Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

kızlar ne durumdasınız ,bugün son gün demiştik yarına kalmasında benim için sorun yok , sıradaki arkaşımızda sağolsun sorun yok demiş ama yetişse güzel olur haber vermeyenler yazarsa memnun olurum.

Canım bugün bitirmeyi planlıyordum ama iftara misafirlerimiz var.
Gece bitiririm inşAllah.. [/QUOTE]
Tamam canım sağolasın

Bujunun okumasını bitirdimmm
Allah razı olsun canım agzına sağlık
Burcucum tefriciyeni ve duani okudum.allah kabul etsin
Allah razı olsun canım agzına sağlık
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

[/QUOTE]

MERHABA KIZLAR HEPİNİZİ ALINTILAMAYA ÇALIŞTIM BENİM DUAMA BAŞLICAZ .ÖNCELİKLE SİZLERDEN RİCAM KUMBARADAN OKUMAYIN BEN KENDİ ADIMA HERKESE TEK TEK DUA OKUDUM BENİM İÇİN İSMEN TEFRİCİYE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM BU KONUDA HASSASIM.ŞİMDİDEN HEPİNİZİN AGZINA, YÜREGİNE SAGLIK RABBİM RAMAZAN GÜNÜ AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN .
1)mavigece07 ---193 adet okunacak ---OKUNDU
2)Lilruba ---------193 adet okunacak---OKUNDU
3)MissCherryBloosom 193 adet okunacak---OKUNDU
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak ---OKUNDU
5)fndkfndk------193 adet okunacak -
6)rapisa---------------193 adet okunacak
7)tolin---------193adet okunacak ---OKUNDU
8)Sottile----193 adet okunacak
9)capoeira-----193 adet okunacak ---OKUNDU
10)özgem81-------193 adet okunacak ---OKUNDU
11)Nehirsu85------193 adet okunacak --- OKUNDU
12)buujuu----------198 adet okunacak ---OKUNDU
13)perican55------193 adet okunacak --- OKUNDU
14)Nara87 ---------193 adet okunacak ---OKUNDU
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---OKUNDU
16)Kelebekcim--------193adet okunacak ---OKUNDU
17)berirem-----193 adet okunacak ---
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---OKUNDU
19) vazgecilmez------193 adet okunacak ---OKUNDU
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---OKUNDU
21)Limonlu_Cheescake-------193 adet okunacak---OKUNDU
22)_tiramisu_--------193 adet okunacak ---OKUNDU
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn ----------193 adet okunacak ---OKUNDU

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Allahım yüce Rabbim sen burcu arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu ,huzurlu, hayırlı, uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.Babasına ve kardeşine REZZAK isminle bol hayırlı rızık ver borçlarını hayırlısıyla kolayca ödesinler yardım et ALLAHım ,burcu arkadaşımız kpss sınavını hayırlısıyla kazansın meslegini yapabilsin hayırlı helal rızkını kazansın nasip et ALLAHIM.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde burcuyu her haliyle çok sevicek gözünden bile sakınacak burcununda çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi burcu arkadaşımıza ve burda dua eden tüm kardeşlerimize nasip et Allahım .Karşısına evlilik niyetinde bir beyfendiyi çıkar büyük bir aşkla birbirlerini sevsinler evlensinler sen önünde engeller varsa FETTAH isminle kadır önünü aç ,kem gözlü insanlara MANİ isminle engel ol nazardan kem gözden,kötü sözden şeytanın şerrinden muhafaza et burcuyu.Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun.evliliği bir ömür boyu sevgi saygı sadakat ve mutlulukla devam etsin. burcu arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım….okudugum duaları burcu arkadaşıma hiybe ediyorum .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed amin.el fatiha

iyiyim canım sen nasılsın belirsiz durum belirgin sayılır ya benimkinin ne mal olduğunu anladım iyice biz konuşmuyoruz görüşmüyoruz ama sosyal ağlardan gördümki ben bu öküzü sevmekle çok büyük bir hata yapmışım bunu anladım geçen gün anlayınca çok sinirim bozuldu ama iyiyim Allah a şükür hayatta mutlu olmak içinde çok sebep var onlara bakıp mıtlu oluyorum Allah a şükür.ne yapalım olacağı varmış Allah affetsin günahlarımızı ben onu Allah a havale ettim.

rapisacım nasılsın kuzum....nevar ne yok......ne oldu senin belirsizlik durumu.......varmı bir gelişme......

Nehirsu için 193 tane okudum allah kabul etsin

kızlar sizden hiç haber gelmemiş naptınız okudunuzmu?

Okudum bitti Bujuu tefriciyeler. Allah kabul etsin. Merak etmissin kusura bakma. Yazmistim aslinda burayi okuyabilecegimi ama her zaman yazamayacagimi.

Her neyse, tekrardan Allah kabul etsin.

Arkadaşlar herkese hayırlı sabahlar. Sanıyorum Burcu arkadaşımızın okuması tamamlandı. Allahım kabul etsin bize de güzel haberlerini almayı nasip etsin.

Yarın kısmetse bana başlayacağız. Belki geç saate dek kulübe giremem diye şimdiden listemi yayınlanıyorum. Şimdiden her bir harfinize amin diyorum

ekledim senide canım
merhaba canım harika olmuş konu,çok sağol...
beni de ekler misin...
Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.
Bende Varim kizlar
Anaaa yaprak dökümü olmuş resmen. Üzüldüm aslında. :26:
Allah razı olsun okuyan herkesten
nıyetım budur kızlar buyrunuz
Ayy bana da çok az kaldıı, ben de duamı şimdiden düşünüp toparlamaya başlayayım..
Yuppiiiii bedava wi fi buldummmmm :))
peki canım o zaman ama unutma bizi dualarında
Canım bitti benimkisi.
okudum cnm ALLAH kabul etsin
haber var.okudum ve bitirdim :) Allah kabul etsin
Tolin için 185 tane okudum. Allah kabul etsin
Selincim salavatları okudum. Duanı ettim. Allah inşallah gönlüne göre verir. İyi geceler.
bende katılabılrım
tamam canım sen nasıl istersen
İnşallah senin de dediğin gibi mübarek hayırlı bir kısmet çalar kapını...
Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...
r
ama ben arada gelir muhakkak hepiniz için dua ederim.
19. kişi ben olabilirimm istersen canımm
Bujuu, 193 tefriciyeyi okudum, duanı ettim. Allah tefriciyelerimizi ve dualarını kabul etsin.

Son düzenleme:
1)mavigece07 --> 202 adet okunacak

2)Lilruba --> 202 adet okunacak

3)MissCherryBloosom --> 202 adet okunacak

4)Ceylinimdeceylinim --> 202 adet okunacak

5)fndkfndk --> 202 adet okunacak

6)rapisa --> 202 adet okunacak

7)tolin --> 202 adet okunacak

8)Sottile --> 202 adet okunacak

9)capoeira --> 202 adet okunacak

10)özgem81 --> 202 adet okunacak

11)Nehirsu85 --> 202 adet okunacak

12)buujuu --> 202 adet okunacak

13)perican55 --> 202 adet okunacak

14)Nara87 --> 202 adet okunacak

15)deryadeniz28 --> 202 adet okunacak

16)Kelebekcim --> 202 adet okunacak

17)berirem --> 202 adet okunacak

18) cesmi_naz --> 202 adet okunacak

19) vazgecilmez --> 202 adet okunacak

20)cerenkar --> 202 adet okunacak

21)Limonlu_Cheescake --> 202 adet okunacak

22)_tiramisu_ --> 15 gün yok herkese eşit pay ettim

23)mariposa22(3 hafta yok!!)

24)ysmn --> 202 adet okunacak

Başlama Tarihi : 18 Ağustos Cuma Bitiş Tarihi : Perşembeden Pazartesine okunuyordu sanırım yine Pazartesi'dir.

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz İlayda kulun için kardeşi Onur’un bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et ya rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi…

İlayda kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Bu kulun aylardır dua ettiği sevdiğinin kalbini İlayda’nın sevgisi , özlemi , pişmanlığıyla öyle bir doldur ki daha fazla dayanamayıp helali olmak için geri dönsün , ileride dünyaya getireceği evladının babası olmasını nasip et ya rabbi. Eğer bu hergele İlayda için hayırlı değilse sen her şeye gücü yetensin bu kişiyi hayırlara çevirip geri gönder ya rabbi .. Bu işin hiç oluru yok dersen de İlayda’nın gönlündeki bu sevgiyi söküp alıp , karşısına onun kıymedini bilecek , çektiklerimin ödülü olarak göreceği , sen Allah’ımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi çıkar. Tabii mümkünse bu kişi gönlümdeki olursa süper olur tadından yenmez.

Ya rabbi bu koca kafalı kulun Yüksek lisans için sınava girecek sen ona zihin açıklığı ver , ona yerleşmeyi nasp et tüm kapalı kapılarını ardına kadar aç ya rabbi.

Ailemizin birliği beraberliği bir ömür sürsün ya rabbi , babasına akıl fikir ver kalbine merhamet ver , ona şükür ver ya rabbi !! Onun aklındaki tüm olumsuz düşünceleri sil at ailesinin yuvasının kıymedini bilsin ailesine sımsıkı sarılıp sahip çıksın ya rabbi .. yoksa bu kız her an katil olabilir !!

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri,
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin

Son düzenleme:

13)perican55 --> tefriciyine ve duani okudum. bu cumu gunu Allah dualarimizi kabul etsin. Amin

Ben başladım bitirince yazarım.

Mariposaya bir sorsak mı ki tatilden döndün mü diye.

Son düzenleme:
kızlar ne durumdasınız ,bugün son gün demiştik yarına kalmasında benim için sorun yok , sıradaki arkaşımızda sağolsun sorun yok demiş ama yetişse güzel olur haber vermeyenler yazarsa memnun olurum.

Canım bugün bitirmeyi planlıyordum ama iftara misafirlerimiz var.
Gece bitiririm inşAllah.. [/QUOTE]

SİZLER BİTİRDİNİZMİ KIZLAR YENİ LİSTE BAŞLAMIŞ BİTİRDİYSENİZ BEN DUAMI EDİCEM ÇÜNKÜ GERÇİ BİTMİŞTİR AMA HABER BEKLİYORUM SİZLERDEN [/QUOTE]

Son düzenleme:
Canım bitirdim tefriciyelerini...
Dün bitireceğimi söylemiştim ama yine de yazayım, kafa karışıklığı olmasın.. (;
Allah kabul etsin...[/QUOTE]

AGZINA SAĞLIK CANIM ALLAH RAZI OLSUN

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…