Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

sağol canım Allah razı olsun özele gittim oda devlete gönderdi çapa bu konularda en iyisiymiş.1 aydır çapaya git gel. rabbim inşallah el şafi isminde tüm hastalarımıza şifalar verir inşallah

Amiiinn. Muhammed ali'miz allah'a emanet. Kuzum, şifa bulsun inşallah....

Evet evet açıkçası arkadaşlar kızmasın, nicklerini de de yazmıyım ama 25 ve 26 sıralarındaki arkadaşlar beni korkutuyordu ve ben listeyi yapmadan önce ayrıldılar kendileri inan çok rahatladım.
Söylediklerine de katılıyorum, en son ya 41 yasin ya da ihlas okuyalım, ben varım:KK9:

Bahsettiğiniz listede 25.sıradaki arkadaş benim :)

canım kusura bakma geciktim ben ama daha 150 lerdeyim ramazan dolayısıyla ağırlaştım ben :KK17:

Önemli değil canım, ben duasını yarın akşam toplayacağım zaten, başka tesbihler de çekiyorum hepsi bitsin diye yarın akşama programladım kendimi :) bitince özelden atabilirsin mesaj buraya yazmana gerek yok :KK34:

öyle mi bende son gün bugün geçmi kaldım ayıp oldu diye düşünüyordum :KK1:

Önemli değil canım, ben duasını yarın akşam toplayacağım zaten, başka tesbihler de çekiyorum hepsi bitsin diye yarın akşama programladım kendimi :) bitince özelden atabilirsin mesaj buraya yazmana gerek yok :KK34:

öyle mi bende son gün bugün geçmi kaldım ayıp oldu diye düşünüyordum :KK1:

Aslında normalde bitmesi gereken gün bugün. Pzt-perş, perş-pzt okuyoruz ya. Ama dediğim gibi benim diğer tesbihlerden dolayı duasını yarın toparlıcam.
Ayıp da olmaz zaten kuzum, o kadar uğraşıyorsunuz hiç tanımadığınız birine dua ediyorsunuz, robot değiliz ki hiç birimiz 30 tane yetiştiremedin diye bir şey söylemezdim yine de.
Burdaki asıl mesele bitiremeyeceksek irtibat halinde olma. Diğer arkadaşlar bu konuda çok mağdur oldular. Sen gelip gelip yazdın buraya. Ya da hiç yazmayan arkadaşlar bugün bitirdiğini haber verdi, işte olması gereken de bu bence.

Hepinize kocaman bir:nazar: :KK16::KK16::KK16:
Bir tek rapisacığım kaldı bu saatte, eminim o da bitirmiştir gece ya da sabah yazar buraya
Çooook teşekkür ediyorum hepinize, rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşallah
Bir şey daha eklemek istiyorum, bu 24 kişilik grup çok tutarlı maaşallah
Ben hiç stres yapmadım acaba bitecek mi diye, çünkü hepinizden emindim arkadaşlar allah razı olsun sizlerden
Özgem arkadaşımızda ben çok üzüldüm şahsen
O yüzden kendi fikrimce diyorum ki extra birilerini almayalım
Bu 24 kişi bitince de mavigece ve özgem için bir daha okuyalım onların sırasında çok karışıklık oldu çünkü
Naçizane fikrimdir :KK34::KK34::KK34:
Buujuu canım sen de listeni düzenle istersen benim ki bitti sayılır, dediğim gibi rapisa kaldı haber vermeyen ama o da bitirmiştir.

çok sevindim canım sorunsuz bitmesine, Rabbim inşallah tüm dualarını kabul etsin :KK16: katılıyorum ben de canım sana, kişi başı düşen sayı da gayet makul daha azaltmaya ve kafa karıştırmaya gerek yok bence de :KK34:

Canım benim ne mutlu sana , inşallah güzel haberlerini en kısa zamanda alırız ve hepimiz aynen böyle oynarız :KK76::KK76::KK76:
Evet bu kadro oldukça iyi en azından artık birbirimizi tanıdık okumadaki duyarlılıklarımızı biliyoruz herkes gönlü rahat listesini yapar.
Listemiz bitince de mavigece ve özgem için tekrar okuyalım en sonunda da topluca dualarımızın kabulü için 41 yasin okuyalım derim. Ya da 10.000 İhlas-ı Şerif de olur.

Ayyy sıra bana geliyor yuppiiiii tam da ihtiyacım olan zamanda denk geldi :KK16::KK16: Yoksa benim kuş uçuyor a dostlar :KK9::KK9:

hep beraber dualarımızla o kuşu kafese koyacaz canım merak etme sen :KK1:

haklısın canım bende haber vermeye çalışıyorum ama bu ramazzan beni hipnozlu gibi yaptı.sahura kadar uyumuyorum.dengem bozuldu.herşeyi yavaş yapıyorum adette olmadımki 1 hafta ara verirdim ne güzel.:KK1:

Aslında normalde bitmesi gereken gün bugün. Pzt-perş, perş-pzt okuyoruz ya. Ama dediğim gibi benim diğer tesbihlerden dolayı duasını yarın toparlıcam.
Ayıp da olmaz zaten kuzum, o kadar uğraşıyorsunuz hiç tanımadığınız birine dua ediyorsunuz, robot değiliz ki hiç birimiz 30 tane yetiştiremedin diye bir şey söylemezdim yine de.
Burdaki asıl mesele bitiremeyeceksek irtibat halinde olma. Diğer arkadaşlar bu konuda çok mağdur oldular. Sen gelip gelip yazdın buraya. Ya da hiç yazmayan arkadaşlar bugün bitirdiğini haber verdi, işte olması gereken de bu bence.

çok sevindim canım sorunsuz bitmesine, Rabbim inşallah tüm dualarını kabul etsin :KK16: katılıyorum ben de canım sana, kişi başı düşen sayı da gayet makul daha azaltmaya ve kafa karıştırmaya gerek yok bence de :KK34:

Ben de sevindim canım, sorunsuz olması beni çok mutlu etti açıkçası.

O kuş kafese girecek arkadaş :106::106::106:

Ben de sevindim canım, sorunsuz olması beni çok mutlu etti açıkçası.

O kuş kafese girecek arkadaş :106::106::106:

Sizin gibi güzel yürekli , canı gönülden dua eden arkadaşlarımız olduğu sürece Allah'ın da izniyle inşallah kuşlarımızı kafese sokmakla kalmaz onların da gönül kafeslerine gireriz :KK16:

Sizin gibi güzel yürekli , canı gönülden dua eden arkadaşlarımız olduğu sürece Allah'ın da izniyle inşallah kuşlarımızı kafese sokmakla kalmaz onların da gönül kafeslerine gireriz :KK16:

ayy önemli olan gönüllere girmek tabi canım haklısın :KK31: tez vakitte olur inşallah :KK16:

ayy önemli olan gönüllere girmek tabi canım haklısın :KK31: tez vakitte olur inşallah :KK16:

İnşallah olacak gülüm , aylardır bunun için dua ediyorum. Ve en önemlisi bence , tüm olumsuzluklara rağmen duanın kabul olmuş gibi düşünülmesi bence.
Burda evrene de pozitif enerji gönderiyoruz böylece. Neye inanırsan onu yaşarsın neticede. Üstelik duanın kabul olduğuna inanmak teslimiyetin de bir göstergesidir.

X