz birbirimizi yanlis Anladimsanirim.
Normal bu listeye gore okuyalim diyorum ben.
İste o yüzden dedim ya tiramisu ne alaka diye .
Deryadenizle kelebekcim mesele yani.
Bende sen rapisadan sonra girdim dedin sandim ondan karsi ciktim.
Şenlikbir durum yok yani su anda

Bu arada sinirin etkisiyle yanlis anlatmisim rapisadan itibaren derken rapisa'ya okundugu zamandan itibaren listedeyim demek istedim. Yoksa rapisadan sonrayim demedim.

Evet yanlis anladik birbirimizi.

Sana ne kadar okumam grekiyor canim soyle basliyim.

Kızlar tıramısu rapısanın okumasında aramıza katılmıs ve lıstenın sonuna yazılmıs deryanın lıstede ayrılan arkadaslar donmedıgı için bu lıstede olmayanlar oldu su ankı listeye gore vazgecılmezle yasmının arasında bır sonrakı lıstede orada olur adı o sekılde dvm ederız bu lıste karısmasın dıye artık boyle dvm etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…