Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

cnm bende katılıcamda siz başladınızmı

çok az bir kısım kaldı Allah kabul etsin canım ..bitirdi say.ben onu tamamlayacağım inşallah

cnm tekrar başlarsanız artık benide alın dicem

Kızlar yüksek müsadenizle listeye el atıyorum...git gide sayımız azalmaya başlamış.... bu 3 hafta boyunca yok olan arkadaşlar tekrar gelince tekrar listenin sonuna ekleriz kendilerini....yeni liste düzenliyorum...Ve en azından 25 kişi olalım ki kişi başı 180 lerde tefriciye okuyalım....sayı azaldıkça tefriciye artıyo...ve her 3 günde ben kendi adıma söyleyeyim 200 küsür tefriciye yetiştiremeyebiliyorum tahmin ediyorum ki benim gibi yoğun çalışanlar 3 günde zorlanabilirler...sayımız ne kadar çok olursa o kadar çabuk bitiririz diye düşünoyorum...

Hayırlı eşlerimizi aramaya devam

YENİ LİSTE - NARA 87 NİYETİ İÇİN

1)mavigece07 ---
2)Lilruba --------
3)MissCherryBloosom
4)Ceylinimdeceylinim--------
5)fndkfndk------
6)rapisa---------------
7)tolin--------
8)Sottile---
9)capoeira-----
10)özgem81------
11)Nehirsu85-----
12)buujuu----------
13)perican55------
14)Nara87 ---------
15)deryadeniz28--------
16)Kelebekcim--------
17)berirem-----
18) cesmi_naz---------
19) vazgecilmez-----
20)cerenkar---------
21)Limonlu_Cheescake------
22)ysmn ---------
23)denizxxx...
...

Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.
tamam sen beni ekle gece gelmesem de ben okurum. saat kaçtan itibaren başlıyor.
Bende Varim kizlar
Adetken okunabilir mi ama adet oldum bugün :26:
Canım bitti benimkisi.
r

ama ben arada gelir muhakkak hepiniz için dua ederim.

peki canım o zaman ama unutma bizi dualarında

Anaaa yaprak dökümü olmuş resmen. Üzüldüm aslında. :26:
sen beni face ten ekle bence ben arada dürterim seni ordan
tamam canım sen nasıl istersen

okudum cnm ALLAH kabul etsin

haber var.okudum ve bitirdim :) Allah kabul etsin

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

Ayy bana da çok az kaldıı, ben de duamı şimdiden düşünüp toparlamaya başlayayım..

Selincim salavatları okudum. Duanı ettim. Allah inşallah gönlüne göre verir. İyi geceler.
yupyyy çok sevindim ne zaman başlıycam nasıl olucak şimdi anlatırmısınız

Tolin için 185 tane okudum. Allah kabul etsin
bende katılabılrım

Son düzenleme:
yupyyy çok sevindim ne zaman başlıycam nasıl olucak şimdi anlatırmısınız

PAZARTESİDEN PERŞEMBEYE 1 KİŞİ

PERŞEMBEDEN PAZARTESİYE 1 KİŞİ

Tefriciye çekiyoruz canım...mesela şimdi pericanın bitmek üzere bugün...bugün akşam sıradaki diğer kişinin tefriciyesine başlayacağız perşembe akşamı diğer kişiye...o şekilde listeyi tamamlıyoruz...

kaç adet çekeceğimizi size belirticem...başka düzenli katılmak isteyen forumdan arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz ...Sayımız çok olsun gelmeyenin yerine çekerken zorlanmayız...

listeden çıkıp 3 hafta yokum tatildeyim diyen arkadaşlarım listeden bir süreliğine çıkarıldınız fakat tekrar talebiniz üzerine listenin sonuna ekleneceksiniz...sadece sıranız değişir sizde takdir edersinizki her hafta belli bir sırayla ilerlemekteyiz....

Anlayışınız için teşekkürler

Son düzenleme:

Listenin sonuna eklemeniz kesinlikle çok adil bir karar olmuş. Söylemek istiyordum bende bu konuyu ama arkadaşların tefriciyeleri sırasında böyle bir tartışmaya mahal vermek istemedim.. Allah hepimize hayırlı eşler, mutlu yuvalar nasip etsin..

Bitirdim tefriciylerini Duanıda okudum İnşallah gönlündekiyle hayırlıbir yuva kurarsında tadından yenmez:)

Canım 202 tefriciyeni okudum, duanı ettim.
Allah kabul etsin.

Arkadaşlar bugün aksam bitmesi gereken arkadaş kimdi onun ki bitmek üzere.
Haber vereyim dedim.
Aklimi iyice karidti sanki peri değildi yanlis mi hatirliyorum :26:

Bujuu onun duasini okumusum o zaman Peride tamam
Perican bitmek üzere birkaç saate biter canim..

Nacızane fıkrım Listeye bırını ılk aldıgınızda sayısı dusuk olsun kı 3gunfe ırtıbatta kalma haber verme olayı tam otursun ılk okuması için böylece o kişide kendini ölcer tartar ötekı turlu lısteye katılım oluyor 200 lü sayıları herkes okuyamayabılıyor ınsan ılk bakınca aaa okurum ya der ama baskadımı ılerleme yavas olunca ay okuyamıyacagım galıba olur bizi tanımadığı için okuyamadım diye yardım da ısteyemıyor ya sure uzuyor yada hbr alamıyoruz duası okunan kısı magdur oluyor
Bır arkadas katılmıs sakın o uzerıne alınmasın belkı o daha fazlasını okuyan cok aktıf olan bır uyedır asla ona ıstınaden yazmadım bu aradada hosgeldın dıyeyım ama liste genıslıycekse ilk duada katılımcının sayısı dusuk olsun kendı okuyup okumayacagına haber verıp vermeyecegıne kendını olcup karar versın derım sahsı fıkrım
Tatıl olayında sahsım adına bır sıkıntı yapmadım acıkcası bence alt sıraya gelmeden sırasındada kalabılır ıs seyahatı olur hastası olur tatılı olur ama boyle bır karar aldıysanız duası okunanların sonradan lısteden cıkmasınada musade olmasın mesela benım duam tamamlanamadıgı halde duam ıcın okuyanlar var diye cıkmak ıstedıgım halde kaldım ama cok okudugum kısı var suan lıstede olmayan
Asla ukalalık yapmak ıstemıyorum sakın kımsede uzerıne alınmasın zıra kımseye sahsı asla ve asla bır lafın yok ama üzülerek belırtıyorumkı koca lıste gıdısatımız tıcarı anlaşmaya donmeye başladı (

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…