Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

ben normalde negatif bir insanımdır özellikle bu konularda, ama nedense son bikaç aydır sürekli olacak bu iş olacak deyip duruyorum işler iyice kötüye gidiyor, nerdeyse hergun konuşurken günlerce konuşmaz duruma geldik ama hala kopasıca bir umut var içimde bu da teslimiyet mi oluyor ki acaba :44:

His de olabilir ama bence daha çok teslimiyet. Onca dua ediyoruz kem kendimize hem insanlara. Allah'ın da dualarımızı duyacağına inanıyoruz daha ne olsun

Evet canım, teslimiyet bu :)

Evren kim

His de olabilir ama bence daha çok teslimiyet. Onca dua ediyoruz kem kendimize hem insanlara. Allah'ın da dualarımızı duyacağına inanıyoruz daha ne olsun

Evet canım, teslimiyet bu :)

bana daha çok kafayı yemek gibi geliyor ama yani ortada arkadaşlık dışında hiç bişey yok bi adamı kafama takıyorum, üstelik git gide kötüleşiyor aramız ama ben hala onu düşünüyorum ve istiyorum hiç bana göre şeyler degil ki

Canım benim hiç kafayı yediğini düşünme , aranızda birşey olsa da sana kafayı yedirtiyorlar nasılsa. Hatta ayrıldıktan sonrası çok daha beter .. Zamanında alın yazım diye düşündüğün adama selam dahi veremez hale geliyorsun. Mesela samimi arkadaşlarım daha sonra bana niyetlerini bozduğu olmuştur hani duygusal moda geçmek isteyenler ve inanır mısın sırf onların dostluğunu kaybetmemek için hep reddetmişimdir

nişanlanıp ayrıldım ben daha önce, o yuzden ayrılık acısı nedense pek koymuyor bana artık ve hayatımda ilk defa önceden arkadaş dedigim birinden hoşlanıyorum sanırım :26: arkadaşlarım soktular onu da aklıma, sana karşı ilgisi var belli dediler, bakınca da var gibiydi hakkaten, ama ne olduysa ben memlekete döndükten sonra oldu :26: o yogun çalışıyor, üstelik aynı şehirde de degiliz derken iyice uzaklaştık kendimi biliyorum, böyle durumlarda anında vazgeçerim ben, nasıl olsa ortada bişey de yok düşünmem olur biter, ama bunu nedense hala düşünüyorum evren bana kazık mı atacak torpil mi yapacak bilmiyorum ama sonunda yine üzülürsem, artık hepten inancımı yitirecem böyle duygulara diye korkuyorum

Bak konu her ne olursa olsun KORKMA !!
Ben kişisel gelişim spritüel konularıyla ilgiliyimdir ve gerçekten de korktuğun şeyi kendine çağırıp onu yaşarsın. Çünkü beynin bunu bir emir gibi algılıyor ve emrini yerine getiriyor adeta.
Bir söz vardır , hayatı kendine mendil edersen o da sana daima gözyaşı sunar ..
Önce kendini ve beynini güzel şeylere inandır. Olumlamalar yap. Olmamış gerçekleşmemiş şeyleri bile sanki olmuş gibi ona sahipmişsin gibi düşün ve kabullen. Misal zayıflamak istiyorsun ve hedefin 50 kilo , 50 kilodayım de.
Bunlar saçma görünüyor , kaybedecek neyin var ki dene gitsin ?

yok hiç saçma gelmiyor bana, enerjinin insan üzerindeki etkisine inanırım ben. ama olumsuz şeyler yaşamak istemiyorum artık, o yuzden kendimi gerçi çekiyorum çogunlukla. kafamda beynimde sürekli o çocuk benim olacak diyorum, gerçekten de inanarak söylüyorum bunu, öyle hissediyorum çünkü. ama eger bu sefer de canım yanarsa bir daha bişey hissedememekten korkuyorum. ama sen de korkma diyorsun doğru da diyotsun :26: bilemedim şimdi, olumlu düşünmeme ragmen olumsuz sonuçlanırsa daha çok üzülmem mi :26:

İlk önce şunu söyleyeyim , olumlamalarda gelecek cümleler kullanılmaz burda erteleme vardır. Şimdiki zamanı kullanacaksın ki hem beynin bunun olduğunu kabullensin hem de sen. Arada çok ince bir çizgi var. Bu çocuk benim olacak dediğinde hem erteliyorsun hem de hala senin olmadığını belirtiyorsun. Bu çocuk benim ya da bu çocuğu sevgiyle hayatıma çekiyorum gibi kesin ve net cümleler olmalı.

Evet korkma üstüne basa basa bunu söylüyorum düşünürsen bununla ilgili çok söz vardır ; korktuğum başıma geldi , korktuğun şeyi yaşarsın gibi gibi .. Gerçekten korkular mıknatıs gibidir seni yakalar yapışır sana ve cidden ben korktuğum ne varsa yaşadım ..

Ha belki istediğin gibi gelişmeyebilir olaylar , belki de olayın gerçekleşmemesi senin hayrınadır ..
Bazen bilmeden hayırlı sandığımız ama bizim için şer olan şeyler için dua eder ve olmasını isteriz. O yüzden isterken hayrıma olanı diyerek dua etmek ve istemek lazım.

Ben de böyle yaşam koçu gibi konuştum he

konuş sen konuş iyi geliyor bunlar bana hem diyorum ya enerji olayına inanırım sadece doğru yapamıyormuşum sanırım

ben her duam için hayırlısı ile olsun, hayırsızsa aklımdan çıksın derim, o yuzden hayırlısı olması konusunda Rabbi mutlaka yardım edecektir buna inanıyorum o zaman bundan sonra o çocuk benim diyorum, zaten benim yani gelecegi boşver yavaş yavaş kıvıracam inşallah bunu

Olumlama ve enerji konularına inancın var madem , internette bu konu hakkında bir hayli yazı var onları incelemeni tavsiye ederim ki sevgili evren mesajını yanlış algılamasın

Olumlama ve enerji konularına inancın var madem , internette bu konu hakkında bir hayli yazı var onları incelemeni tavsiye ederim ki sevgili evren mesajını yanlış algılamasın

doğru diyorsun aslında, evrene benim olacak diye mesaj gönderip ondan sonra 30 yıl beklemiyim adam benim olsun diye bu adam benimdir bu kadar

doğru diyorsun aslında, evrene benim olacak diye mesaj gönderip ondan sonra 30 yıl beklemiyim adam benim olsun diye bu adam benimdir bu kadar

Aynen öyle gülüm , dersek ki gelecek olacak yapacak evren der ki tamam gelecek olacak bekle dur sen keyif benim değil mi
Hani olmasını istediğimiz şeylerin hayalini kurarız ya , onlara sahipmişiz elde etmişiz gibi hayalini kurup evrene de mesajı sözlü olarak ileteceğiz ..

Ben konuları şu linkte topladım canım http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=719834

Olumlamalar: 1 - 2 - 5- 17-27-31-32-56-90

Sayılar konun bulunduğu sayfa numaraları

arkadasım sana ozel mesaj atıyorum bır bakarsın

Allahım şifa versin.....bu mübarek geceler yüzü suyu hürmetine sıkıntılarınızı gidersin inşaAllah.....

neden kalp krizi geçirdin kız noldu

bebeginiz Muhammed Ali için çok geçmiş olsun, inşallah ismiyle beraber uzun saglıklı ömürleri olur arkadaşım :26:

bitince haber veririrm canım

Ay sorma bacım sormaaa hala titriyorum , dua topicini meşgul etmeyim benim action dolu hayatımla

anladım. okuyunca dönerim ben de.

Bitti cnm allah kabul etsin

Bende okudum canim....

canım 202 değil miydi 193 e mi düştü:26:

193 tane okudum duanı da ettim canım Allah kabul etsin.

Nehirsu 85 193 tefriciyeni oxudum Allah qebul etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eeee bi zahmet inşallah.. Biri erkelere bu işin usulünü hatırlatsın..

Nehirsunun okuması bitti........

Helal olsun kuzum o nasıl laf. Mutlu bile oluyorum siz kendiniz için de yazdıkça...

Devam ediuorum okumana bu arada. Kusura bakma burada biraz yoğunum hemen bitmedi bu defa

193 tae okudum. Allah kabul etsin

Sekerim ben evime yeni geldim, bugun hepsini okuyup bitircem

Canım az kaldı, bitirip yazacağım..

Nehirsu için 193 tane okudum allah kabul etsin

kıyamam sana ben......
belki de bir arkadaşının nişanı....vs dir......
mutlaka hayırlı olsun msjı olurdu......
ah şu face yok mu.....ben girmiyorum artık......:26::26:

Büyük olasılıkla bir başkasının düğünü / nişanı vs ..
Allah'ım onu bana nasip etsin inşallahhhh

Perim hayırlısıyla olsun, allah sana nasip etsin inşallah...

Ya Kızlar ben nehirsu nun niyetini duasını göremedim ben mi kaçırdım onuda bilelimde öyle başlayalım olmazmı?
MERHABA KIZLAR HEPİNİZİ ALINTILAMAYA ÇALIŞTIM BENİM DUAMA BAŞLICAZ .ÖNCELİKLE SİZLERDEN RİCAM KUMBARADAN OKUMAYIN BEN KENDİ ADIMA HERKESE TEK TEK DUA OKUDUM BENİM İÇİN İSMEN TEFRİCİYE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM BU KONUDA HASSASIM.ŞİMDİDEN HEPİNİZİN AGZINA, YÜREGİNE SAGLIK RABBİM RAMAZAN GÜNÜ AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN .
1)mavigece07 ---193 adet okunacak
2)Lilruba ---------193 adet okunacak
3)MissCherryBloosom 193 adet okunacak
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak
5)fndkfndk------193 adet okunacak -
6)rapisa---------------193 adet okunacak
7)tolin---------193adet okunacak ---
8)Sottile----193 adet okunacak
9)capoeira-----193 adet okunacak ---
10)özgem81-------193 adet okunacak ---
11)Nehirsu85------193 adet okunacak ---
12)buujuu----------198 adet okunacak
13)perican55------193 adet okunacak ---
14)Nara87 ---------193 adet okunacak
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---
16)Kelebekcim--------193adet okunacak ---
17)berirem-----193 adet okunacak ---
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---
19) vazgecilmez------193 adet okunacak ---
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---
21)Limonlu_Cheescake-------193 adet okunacak---
22)_tiramisu_--------193 adet okunacak
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn ----------193 adet okunacak --

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Allahım yüce Rabbim sen burcu arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu ,huzurlu, hayırlı, uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.Babasına ve kardeşine REZZAK isminle bol hayırlı rızık ver borçlarını hayırlısıyla kolayca ödesinler yardım et ALLAHım ,burcu arkadaşımız kpss sınavını hayırlısıyla kazansın meslegini yapabilsin hayırlı helal rızkını kazansın nasip et ALLAHIM.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde burcuyu her haliyle çok sevicek gözünden bile sakınacak burcununda çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi burcu arkadaşımıza ve burda dua eden tüm kardeşlerimize nasip et Allahım .Karşısına evlilik niyetinde bir beyfendiyi çıkar büyük bir aşkla birbirlerini sevsinler evlensinler sen önünde engeller varsa FETTAH isminle kadır önünü aç ,kem gözlü insanlara MANİ isminle engel ol nazardan kem gözden,kötü sözden şeytanın şerrinden muhafaza et burcuyu.Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun.evliliği bir ömür boyu sevgi saygı sadakat ve mutlulukla devam etsin. burcu arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım….okudugum duaları burcu arkadaşıma hiybe ediyorum .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed amin.el fatiha.

Son düzenleme:

ayyy canım çok saoll, ben şimdi musadenle yatacagım ama yarın mutlaka bu sayfaları inceleyip gerekli notları alacagım o evren görecek gününü

rabbim gönlüne göre versin inşallah canım, okuyup bitirince haber ederim sana

bunu okudum duası varsa bana yazabilir misniz hafta sonu netim yoktu çok fazla yazışmıssınız

tamam canım saol.

MERHABA KIZLAR HEPİNİZİ ALINTILAMAYA ÇALIŞTIM BENİM DUAMA BAŞLICAZ .ÖNCELİKLE SİZLERDEN RİCAM KUMBARADAN OKUMAYIN BEN KENDİ ADIMA HERKESE TEK TEK DUA OKUDUM BENİM İÇİN İSMEN TEFRİCİYE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM BU KONUDA HASSASIM.ŞİMDİDEN HEPİNİZİN AGZINA, YÜREGİNE SAGLIK RABBİM RAMAZAN GÜNÜ AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN .
1)mavigece07 ---193 adet okunacak
2)Lilruba ---------193 adet okunacak
3)MissCherryBloosom 193 adet okunacak
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak
5)fndkfndk------193 adet okunacak -
6)rapisa---------------193 adet okunacak
7)tolin---------193adet okunacak ---
8)Sottile----193 adet okunacak
9)capoeira-----193 adet okunacak ---
10)özgem81-------193 adet okunacak ---
11)Nehirsu85------193 adet okunacak ---
12)buujuu----------198 adet okunacak
13)perican55------193 adet okunacak ---
14)Nara87 ---------193 adet okunacak
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---
16)Kelebekcim--------193adet okunacak ---
17)berirem-----193 adet okunacak ---
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---
19) vazgecilmez------193 adet okunacak ---
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---
21)Limonlu_Cheescake-------193 adet okunacak---
22)_tiramisu_--------193 adet okunacak
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn ----------193 adet okunacak --

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Allahım yüce Rabbim sen burcu arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu ,huzurlu, hayırlı, uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.Babasına ve kardeşine REZZAK isminle bol hayırlı rızık ver borçlarını hayırlısıyla kolayca ödesinler yardım et ALLAHım ,burcu arkadaşımız kpss sınavını hayırlısıyla kazansın meslegini yapabilsin hayırlı helal rızkını kazansın nasip et ALLAHIM.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde burcuyu her haliyle çok sevicek gözünden bile sakınacak burcununda çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi burcu arkadaşımıza ve burda dua eden tüm kardeşlerimize nasip et Allahım .Karşısına evlilik niyetinde bir beyfendiyi çıkar büyük bir aşkla birbirlerini sevsinler evlensinler sen önünde engeller varsa FETTAH isminle kadır önünü aç ,kem gözlü insanlara MANİ isminle engel ol nazardan kem gözden,kötü sözden şeytanın şerrinden muhafaza et burcuyu.Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun.evliliği bir ömür boyu sevgi saygı sadakat ve mutlulukla devam etsin. burcu arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım….okudugum duaları burcu arkadaşıma hiybe ediyorum .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed amin.el fatiha.

Salavatlar bitti canım. Duanı da okudum. Allah kabul etsin. Ahh ahh. Allahım o güzel günleri de gösterir inşallah.

Ç

canım benim ne güzel düşünmüşsün.......
güzel yürekli insan......
bende mavigecem ve özgem için tekrar okunması taraftarıyım.......
ve bu 24 kişi gerçekten süper.......
herkesi yüreğinden öpüyorum.....iyiki varsınız........

Bujuu, 193 tefriciyeyi okudum, duanı ettim. Allah tefriciyelerimizi ve dualarını kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…