Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Merhaba kızlar,

Böyle bir başlık açmak istedim benim gibi hala hiç eş adayı olmayan ve evlenmeyi çok isteyen doğru insanı arayan herkesi bu başlığa girmelerini ve listeye katılmalarını rica ediyorum..Biliyorsunuz Salat-ı Tefriciye çok güçlü bir salavat ve dileklerin kabul olmasını sağlıyor Allahın izniyle.

10 kişilik bir liste oluşturabilirsek kişi başı 444 çeksek toplamda 4440 yapıyo...kalan 4 ü de kimin için çekiliyosa o kişi okur.. Ne dersiniz... Günlük belki 444 çekmek zor olur 3 günde bir kişinin duasını yaparız...

Adet çok önemli ne bir eksik ne bir fazla olmaması lazım... Katılımlarınızı bekliyorum kızlar...

Tefriciye duasınıda ekliyorum hemen

Duânın Türkçe Okunuşu:

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Duânın Mânâsı:
“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz.
O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir.
Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir.
O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir,
Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

Katılım Listesi :

1) mavigece07
2
3
...

bende tefriciye çekerim diyen herkes kendini eklesin lütfen :KK3::21::21::21::21:

cnm bende katılıcamda siz başladınızmı

Merhaba kızlar,

Böyle bir başlık açmak istedim benim gibi hala hiç eş adayı olmayan ve evlenmeyi çok isteyen doğru insanı arayan herkesi bu başlığa girmelerini ve listeye katılmalarını rica ediyorum..Biliyorsunuz Salat-ı Tefriciye çok güçlü bir salavat ve dileklerin kabul olmasını sağlıyor Allahın izniyle.

10 kişilik bir liste oluşturabilirsek kişi başı 444 çeksek toplamda 4440 yapıyo...kalan 4 ü de kimin için çekiliyosa o kişi okur.. Ne dersiniz... Günlük belki 444 çekmek zor olur 3 günde bir kişinin duasını yaparız...

Adet çok önemli ne bir eksik ne bir fazla olmaması lazım... Katılımlarınızı bekliyorum kızlar...

Tefriciye duasınıda ekliyorum hemen

Duânın Türkçe Okunuşu:

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Duânın Mânâsı:
“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz.
O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir.
Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir.
O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir,
Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

Katılım Listesi :

1) mavigece07
2
3
...

bende tefriciye çekerim diyen herkes kendini eklesin lütfen :KK3::21::21::21::21:

çok az bir kısım kaldı Allah kabul etsin canım ..bitirdi say.ben onu tamamlayacağım inşallah :KK16::KK16::KK16::nazar:

cnm tekrar başlarsanız artık benide alın dicem

Kızlar yüksek müsadenizle listeye el atıyorum...git gide sayımız azalmaya başlamış.... bu 3 hafta boyunca yok olan arkadaşlar tekrar gelince tekrar listenin sonuna ekleriz kendilerini....yeni liste düzenliyorum...Ve en azından 25 kişi olalım ki kişi başı 180 lerde tefriciye okuyalım....sayı azaldıkça tefriciye artıyo...ve her 3 günde ben kendi adıma söyleyeyim 200 küsür tefriciye yetiştiremeyebiliyorum tahmin ediyorum ki benim gibi yoğun çalışanlar 3 günde zorlanabilirler...sayımız ne kadar çok olursa o kadar çabuk bitiririz diye düşünoyorum...

Hayırlı eşlerimizi aramaya devam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

YENİ LİSTE - NARA 87 NİYETİ İÇİN

1)mavigece07 ---
2)Lilruba --------
3)MissCherryBloosom
4)Ceylinimdeceylinim--------
5)fndkfndk------
6)rapisa---------------
7)tolin--------
8)Sottile---
9)capoeira-----
10)özgem81------
11)Nehirsu85-----
12)buujuu----------
13)perican55------
14)Nara87 ---------
15)deryadeniz28--------
16)Kelebekcim--------
17)berirem-----
18) cesmi_naz---------
19) vazgecilmez-----
20)cerenkar---------
21)Limonlu_Cheescake------
22)ysmn ---------
23)denizxxx...
...

merhaba canım harika olmuş konu,çok sağol...
beni de ekler misin...:KK16:
yalnız benim önümüzde ki hafta biriyle görüşeceğim,hayırlı olacaksa benim için görüşmek istiyorum onun için dua isteyecektim.
ama dua da bana sıra gelene kadar sanırım görüşmüş olacağım :KK5:

Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.
tamam sen beni ekle gece gelmesem de ben okurum. saat kaçtan itibaren başlıyor.
Bende Varim kizlar :KK3:
Adetken okunabilir mi ama adet oldum bugün :26:
Yuppiiiii bedava wi fi buldummmmm :)) nasılsınuz bacılar ? Ben çok iyiyim şükür.. Tatil çok güzel geçiyor .. Fındıkıma yazacaktım ama wi fi bulmuşken bir göz atayım sizlere dedim :) ben tesbihi pazara diye biraz ağırdan aldım kusura bakmayın..rapısamın tesbihini bitirdim allah kabul etsin..tolinciğimin tesbihi içinde fındığımdan haber beklicem. Öpüyorum hepiniziiii :KK54:
Canım bitti benimkisi.
r

ama ben arada gelir muhakkak hepiniz için dua ederim.:KK1::KK34:

peki canım o zaman ama unutma bizi dualarında :KK14:

Anaaa yaprak dökümü olmuş resmen. Üzüldüm aslında. :26:
sağol canım duyarlılığın için keşke herkes senin gibi olsa. bende senin gibi düşündüm kendim için tekrar istikrarlı okuyup okuyamazsa da haber verebilecek fazla kalabalık olmayan bir listeyle okumak isterdim.şöyle ama ben üzülmedim Salavat okumak güzel birşey sevap kazanıyoruz böylece.hayırlısı olsun Allah razı olsun okuyan herkesten:KK16:
sen beni face ten ekle bence ben arada dürterim seni ordan :KK23::KK23:
tamam canım sen nasıl istersen :KK31:

okudum cnm ALLAH kabul etsin

haber var.okudum ve bitirdim :) Allah kabul etsin

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

Ayy bana da çok az kaldıı, ben de duamı şimdiden düşünüp toparlamaya başlayayım.. :KK17:
Arkadaşlar adım Selin , duam ise hakkimda hayirlisi olan hem gönlüme hem gözüme hitap eden benimle ayni acilari yasamis bu yüzden beni anlayabilen gerektiğinde dost gerektiğinde es olabilen hayirli kismetimle bi an önce tanisabilmek ve evlenebilmek nıyetım budur kızlar buyrunuz:KK16:

Selincim salavatları okudum. Duanı ettim. Allah inşallah gönlüne göre verir. İyi geceler.
yupyyy çok sevindim ne zaman başlıycam nasıl olucak şimdi anlatırmısınız

Tolin için 185 tane okudum. Allah kabul etsin
İwet ben didim kumbarayı :KK53: Dua kumbarasını bir çok insan bilmez burda da anlatmış olayım. Gün içinde niyetsiz ve sayısız ne kadar okursanız okuyun arkadaşlar ve bunu not edin bir yerlere. Sonra kimin ihtiyacı varsa şu kişinin şu niyetine kumbaramdan şu kadar okumamı veriyorum diyerek o kişiye verebilirsiniz. Bunu sadece tefriciye değil her duada yapabilirsiniz. Özellikle dua sitelerinde çokça uygulanan bir yöntemdir bu herkese tavsiye ederim
sevilacım duanı okudum Allah karşına istediğin gibi birisini çıkarır inşallah. Enfl canım niyetini yazmışsın şimdi gördüm inşallah bu gece bende başlıyıcam. İnşallah senin de dediğin gibi mübarek hayırlı bir kısmet çalar kapını...
bende katılabılrım

Son düzenleme:
yupyyy çok sevindim ne zaman başlıycam nasıl olucak şimdi anlatırmısınız

PAZARTESİDEN PERŞEMBEYE 1 KİŞİ

PERŞEMBEDEN PAZARTESİYE 1 KİŞİ

Tefriciye çekiyoruz canım...mesela şimdi pericanın bitmek üzere bugün...bugün akşam sıradaki diğer kişinin tefriciyesine başlayacağız perşembe akşamı diğer kişiye...o şekilde listeyi tamamlıyoruz...

kaç adet çekeceğimizi size belirticem...başka düzenli katılmak isteyen forumdan arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz ...Sayımız çok olsun gelmeyenin yerine çekerken zorlanmayız... :KK45:

listeden çıkıp 3 hafta yokum tatildeyim diyen arkadaşlarım listeden bir süreliğine çıkarıldınız fakat tekrar talebiniz üzerine listenin sonuna ekleneceksiniz...sadece sıranız değişir sizde takdir edersinizki her hafta belli bir sırayla ilerlemekteyiz....

Anlayışınız için teşekkürler :KK54::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Kızlar yüksek müsadenizle listeye el atıyorum...git gide sayımız azalmaya başlamış.... bu 3 hafta boyunca yok olan arkadaşlar tekrar gelince tekrar listenin sonuna ekleriz kendilerini....yeni liste düzenliyorum...Ve en azından 25 kişi olalım ki kişi başı 180 lerde tefriciye okuyalım....sayı azaldıkça tefriciye artıyo...ve her 3 günde ben kendi adıma söyleyeyim 200 küsür tefriciye yetiştiremeyebiliyorum tahmin ediyorum ki benim gibi yoğun çalışanlar 3 günde zorlanabilirler...sayımız ne kadar çok olursa o kadar çabuk bitiririz diye düşünoyorum...

Hayırlı eşlerimizi aramaya devam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Listenin sonuna eklemeniz kesinlikle çok adil bir karar olmuş. Söylemek istiyordum bende bu konuyu ama arkadaşların tefriciyeleri sırasında böyle bir tartışmaya mahal vermek istemedim.. Allah hepimize hayırlı eşler, mutlu yuvalar nasip etsin..

1)mavigece07 --> 202 adet okunacak

2)Lilruba --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

3)MissCherryBloosom --> 202 adet okunacak

4)Ceylinimdeceylinim --> 202 adet okunacak

5)fndkfndk --> 202 adet okunacak

6)rapisa --> 202 adet okunacak

7)tolin --> 202 adet okunacak

8)Sottile --> 202 adet okunacak

9)capoeira --> 202 adet okunacak

10)özgem81 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

11)Nehirsu85 --> 202 adet okunacak

12)buujuu --> 202 adet okunacak

13)perican55 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

14)Nara87 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

15)deryadeniz28 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

16)Kelebekcim --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

17)berirem --> 202 adet okunacak

18) cesmi_naz --> 202 adet okunacak

19) vazgecilmez --> 202 adet okunacak

20)cerenkar --> 202 adet okunacak

21)Limonlu_Cheescake --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

22)_tiramisu_ --> 15 gün yok herkese eşit pay ettim

23)mariposa22(3 hafta yok!!)

24)ysmn --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

Başlama Tarihi : 18 Ağustos Cuma Bitiş Tarihi : Perşembeden Pazartesine okunuyordu sanırım yine Pazartesi'dir.

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz İlayda kulun için kardeşi Onur’un bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et ya rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi…

İlayda kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Bu kulun aylardır dua ettiği sevdiğinin kalbini İlayda’nın sevgisi , özlemi , pişmanlığıyla öyle bir doldur ki daha fazla dayanamayıp helali olmak için geri dönsün , ileride dünyaya getireceği evladının babası olmasını nasip et ya rabbi. Eğer bu hergele İlayda için hayırlı değilse sen her şeye gücü yetensin bu kişiyi hayırlara çevirip geri gönder ya rabbi .. Bu işin hiç oluru yok dersen de İlayda’nın gönlündeki bu sevgiyi söküp alıp , karşısına onun kıymedini bilecek , çektiklerimin ödülü olarak göreceği , sen Allah’ımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi çıkar. Tabii mümkünse bu kişi gönlümdeki olursa süper olur tadından yenmez.

Ya rabbi bu koca kafalı kulun Yüksek lisans için sınava girecek sen ona zihin açıklığı ver , ona yerleşmeyi nasp et tüm kapalı kapılarını ardına kadar aç ya rabbi.

Ailemizin birliği beraberliği bir ömür sürsün ya rabbi , babasına akıl fikir ver kalbine merhamet ver , ona şükür ver ya rabbi !! Onun aklındaki tüm olumsuz düşünceleri sil at ailesinin yuvasının kıymedini bilsin ailesine sımsıkı sarılıp sahip çıksın ya rabbi .. yoksa bu kız her an katil olabilir !!

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri,
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin
Bitirdim tefriciylerini Duanıda okudum İnşallah gönlündekiyle hayırlıbir yuva kurarsında tadından yenmez:)

1)mavigece07 --> 202 adet okunacak

2)Lilruba --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

3)MissCherryBloosom --> 202 adet okunacak

4)Ceylinimdeceylinim --> 202 adet okunacak

5)fndkfndk --> 202 adet okunacak

6)rapisa --> 202 adet okunacak

7)tolin --> 202 adet okunacak

8)Sottile --> 202 adet okunacak

9)capoeira --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

10)özgem81 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

11)Nehirsu85 --> 202 adet okunacak

12)buujuu --> 202 adet okunacak

13)perican55 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

14)Nara87 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

15)deryadeniz28 --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

16)Kelebekcim --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

17)berirem --> 202 adet okunacak

18) cesmi_naz --> 202 adet okunacak

19) vazgecilmez --> 202 adet okunacak

20)cerenkar --> 202 adet okunacak

21)Limonlu_Cheescake --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

22)_tiramisu_ --> 15 gün yok herkese eşit pay ettim

23)mariposa22(3 hafta yok!!)

24)ysmn --> 202 adet okunacak , 202 okundu BİTTİ :nazar:

Başlama Tarihi : 18 Ağustos Cuma Bitiş Tarihi : Perşembeden Pazartesine okunuyordu sanırım yine Pazartesi'dir.

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz İlayda kulun için kardeşi Onur’un bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et ya rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi…

İlayda kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Bu kulun aylardır dua ettiği sevdiğinin kalbini İlayda’nın sevgisi , özlemi , pişmanlığıyla öyle bir doldur ki daha fazla dayanamayıp helali olmak için geri dönsün , ileride dünyaya getireceği evladının babası olmasını nasip et ya rabbi. Eğer bu hergele İlayda için hayırlı değilse sen her şeye gücü yetensin bu kişiyi hayırlara çevirip geri gönder ya rabbi .. Bu işin hiç oluru yok dersen de İlayda’nın gönlündeki bu sevgiyi söküp alıp , karşısına onun kıymedini bilecek , çektiklerimin ödülü olarak göreceği , sen Allah’ımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi çıkar. Tabii mümkünse bu kişi gönlümdeki olursa süper olur tadından yenmez.

Ya rabbi bu koca kafalı kulun Yüksek lisans için sınava girecek sen ona zihin açıklığı ver , ona yerleşmeyi nasp et tüm kapalı kapılarını ardına kadar aç ya rabbi.

Ailemizin birliği beraberliği bir ömür sürsün ya rabbi , babasına akıl fikir ver kalbine merhamet ver , ona şükür ver ya rabbi !! Onun aklındaki tüm olumsuz düşünceleri sil at ailesinin yuvasının kıymedini bilsin ailesine sımsıkı sarılıp sahip çıksın ya rabbi .. yoksa bu kız her an katil olabilir !!

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri,
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin

Canım 202 tefriciyeni okudum, duanı ettim.
Allah kabul etsin.

Arkadaşlar bugün aksam bitmesi gereken arkadaş kimdi onun ki bitmek üzere.
Haber vereyim dedim.
Aklimi iyice karidti sanki peri değildi yanlis mi hatirliyorum :26:

Bujuu onun duasini okumusum o zaman Peride tamam :KK1:
Perican bitmek üzere birkaç saate biter canim..

Nacızane fıkrım Listeye bırını ılk aldıgınızda sayısı dusuk olsun kı 3gunfe ırtıbatta kalma haber verme olayı tam otursun ılk okuması için böylece o kişide kendini ölcer tartar ötekı turlu lısteye katılım oluyor 200 lü sayıları herkes okuyamayabılıyor ınsan ılk bakınca aaa okurum ya der ama baskadımı ılerleme yavas olunca ay okuyamıyacagım galıba olur bizi tanımadığı için okuyamadım diye yardım da ısteyemıyor ya sure uzuyor yada hbr alamıyoruz duası okunan kısı magdur oluyor
Bır arkadas katılmıs sakın o uzerıne alınmasın belkı o daha fazlasını okuyan cok aktıf olan bır uyedır asla ona ıstınaden yazmadım bu aradada hosgeldın dıyeyım ama liste genıslıycekse ilk duada katılımcının sayısı dusuk olsun kendı okuyup okumayacagına haber verıp vermeyecegıne kendını olcup karar versın derım sahsı fıkrım
Tatıl olayında sahsım adına bır sıkıntı yapmadım acıkcası bence alt sıraya gelmeden sırasındada kalabılır ıs seyahatı olur hastası olur tatılı olur ama boyle bır karar aldıysanız duası okunanların sonradan lısteden cıkmasınada musade olmasın mesela benım duam tamamlanamadıgı halde duam ıcın okuyanlar var diye cıkmak ıstedıgım halde kaldım ama cok okudugum kısı var suan lıstede olmayan
Asla ukalalık yapmak ıstemıyorum sakın kımsede uzerıne alınmasın zıra kımseye sahsı asla ve asla bır lafın yok ama üzülerek belırtıyorumkı koca lıste gıdısatımız tıcarı anlaşmaya donmeye başladı :KK43:(

Son düzenleme:
X