Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

kaç puan aldın ki canım :26: belki atama puanları düşer bu sene :KK31:

Tatlım ben atama için girmedim sınavda. Zaten hiçbir hazırlığım da yoktu. Kısa süre bir kaç derse göz gezdirebildim.

Sırf polisliğe başvurabilmek için girdim sınava ve bunun için 60 almam gerekirken 58 küsürde kaldım :KK14:

Tatlım ben atama için girmedim sınavda. Zaten hiçbir hazırlığım da yoktu. Kısa süre bir kaç derse göz gezdirebildim.

Sırf polisliğe başvurabilmek için girdim sınava ve bunun için 60 almam gerekirken 58 küsürde kaldım :KK14:

hadi yaa tam sınır olmuş resmen :KK50: vardır bunda da bir hayır canım, hem zaten polisliğe aşırı torpil gerekiyor, kardeşim 3 sene girdi kazanamadı hem de yazılı sınavda iyi puan almasına ragmen :KK50:

hadi yaa tam sınır olmuş resmen :KK50: vardır bunda da bir hayır canım, hem zaten polisliğe aşırı torpil gerekiyor, kardeşim 3 sene girdi kazanamadı hem de yazılı sınavda iyi puan almasına ragmen :KK50:

Şimdiye dek girdiğim sınavlarımın ortalama %90'ında hep böyle sınırda kalmışımdır. Açık konuşmak gerekirse bende de hata var çünkü yeteri kadar çalışmıyorum. Yıllarım ders yapmakla geçti, sınavı versem mülakatta elendim onu versem başka sebepten elendim diye diye artık içim soğudu.

Polislik için de sağlık sıkıntım da var ve duam hep eğer herşeyi yapıp sağlıkta eleneceksem bu içimi daha çok acıtır bu yüzden en başta eleneyim derdim. Belki de hayrı budur bilemiyorum .. Ama sınırda kalma olayı da canımı ciddi halde sıkıyor ..

Şimdiye dek girdiğim sınavlarımın ortalama %90'ında hep böyle sınırda kalmışımdır. Açık konuşmak gerekirse bende de hata var çünkü yeteri kadar çalışmıyorum. Yıllarım ders yapmakla geçti, sınavı versem mülakatta elendim onu versem başka sebepten elendim diye diye artık içim soğudu.

Polislik için de sağlık sıkıntım da var ve duam hep eğer herşeyi yapıp sağlıkta eleneceksem bu içimi daha çok acıtır bu yüzden en başta eleneyim derdim. Belki de hayrı budur bilemiyorum .. Ama sınırda kalma olayı da canımı ciddi halde sıkıyor ..

hayırlısı de geç kuzum, bu kadar sınırda kalıyorsan demek ki gerçekten olmaması lazım senin için :KK34: benim kardeşim iktisat mezunu, asla bankada çalışmam dedi senelerdir sınavlarına bile girmedi. varsa yoksa polislik dedi, 3 sene girdi sınavlarına, yazılıları iyi notla geçti, mulakattan kaldı. en sonunkinde mulakatı da geçti, saglık kısmında yüzü sivilceli diye elediler :KK50: pes ediyorum dedi ve hiç düşünmedigi banka sınavlarına girdi ilk denemesinde daha kazandı, şimdi de gayet memnun :KK34: boşuna bu kadar zaman kaybetmişim diyor :KK31:

senin de vardır bir kısmetin hiç sıkma canını :KK34:

hayırlısı de geç kuzum, bu kadar sınırda kalıyorsan demek ki gerçekten olmaması lazım senin için :KK34: benim kardeşim iktisat mezunu, asla bankada çalışmam dedi senelerdir sınavlarına bile girmedi. varsa yoksa polislik dedi, 3 sene girdi sınavlarına, yazılıları iyi notla geçti, mulakattan kaldı. en sonunkinde mulakatı da geçti, saglık kısmında yüzü sivilceli diye elediler :KK50: pes ediyorum dedi ve hiç düşünmedigi banka sınavlarına girdi ilk denemesinde daha kazandı, şimdi de gayet memnun :KK34: boşuna bu kadar zaman kaybetmişim diyor :KK31:

senin de vardır bir kısmetin hiç sıkma canını :KK34:

Ben de iktisat mezunuyum ve kardeşin gibi ben de banka istemiyorum. Hoş istemediğim halde sınavlarına girip aynen mülakatlarda şutlanıyorum orası ayrı :KK9:

Canısı çok haklısın da benim yaş da gidiyor yavaş yavaş bununla birlikte umutlar da köreliyor. Yine de hayırlısı Allah'tan inşallah bir yerlerde rızkım vardır.

Ben de iktisat mezunuyum ve kardeşin gibi ben de banka istemiyorum. Hoş istemediğim halde sınavlarına girip aynen mülakatlarda şutlanıyorum orası ayrı :KK9:

Canısı çok haklısın da benim yaş da gidiyor yavaş yavaş bununla birlikte umutlar da köreliyor. Yine de hayırlısı Allah'tan inşallah bir yerlerde rızkım vardır.

valla canım benm kardeşim 27 yaşında, daha nisan ayında çalışmaya başladı :KK34: sen umudunu kesme yavrum, dene bakalım elbet bir yerde var nasibin :KK34:

canım ben bujjuu niyetine okudum ama kusura bakmayın ben Ramazan da afalladım:KK37: iştende geç çıkıyorum forumu takip edemiyorum dengem şaştı yahu. sahura kadar uyumuyorum .pericanım valla sana sıra geldiğini gördüm yoksa 1 hafta ara vermeyi isteyecektim vazgeçtim.çünkü bende sıra kaydı diğer arkadaşlarda nasıl bilmiyorum ama bende biraz karıştı kusura bakmayın ne diyeyim

Cancağızım , Bujuu'nun okuması perşembe bitecekti Cuma'ya sarkıtmıştık. Son bir kaç kişi kalmıştı onlar da tamamlayınca kendi listemi hazırladım ama onunki bitmemiş miydi :44:

Sen onun okumasını tamamlamadıysan ona okumuşsundur o zaman canısı bilemedim ki şimdi :44:
Okuma sayılarımız da farklı üstelik ..

Ah sorma be canım , yine sınırda kaldım :KK14:

canım ben bujjuu niyetine okudum ama kusura bakmayın ben Ramazan da afalladım:KK37: iştende geç çıkıyorum forumu takip edemiyorum dengem şaştı yahu. sahura kadar uyumuyorum .pericanım valla sana sıra geldiğini gördüm yoksa 1 hafta ara vermeyi isteyecektim vazgeçtim.çünkü bende sıra kaydı diğer arkadaşlarda nasıl bilmiyorum ama bende biraz karıştı kusura bakmayın ne diyeyim

canım karışıklık yok bitek sen kalmıştın herkes okumuştu seninki bitmemişti bitirmişsin agzına saglık Allah razı olsun yani benim duam şimdi tamamlandı diger arkdaşa başlayabilirsin:KK19:

Son düzenleme:

Rapiiii özel mesaj attım kızzz geri dön banaaaa :)
Geri dön tülaayyyyhhhh

anladım canım Allah senden de razı olsun ama ben 202 tane okudum :KK17: eksiğiyle fazlasıyla Allah kabul etsin inşallah

canım karışıklık yok bitek sen kalmıştın herkes okumuştu seninki bitmemişti bitirmişsin agzına saglık Allah razı olsun yani benim duam şimdi tamamlandı diger arkdaşa başlayabilirsin:KK19:

Olsun canım bunun da vardır bir hayrı üzme kendini olur böyle şeyler. Bana niyetlenip okursun ve eğer sıkışırsan haber vermen yeterli canım :KK16:

valla canım benm kardeşim 27 yaşında, daha nisan ayında çalışmaya başladı :KK34: sen umudunu kesme yavrum, dene bakalım elbet bir yerde var nasibin :KK34:

Benim de 27 olmama pek bir şey kalmadı be canım şafak sayıyorum 27 için :KK9: Hayırlısı Rabbimden diyor ve bekliyorum

1)mavigece07 --> 202 adet okunacak

2)Lilruba --> 202 adet okunacak

3)MissCherryBloosom --> 202 adet okunacak

4)Ceylinimdeceylinim --> 202 adet okunacak

5)fndkfndk --> 202 adet okunacak

6)rapisa --> 202 adet okunacak

7)tolin --> 202 adet okunacak

8)Sottile --> 202 adet okunacak

9)capoeira --> 202 adet okunacak

10)özgem81 --> 202 adet okunacak

11)Nehirsu85 --> 202 adet okunacak

12)buujuu --> 202 adet okunacak

13)perican55 --> 202 adet okunacak

14)Nara87 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

15)deryadeniz28 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ

16)Kelebekcim --> 202 adet okunacak

17)berirem --> 202 adet okunacak

18) cesmi_naz --> 202 adet okunacak

19) vazgecilmez --> 202 adet okunacak

20)cerenkar --> 202 adet okunacak

21)Limonlu_Cheescake --> 202 adet okunacak

22)_tiramisu_ --> 15 gün yok herkese eşit pay ettim

23)mariposa22(3 hafta yok!!)

24)ysmn --> 202 adet okunacak

Başlama Tarihi : 18 Ağustos Cuma Bitiş Tarihi : Perşembeden Pazartesine okunuyordu sanırım yine Pazartesi'dir.

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz İlayda kulun için kardeşi Onur’un bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et ya rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi…

İlayda kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Bu kulun aylardır dua ettiği sevdiğinin kalbini İlayda’nın sevgisi , özlemi , pişmanlığıyla öyle bir doldur ki daha fazla dayanamayıp helali olmak için geri dönsün , ileride dünyaya getireceği evladının babası olmasını nasip et ya rabbi. Eğer bu hergele İlayda için hayırlı değilse sen her şeye gücü yetensin bu kişiyi hayırlara çevirip geri gönder ya rabbi .. Bu işin hiç oluru yok dersen de İlayda’nın gönlündeki bu sevgiyi söküp alıp , karşısına onun kıymedini bilecek , çektiklerimin ödülü olarak göreceği , sen Allah’ımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi çıkar. Tabii mümkünse bu kişi gönlümdeki olursa süper olur tadından yenmez.

Ya rabbi bu koca kafalı kulun Yüksek lisans için sınava girecek sen ona zihin açıklığı ver , ona yerleşmeyi nasp et tüm kapalı kapılarını ardına kadar aç ya rabbi.

Ailemizin birliği beraberliği bir ömür sürsün ya rabbi , babasına akıl fikir ver kalbine merhamet ver , ona şükür ver ya rabbi !! Onun aklındaki tüm olumsuz düşünceleri sil at ailesinin yuvasının kıymedini bilsin ailesine sımsıkı sarılıp sahip çıksın ya rabbi .. yoksa bu kız her an katil olabilir !!

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri,
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin

kuzum duanı gordum yarına bıter yazarım :KK16::KK16:

kuzum duanı gordum yarına bıter yazarım :KK16::KK16:

Tamam canısı , Allah kabul etsin şimdiden. Ağzına yüreğine sağlık kuzucum. Nedense burdaki okumamda içimde garip bir umut var üstelik herşey bu kadar ters giderken. Sanki ettiğiniz duaları rabbim kabul edecek.

İyi ki varsınız dostlar. Rabbim sizin gibi dostları yanımdan başımdan ömrümden eksik etmesin :KK16:

Tamam canısı , Allah kabul etsin şimdiden. Ağzına yüreğine sağlık kuzucum. Nedense burdaki okumamda içimde garip bir umut var üstelik herşey bu kadar ters giderken. Sanki ettiğiniz duaları rabbim kabul edecek.

İyi ki varsınız dostlar. Rabbim sizin gibi dostları yanımdan başımdan ömrümden eksik etmesin :KK16:

Amin cnm işallah güzel haberlerini paylaşıcaksın :KK34::KK34:

202mi okudun valla üzüldüm canım şimdi o sayı kilit gibidir neyse benim şansıma ALLAH kabul etsin

kusura bakma canım benim hatam :KK17::KK17::KK17: kendimi affettirmek için senin için istediğin birşey yapayım canım ne istersin. yapabileceğim bişey

Kızlar üzülmeyin. Burcu'cum sen sayıyı 193 olarak kabul et. Sayın 193 müydü hatırlamıyorum şuan ama , daha doğrusu rapisanın payına düşen adet kadarını kabul et gülüm. Rapisacım sen de payın ne kadarsa Burcu arkadaşımın okuması için ona şu kadar okudum diye niyet et.

Arta kalan sayının üstüne de benimkini ekleyerek en sonunda İlaydanın okuması için şu kadar okudum diye niyetini edersin.

Sayı önemlidir ama çok da takılmamalıyız , zira daha okuması bitmeden duası kabul olan nice insanlar var. Aynı şekilde sayısına okuma usulüne tam takım dikkat ederek okuduğu halde duası kabul olmayanlar da var , belki de onlar için hayırlı olmadığı için. Rabbim kabul edecekse bir besmeleye bir Amin demeye bile kabul eder.

Kızlar üzülmeyin. Burcu'cum sen sayıyı 193 olarak kabul et. Sayın 193 müydü hatırlamıyorum şuan ama , daha doğrusu rapisanın payına düşen adet kadarını kabul et gülüm. Rapisacım sen de payın ne kadarsa Burcu arkadaşımın okuması için ona şu kadar okudum diye niyet et.

Arta kalan sayının üstüne de benimkini ekleyerek en sonunda İlaydanın okuması için şu kadar okudum diye niyetini edersin.

Sayı önemlidir ama çok da takılmamalıyız , zira daha okuması bitmeden duası kabul olan nice insanlar var. Aynı şekilde sayısına okuma usulüne tam takım dikkat ederek okuduğu halde duası kabul olmayanlar da var , belki de onlar için hayırlı olmadığı için. Rabbim kabul edecekse bir besmeleye bir Amin demeye bile kabul eder.

bende aynı şeyi mesajla yazdım rapisaya demin canım vardır bundada bir hayır.ALLAH ellerimizi boş çevirmesin .

X