Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Nacızane fıkrım Listeye bırını ılk aldıgınızda sayısı dusuk olsun kı 3gunfe ırtıbatta kalma haber verme olayı tam otursun ılk okuması için böylece o kişide kendini ölcer tartar ötekı turlu lısteye katılım oluyor 200 lü sayıları herkes okuyamayabılıyor ınsan ılk bakınca aaa okurum ya der ama baskadımı ılerleme yavas olunca ay okuyamıyacagım galıba olur bizi tanımadığı için okuyamadım diye yardım da ısteyemıyor ya sure uzuyor yada hbr alamıyoruz duası okunan kısı magdur oluyor
Bır arkadas katılmıs sakın o uzerıne alınmasın belkı o daha fazlasını okuyan cok aktıf olan bır uyedır asla ona ıstınaden yazmadım bu aradada hosgeldın dıyeyım ama liste genıslıycekse ilk duada katılımcının sayısı dusuk olsun kendı okuyup okumayacagına haber verıp vermeyecegıne kendını olcup karar versın derım sahsı fıkrım
Tatıl olayında sahsım adına bır sıkıntı yapmadım acıkcası bence alt sıraya gelmeden sırasındada kalabılır ıs seyahatı olur hastası olur tatılı olur ama boyle bır karar aldıysanız duası okunanların sonradan lısteden cıkmasınada musade olmasın mesela benım duam tamamlanamadıgı halde duam ıcın okuyanlar var diye cıkmak ıstedıgım halde kaldım ama cok okudugum kısı var suan lıstede olmayan

canım doğru tabiki 200 küsür 3 günde okumak zor...ama sonuçta hepimiz yetişkin insanlarız burda hepimiz eş için tefriciye çekiyoruz birbirimize....

şimdi kendisinin okunup biten çıkıp giderse o zaman geride kalanların suçu ne ki ona okunmuş oluyo hak geçer... Bütün liste tamamlansın ben kendimde çıkmak istiyorum... Ama ne kadar kalabalık olursak o kadar kolay ilerler ve kimse çıkmaz diye düşünüyorum atıyorum ağustosta bitmesinde bütün liste eylül de bitsin...ama 200 küsür okumaktansa 150 okumak daha sağlıklı 3 günde...

Bende dahil hepimiz empati yapalım herkes okunan kişinin yerine koysun kendini ve kendine okuyor gibi okusun o zaman her şey daha güzel olucak :KK45::KK45::KK45:

Hanımlar akşama bitirmiş olmaya çalışacağım...
İnanılmaz yoğun geçiyor zamanım.
Nişanlım ev buldu, Hakkari'ye gideceğim.
Duama amin diyen herkesten Allah razı olsun.
Düğüne 1 ay kala ev dizme telaşına düştük, dua edin kızlar yetişsin işlerim... :18:

ev bulmuşsunuz canım çok sevindim, Allah yardımcınız olsun, gönlünüze göre zamanında yetişsin inşallah eviniz, bol huzurla oturun içinde :KK16:

Kızlar yüksek müsadenizle listeye el atıyorum...git gide sayımız azalmaya başlamış.... bu 3 hafta boyunca yok olan arkadaşlar tekrar gelince tekrar listenin sonuna ekleriz kendilerini....yeni liste düzenliyorum...Ve en azından 25 kişi olalım ki kişi başı 180 lerde tefriciye okuyalım....sayı azaldıkça tefriciye artıyo...ve her 3 günde ben kendi adıma söyleyeyim 200 küsür tefriciye yetiştiremeyebiliyorum tahmin ediyorum ki benim gibi yoğun çalışanlar 3 günde zorlanabilirler...sayımız ne kadar çok olursa o kadar çabuk bitiririz diye düşünoyorum...

Hayırlı eşlerimizi aramaya devam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kuzum sayının artması konusunda sana katılıyorum, diğer topikte var bide benim ve birkaç arkadaşın da, başlangıçla bitişi aynı güne denk geliyor bide, azıcık yogunsan o aralar çok sıkıntı yaşıyorsun o yuzden sayıyı arttırma konusunda katılıyorum sana :KK34: listeden çıkarma konusunda da umarım kimseden yana bir sıkıntı olmaz. ama tatilde de olsa belirli bir sayıyı alabilseler keşke, hem daha fazla kişiden dua almış oluruz, hem de listeden uzaklaşmamış olurlar ama herkesin kendi tercihi tabiki :KK31: ben herşeye uyarım sakıncası yok benim için patron :KK1:

1)mavigece07 --> 202 adet okunacak

2)Lilruba --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

3)MissCherryBloosom --> 202 adet okunacak

4)Ceylinimdeceylinim --> 202 adet okunacak

5)fndkfndk --> 202 adet okunacak

6)rapisa --> 202 adet okunacak

7)tolin --> 202 adet okunacak

8)Sottile --> 202 adet okunacak

9)capoeira --> 202 adet okunacak

10)özgem81 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

11)Nehirsu85 --> 202 adet okunacak

12)buujuu --> 202 adet okunacak

13)perican55 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

14)Nara87 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

15)deryadeniz28 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

16)Kelebekcim --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

17)berirem --> 202 adet okunacak

18) cesmi_naz --> 202 adet okunacak

19) vazgecilmez --> 202 adet okunacak

20)cerenkar --> 202 adet okunacak

21)Limonlu_Cheescake --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

22)_tiramisu_ --> 15 gün yok herkese eşit pay ettim

23)mariposa22(3 hafta yok!!)

24)ysmn --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

Başlama Tarihi : 18 Ağustos Cuma Bitiş Tarihi : Perşembeden Pazartesine okunuyordu sanırım yine Pazartesi'dir.

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz İlayda kulun için kardeşi Onur’un bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et ya rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi…

İlayda kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Bu kulun aylardır dua ettiği sevdiğinin kalbini İlayda’nın sevgisi , özlemi , pişmanlığıyla öyle bir doldur ki daha fazla dayanamayıp helali olmak için geri dönsün , ileride dünyaya getireceği evladının babası olmasını nasip et ya rabbi. Eğer bu hergele İlayda için hayırlı değilse sen her şeye gücü yetensin bu kişiyi hayırlara çevirip geri gönder ya rabbi .. Bu işin hiç oluru yok dersen de İlayda’nın gönlündeki bu sevgiyi söküp alıp , karşısına onun kıymedini bilecek , çektiklerimin ödülü olarak göreceği , sen Allah’ımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi çıkar. Tabii mümkünse bu kişi gönlümdeki olursa süper olur tadından yenmez.

Ya rabbi bu koca kafalı kulun Yüksek lisans için sınava girecek sen ona zihin açıklığı ver , ona yerleşmeyi nasp et tüm kapalı kapılarını ardına kadar aç ya rabbi.

Ailemizin birliği beraberliği bir ömür sürsün ya rabbi , babasına akıl fikir ver kalbine merhamet ver , ona şükür ver ya rabbi !! Onun aklındaki tüm olumsuz düşünceleri sil at ailesinin yuvasının kıymedini bilsin ailesine sımsıkı sarılıp sahip çıksın ya rabbi .. yoksa bu kız her an katil olabilir !!

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri,
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin

canım tefriciyeleri okudum, duanı da okudum yürekten AMİNN dedim, Rabbim en güzelini versin inşallah :KK16:

canım doğru tabiki 200 küsür 3 günde okumak zor...ama sonuçta hepimiz yetişkin insanlarız burda hepimiz eş için tefriciye çekiyoruz birbirimize....

şimdi kendisinin okunup biten çıkıp giderse o zaman geride kalanların suçu ne ki ona okunmuş oluyo hak geçer... Bütün liste tamamlansın ben kendimde çıkmak istiyorum... Ama ne kadar kalabalık olursak o kadar kolay ilerler ve kimse çıkmaz diye düşünüyorum atıyorum ağustosta bitmesinde bütün liste eylül de bitsin...ama 200 küsür okumaktansa 150 okumak daha sağlıklı 3 günde...

Bende dahil hepimiz empati yapalım herkes okunan kişinin yerine koysun kendini ve kendine okuyor gibi okusun o zaman her şey daha güzel olucak :KK45::KK45::KK45:

Ben çok anlatamadım kendımı ama neyse cnm haklısın sende ben sımdıden yazıyım sonra haksızlık olmasın gerıden gelen arkadaslara ben en son ysmn nıckı arkadasa okuyup sonra ayrılıcam devam edemıycem

Bu arada fndkfndk tefriciyelerini bitirdi, nete giremediği için benden rica etti yazmamı... :KK42:
Canım 202 tefriciyeni okudum, duanı ettim.Allah kabul etsin.

Tamam canım çok teşekkürler. Ağzınıza yüreğinize sağlık :KK16:

çok az bir kısım kaldı Allah kabul etsin canım ..bitirdi say.ben onu tamamlayacağım inşallah :KK16::KK16::KK16::nazar:

Tamam bebem kızartıyom seni de :KK9:

Bitirdim tefriciylerini Duanıda okudum İnşallah gönlündekiyle hayırlıbir yuva kurarsında tadından yenmez:)

Aaaayyyhhh tam da ezan okunurken ve yağmur yağarken binlerce kez amin diyorum Allahım nolur şu sıpamı hayırlısıyla hammm yapayım nolurrr :KK9::KK9:

Perim benimkilerde bitti allah kabul etsin, duanı akşam okuycam canım.

Tamam cancağğğzım ağğğzının içine sağlık :KK16:

Bujuu onun duasini okumusum o zaman Peride tamam :KK1:
Perican bitmek üzere birkaç saate biter canim..

Sıradaki benim kuzucum duamda açık adımı da verdim :KK9:

canım tefriciyeleri okudum, duanı da okudum yürekten AMİNN dedim, Rabbim en güzelini versin inşallah :KK16:

Ben senin yüreeeğni yirim yiriim kuzuuuuum ağzına yüreğine sağlık :KK16::KK16:

1)mavigece07 --> 202 adet okunacak ,202 okundu BİTTİ :nazar:

2)Lilruba --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

3)MissCherryBloosom --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

4)Ceylinimdeceylinim --> 202 adet okunacak

5)fndkfndk --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTT :nazar:

6)rapisa --> 202 adet okunacak

7)tolin --> 202 adet okunacak

8)Sottile --> 202 adet okunacak , 202 adet okundu BİTTİ :nazar:

9)capoeira --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

10)özgem81 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

11)Nehirsu85 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ:nazar:

12)buujuu --> 202 adet okunacak

13)perican55 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

14)Nara87 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

15)deryadeniz28 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

16)Kelebekcim --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

17)berirem --> 202 adet okunacak

18) cesmi_naz --> 202 adet okunacak , 202 adet okundu BİTTİ :nazar:

19) vazgecilmez --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ:nazar:

20)cerenkar --> 202 adet okunacak

21)Limonlu_Cheescake --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

22)_tiramisu_ --> 15 gün yok herkese eşit pay ettim

23)mariposa22(3 hafta yok!!)

24)ysmn --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

Başlama Tarihi : 18 Ağustos Cuma Bitiş Tarihi : Perşembeden Pazartesine okunuyordu sanırım yine Pazartesi'dir.

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz İlayda kulun için kardeşi Onur’un bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et ya rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi…

İlayda kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Bu kulun aylardır dua ettiği sevdiğinin kalbini İlayda’nın sevgisi , özlemi , pişmanlığıyla öyle bir doldur ki daha fazla dayanamayıp helali olmak için geri dönsün , ileride dünyaya getireceği evladının babası olmasını nasip et ya rabbi. Eğer bu hergele İlayda için hayırlı değilse sen her şeye gücü yetensin bu kişiyi hayırlara çevirip geri gönder ya rabbi .. Bu işin hiç oluru yok dersen de İlayda’nın gönlündeki bu sevgiyi söküp alıp , karşısına onun kıymedini bilecek , çektiklerimin ödülü olarak göreceği , sen Allah’ımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi çıkar. Tabii mümkünse bu kişi gönlümdeki olursa süper olur tadından yenmez.

Ya rabbi bu koca kafalı kulun Yüksek lisans için sınava girecek sen ona zihin açıklığı ver , ona yerleşmeyi nasp et tüm kapalı kapılarını ardına kadar aç ya rabbi.

Ailemizin birliği beraberliği bir ömür sürsün ya rabbi , babasına akıl fikir ver kalbine merhamet ver , ona şükür ver ya rabbi !! Onun aklındaki tüm olumsuz düşünceleri sil at ailesinin yuvasının kıymedini bilsin ailesine sımsıkı sarılıp sahip çıksın ya rabbi .. yoksa bu kız her an katil olabilir !!

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri,
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin

Son düzenleme:
Hatunlaaaaar :KK3::KK3:
Akşam benim listenin son günü , sadece sizlerden haber bekliyom da bi hatırlatayım dedim. Hepinizi öptüm goccaman :KK23: :KK16:

Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.

Allah razı olsun okuyan herkesten:KK16:

nıyetım budur kızlar buyrunuz:KK16:

okudum cnm ALLAH kabul etsin

bende katılabılrım

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

Son düzenleme:
canım ya ben 2-3 gündür nete giremiyorum bugün geldi internet .ben söylediğin gibi dua ettim.inşallah olur hayırlısıyla.
kızlar ben zorlanıyorum Ramazan diye sizde nasıl gidiyor.

Kızlar üzülmeyin. Burcu'cum sen sayıyı 193 olarak kabul et. Sayın 193 müydü hatırlamıyorum şuan ama , daha doğrusu rapisanın payına düşen adet kadarını kabul et gülüm. Rapisacım sen de payın ne kadarsa Burcu arkadaşımın okuması için ona şu kadar okudum diye niyet et.

Arta kalan sayının üstüne de benimkini ekleyerek en sonunda İlaydanın okuması için şu kadar okudum diye niyetini edersin.

Sayı önemlidir ama çok da takılmamalıyız , zira daha okuması bitmeden duası kabul olan nice insanlar var. Aynı şekilde sayısına okuma usulüne tam takım dikkat ederek okuduğu halde duası kabul olmayanlar da var , belki de onlar için hayırlı olmadığı için. Rabbim kabul edecekse bir besmeleye bir Amin demeye bile kabul eder.

canım ya ben 2-3 gündür nete giremiyorum bugün geldi internet .ben söylediğin gibi dua ettim.inşallah olur hayırlısıyla.

Ramazan biraz zorladı elbette , daha çok iftar-sahur arası okuyorum.

Canım istersen kalan okumana yardım edeyim ?

Kızlar ağustosun son haftası ysmn e gelince sıra tekrar konuşalım... Kimler tamam kimler devam diye...böylelikle daha sağlıklı bir liste olmuş olur...Bende katılıp katılmamakta kararsızım...ama ysmne kadar full devam etmek istiyorum... Bi de şu eş konularında talihimiz bahtımız açılırsa süper olucak inşallah...

canım süper olur .bende kendimi böyle bahane buluyormuş gibi hissediyorum ama işe gidiyorum ramazan diye öğle arasına çıkmıyorum eve 1 saat erken geliyorum ama o zamanda evde iftar hazırlamam gerekiyor sahura kadarda uyuyamıyorum böyle bir karıştım kusura bakma :KK17:

Ramazan biraz zorladı elbette , daha çok iftar-sahur arası okuyorum.

Canım istersen kalan okumana yardım edeyim ?

canım süper olur .bende kendimi böyle bahane buluyormuş gibi hissediyorum ama işe gidiyorum ramazan diye öğle arasına çıkmıyorum eve 1 saat erken geliyorum ama o zamanda evde iftar hazırlamam gerekiyor sahura kadarda uyuyamıyorum böyle bir karıştım kusura bakma :KK17:

olur mu balım ne demek ya sen bana sayını söyle yeter

canım bence birkaç gün ara verelim sıradaki arkadaşa öyle geçelim çünkü bayram geliyor ramazanın da son günleri karışıyor.bilmiyorum bende durum böyle diğer arkadaşlarda nasıl.

Kızlar ağustosun son haftası ysmn e gelince sıra tekrar konuşalım... Kimler tamam kimler devam diye...böylelikle daha sağlıklı bir liste olmuş olur...Bende katılıp katılmamakta kararsızım...ama ysmne kadar full devam etmek istiyorum... Bi de şu eş konularında talihimiz bahtımız açılırsa süper olucak inşallah...

ben genelde iftar öncesi ve öğle vakti okuyorum ama çalıştıgın için zordur canım haklısın :KK34:

katılıyorum sana canım, şuan evde oldugum için rahatım ama çalışmaya başlarsam şehir değişikliği olacak bide ev kurma şu bu derken çok vakit bulamayabilirim. ama ağustos sonuna kadar bi şekilde halletmeye çalışırım :KK34:

canım bence birkaç gün ara verelim sıradaki arkadaşa öyle geçelim çünkü bayram geliyor ramazanın da son günleri karışıyor.bilmiyorum bende durum böyle diğer arkadaşlarda nasıl.

ara verirsek kopma ve uzaklaşma olur gibi geliyor. ara vermek yerine ya süreyi uzatalım ya da okuyabilen arkadaşlar az okuyan arkadaşlara yardım etsinler oyle olmaz mı :26:

X