Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Lilrubammmm kuşum nasıl gidiyor hayat ???? :KK16::KK16::KK16:...Var mı güzel gelişmeler :21::21::21:

canım benim hayat yorucu geçiyor mavigecem......bu ara kendimi çok yalnız hissediyorum.....iş yerindeki sıkıntılarım devam ediyor maesef.....

onun dışında kısmet noktasında biri ile görüşmemi istiyorlar uzun zamandır ama hakkında hiç bir bilgim yok....ne gördüm ne huyunu suyunu biliyorum.....yani şuan hiçbişey yok ortada.......öyle oluncada pek paylaşmak istemedim mavişim.......sen nasılsın...ne oldu bizim oğlak enişte.....:44::44:

Son düzenleme:
MERHABA KIZLAR HEPİNİZİ ALINTILAMAYA ÇALIŞTIM BENİM DUAMA BAŞLICAZ .ÖNCELİKLE SİZLERDEN RİCAM KUMBARADAN OKUMAYIN BEN KENDİ ADIMA HERKESE TEK TEK DUA OKUDUM BENİM İÇİN İSMEN TEFRİCİYE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM BU KONUDA HASSASIM.ŞİMDİDEN HEPİNİZİN AGZINA, YÜREGİNE SAGLIK RABBİM RAMAZAN GÜNÜ AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN .
1)mavigece07 ---193 adet okunacak
2)Lilruba ---------193 adet okunacak---OKUNDU:nazar:
3)MissCherryBloosom 193 adet okunacak---OKUNDU:nazar:
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak
5)fndkfndk------193 adet okunacak -
6)rapisa---------------193 adet okunacak
7)tolin---------193adet okunacak ---
8)Sottile----193 adet okunacak
9)capoeira-----193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
10)özgem81-------193 adet okunacak ---
11)Nehirsu85------193 adet okunacak ---
12)buujuu----------198 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
13)perican55------193 adet okunacak --- OKUNDU:nazar:
14)Nara87 ---------193 adet okunacak
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---
16)Kelebekcim--------193adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
17)berirem-----193 adet okunacak ---
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---
19) vazgecilmez------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---
21)Limonlu_Cheescake-------193 adet okunacak---OKUNDU:nazar:
22)_tiramisu_--------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn ----------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Allahım yüce Rabbim sen burcu arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu ,huzurlu, hayırlı, uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.Babasına ve kardeşine REZZAK isminle bol hayırlı rızık ver borçlarını hayırlısıyla kolayca ödesinler yardım et ALLAHım ,burcu arkadaşımız kpss sınavını hayırlısıyla kazansın meslegini yapabilsin hayırlı helal rızkını kazansın nasip et ALLAHIM.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde burcuyu her haliyle çok sevicek gözünden bile sakınacak burcununda çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi burcu arkadaşımıza ve burda dua eden tüm kardeşlerimize nasip et Allahım .Karşısına evlilik niyetinde bir beyfendiyi çıkar büyük bir aşkla birbirlerini sevsinler evlensinler sen önünde engeller varsa FETTAH isminle kadır önünü aç ,kem gözlü insanlara MANİ isminle engel ol nazardan kem gözden,kötü sözden şeytanın şerrinden muhafaza et burcuyu.Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun.evliliği bir ömür boyu sevgi saygı sadakat ve mutlulukla devam etsin. burcu arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım….okudugum duaları burcu arkadaşıma hiybe ediyorum .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed amin.el fatiha.

KIZLAR SON GÜN PERŞEMBE DEDİK AMA CUMAYA SARKARSA BENİM AÇIMDAN PROBLEM YOK HAYIRLISIYLA TAMAMLANSIN ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN:nazar:

Burcucum bitti 193, duanı da ettim, allah kabul etsin canım.bir de biz sayfaları çok karıştırmışız muhabbet ederken, listeni de düzenledim canım aşağıda :)

Son düzenleyen: Moderatör:
rapisa kullanıcısından alıntı
canım birde capoeira bitirmiş haber vermemi istedi

MERHABA KIZLAR HEPİNİZİ ALINTILAMAYA ÇALIŞTIM BENİM DUAMA BAŞLICAZ .ÖNCELİKLE SİZLERDEN RİCAM KUMBARADAN OKUMAYIN BEN KENDİ ADIMA HERKESE TEK TEK DUA OKUDUM BENİM İÇİN İSMEN TEFRİCİYE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM BU KONUDA HASSASIM.ŞİMDİDEN HEPİNİZİN AGZINA, YÜREGİNE SAGLIK RABBİM RAMAZAN GÜNÜ AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN .
1)mavigece07 ---193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
10)özgem81-------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
11)Nehirsu85------193 adet okunacak --- OKUNDU:nazar:
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahım yüce Rabbim sen burcu arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu ,huzurlu, hayırlı, uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.Babasına ve kardeşine REZZAK isminle bol hayırlı rızık ver borçlarını hayırlısıyla kolayca ödesinler yardım et ALLAHım ,burcu arkadaşımız kpss sınavını hayırlısıyla kazansın meslegini yapabilsin hayırlı helal rızkını kazansın nasip et ALLAHIM.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde burcuyu her haliyle çok sevicek gözünden bile sakınacak burcununda çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi burcu arkadaşımıza ve burda dua eden tüm kardeşlerimize nasip et Allahım .Karşısına evlilik niyetinde bir beyfendiyi çıkar büyük bir aşkla birbirlerini sevsinler evlensinler sen önünde engeller varsa FETTAH isminle kadır önünü aç ,kem gözlü insanlara MANİ isminle engel ol nazardan kem gözden,kötü sözden şeytanın şerrinden muhafaza et burcuyu.Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun.evliliği bir ömür boyu sevgi saygı sadakat ve mutlulukla devam etsin. burcu arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım….okudugum duaları burcu arkadaşıma hiybe ediyorum .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed amin.el fatiha.

KIZLAR SON GÜN PERŞEMBE DEDİK AMA CUMAYA SARKARSA BENİM AÇIMDAN PROBLEM YOK HAYIRLISIYLA TAMAMLANSIN ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN

Son düzenleyen: Moderatör:
canlarım ben 100 taneyi okduum, bu ara biraz yoğundum diye özgem sagolsun benim okumam gereken 93 adeti almıştı bugune bitirecekti sanırım, tekrardan Allah razı olsun ondan :KK42: Rabbim burcu nun dualarını da kabul etsin inşallah :KK16:

Merhaba, bugün heyete giricem demiştiniz, ne oldu son durum? Umarım haberler iyidir.

heyete dün girdik böbreklerinin bozulmaya başladığını zamanla diğer organlarınında bozulacağını tıbben hiç bir çözümün olmadığı girsen bile deney yapılacağını ama ameliyatın başarısız olacağını ya aldır yada kaderine bırak dedi. hakkımızda hayırlısı. ama aldırmayı düşünmüyorum taaki benim hayatım riske girene kadar :KK43:

heyete dün girdik böbreklerinin bozulmaya başladığını zamanla diğer organlarınında bozulacağını tıbben hiç bir çözümün olmadığı girsen bile deney yapılacağını ama ameliyatın başarısız olacağını ya aldır yada kaderine bırak dedi. hakkımızda hayırlısı. ama aldırmayı düşünmüyorum taaki benim hayatım riske girene kadar :KK43:

Aklıma geldikçe dua eeiyorum size, allah yardımcınız olsun...

Allah yardımcınız olsun :26:

Çeşmim ben 93 adeti okudum cnm bilgine.

oyy kuzum Allah hep güzelini çıkarsın karşına inşallah :KK16: sayende gününde yetiştirmiş oldum, çok teşekkürler :KK16:

Lilrubammmm kuşum nasıl gidiyor hayat ???? :KK16::KK16::KK16:...Var mı güzel gelişmeler :21::21::21:

Buujuuuu Allah kabul etsin canım benim 193 okudum :nazar::nazar::nazar: :KK45::KK45::KK45:

193 tane tefriciyye okudum ALLAH KABUL ETSİN. kumbaradan okumadım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benim tamam 193 tane duanı da okudum burdaki herkese gönlündekilerin en hayırlısını versin Rabbim..

193 bitti canım :KK16:

Burcucum bitti 193, duanı da ettim, allah kabul etsin canım.bir de biz sayfaları çok karıştırmışız muhabbet ederken, listeni de düzenledim canım aşağıda :)

rapisa kullanıcısından alıntı
canım birde capoeira bitirmiş haber vermemi istedi

1)mavigece07 ---193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
10)özgem81-------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
11)Nehirsu85------193 adet okunacak --- OKUNDU:nazar:
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---OKUNDU:nazar:

KIZLAR SON GÜN PERŞEMBE DEDİK AMA CUMAYA SARKARSA BENİM AÇIMDAN PROBLEM YOK HAYIRLISIYLA TAMAMLANSIN ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN

Eneeee dur düzelteyim, allahtan duasını herkes kendi yazıyo da orda ne yazıyosa ona göre dua ediyoz, yoksa ben büşra diye birine gönderdiydim tefriciyeleri :18::18::KK17:
düzelttin inşallah canım:)
canlarım ben 100 taneyi okduum, bu ara biraz yoğundum diye özgem sagolsun benim okumam gereken 93 adeti almıştı bugune bitirecekti sanırım, tekrardan Allah razı olsun ondan :KK42: Rabbim burcu nun dualarını da kabul etsin inşallah :KK16:
ALLAH razı olsun canım agzına saglık
Allah yardımcınız olsun :26:

oyy kuzum Allah hep güzelini çıkarsın karşına inşallah :KK16: sayende gününde yetiştirmiş oldum, çok teşekkürler :KK16:
KIZLAR HEPİNİZİN AGZINA SAGLIK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM:nazar:

Allah kabul etsin canım, ağzına sağlık... :KK16:

Yeni topiğin hayırlı olsun canım, Allah katılan herkesin niyetini hayırlısıyla kabul etsin...

Capoeria(emel) duanı okudum 170 tanede tefriciyeni okudum allahim kabul etsin

capoeira duani okuyup bitiridim. Allah kabul etsin

1)mavigece07 -----170 tane okunacak
2)Enfl-----------170 tane okunacak
3)Lilruba ----------170 tane okunacak
4)MissCherryBloosom------------170 tane okunacak
5)Ceylinimdeceylinim------------170 tane okunacak
6)fndkfndk--------170 tane okunacak
7)rapisa-----------------170 tane okunacak
8)tolin-----------170 tane okunacak
9)Sottile-----170 tane okundu :nazar:
10)capoeira------170 tane okunacak
11)özgem81---------170 tane okundu :nazar: +5 tane okundu
12)Nehirsu85-------100 tane okunacak / 70 okundu
13)buujuu----------170 tane okundu :nazar:
14)perican55-------170 tane okundu :nazar:
15)Nara87 -----------170 tane okundu :nazar:
16)deryadeniz28---------170 tane okundu :nazar:
17)Kelebekcim----------170 tane okundu :nazar:
18)berirem-------170 tane okundu :nazar:
19) cesmi_naz----------170 tane okundu :nazar:
20) vazgecilmez-------170 tane okunacak
21)cerenkar----------170 tane okundu :nazar:
22)Limonlu_Cheescake-------170 tane okunacak
23)_tiramisu_---------170 tane okundu :nazar:
24)mariposa22-----------170 tane okunacak
25)ysmn --------------170 tane okundu :nazar:
26)gizem89-------------170 tane okunacak

canım ben capoeira nın niyetine 170 adet okudum Allah kabul etsin.
[/QUOTE]

Capoeraninki bitti:)
kızlar ne durumdasınız ,bugün son gün demiştik yarına kalmasında benim için sorun yok , sıradaki arkaşımızda sağolsun sorun yok demiş ama yetişse güzel olur haber vermeyenler yazarsa memnun olurum.:KK19:

Son düzenleme:

kızlar ne durumdasınız ,bugün son gün demiştik yarına kalmasında benim için sorun yok , sıradaki arkaşımızda sağolsun sorun yok demiş ama yetişse güzel olur haber vermeyenler yazarsa memnun olurum.:KK19:[/QUOTE]

Canım bugün bitirmeyi planlıyordum ama iftara misafirlerimiz var.
Gece bitiririm inşAllah.. :KK16:

Burcucum tefriciyeni ve duani okudum.allah kabul etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben henüz bitiremedim yarıladım gibi yarına bitiririm inşallah

kızlar ne durumdasınız ,bugün son gün demiştik yarına kalmasında benim için sorun yok , sıradaki arkaşımızda sağolsun sorun yok demiş ama yetişse güzel olur haber vermeyenler yazarsa memnun olurum.:KK19:[/QUOTE]

X