Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Hatunlar.....
Sayfalar çok ilerlemiş okuyamadım hepsini.......
neler oldu.....varmı hayatında kısmet adına gelişmeler yaşayan.......

meraktayım.......

bende bi gelişme yok... olursa atacağım kendimi buraya.....

anlatın kuzum......

Benimkine gelişme mi denir gerileme mi bilemiyorum ama , ben hergelemle yakınlaşabilmek için aylardır dualar ederken mesafe adına adam daha da uzaklaşma planları içindeymiş vay başıma dostlar vay başıma

Benimkine gelişme mi denir gerileme mi bilemiyorum ama , ben hergelemle yakınlaşabilmek için aylardır dualar ederken mesafe adına adam daha da uzaklaşma planları içindeymiş vay başıma dostlar vay başıma

ay perim benim......

belkide hergelen uzaklaşarak daha hayırlı olana yer açıyordur......

tabi planları suya da düşebilir kuzum.....

hayat bu sırlarla dolu......

dilerim planları yüzüne gözüne bulaşsın.......

Bunu öğrendikten sonra duamı değiştirdim zaten tüm yolları ve kapıları kapanır ve gidemez inşallahhhhh

Daha önce birlikte olduğum kişi yurtdışı sevdasına kapılmıştı ve ancak formalite evlilikle gidebilirdi. Utanmadan bu planlarını anlatıyordu bana. Ciğerim nasıl yandıysa artık ona son sözüm Allah tüm kapılarını kapatsın ve gidemeyesin dedim. Aradan yıllar geçti beni aradı , o ahını hiç unutamam mutlu ol ahın tuttu gidemedim diye , o da yetmemiş gidip bir arkadaşına kefil olmuş enayi ve yıllardır arkadaşının borcunu ödüyor neyi varsa gitti elinden.

Eeee aza kanaat etmezsen , elindekine nankörlük edersen yaradan verdiğini de böyle misli misli alır.

Ayy çok mutlu oldum yazdıklarına
Bu tefriciyelere başladığımdan beri içimde bir huzur :)
Alışkanlık oldu valla
Yani liste bitince bile yeniden başlayabilirim ben :)))

Peri korktum kız senden, yamuk yapmayalım bari sana
Yani yapmayı düşünüyodum da vazgeçmiş gibi oldum bu sözümle gerçi ama
İlahi ben

Peri korktum kız senden, yamuk yapmayalım bari sana
Yani yapmayı düşünüyodum da vazgeçmiş gibi oldum bu sözümle gerçi ama
İlahi ben

Ahahahaha korkun benden yiwrular

Canım inan bu şekilde çok net hatırladığım , belli zaman sonra ahın tuttu kına yak misali arayan 3 kişi oldu.
Birisi bu nankör kedi , birisi ilk aşkımdı ayrıldıktan sonra yeni sevgilisiyle bana nispet yapıyordu bile bile. Ona da Allah o kızı senden öyle bir alsın ki sana bir daha geri dönüşü mümkün olmasın dedim. Yani bu ah nasıl çıkardı hiç bilmiyordum ama ağzımdan o üzüntüyle böyle çıktı.

Bir de ne duyayım abooooo bu kızı eski sevgilisi kaçırmasın mı Kız da bu adamla evlenmek zorunda kaldı haliyle :26:

Bende de nasıl bir şom ağız varsa artık, kızlar ben şuna emin oldum eğer davanızda haklıysanız ve gerçekten haketmeyerek canınız yandıysa yaradan misli misli karşı taraftan çıkarıyor. Etme bulma dünyası gerçekten de.

Ahın tutuyosa, duanda makbuldur peri senin, özel dua istiyorum o zamansa ben senden. Şöyle hayırlı bir doktor çıksın karşıma tez vakitte inşallah :)

Ahın tutuyosa, duanda makbuldur peri senin, özel dua istiyorum o zamansa ben senden. Şöyle hayırlı bir doktor çıksın karşıma tez vakitte inşallah :)

Kız sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün emiiiiii

Bebeğim ahı tutanın duası tutmaz derler ki gidişatımı düşünürsek doğruluk payı var gibi , ama eşref saati diye de bir olay var ki bazen gerçekten tuttururum bunu. Mesela birini anarım tak o kişi gelir ya da o an içimden bir şey geçiririm hoooop karşımda. O an hemen tüm dualarımı sıralarım eşref saatim diye ama sanırım adı saat olarak geçse de saliselik bir durum sanırım dua kısmında tutturamadım henüz

Senin için bir doktor civanım dileyeyim bakarsın eşref saliseme denk gelir

Beni o eşref saatimde hep saçma isteklerim denk gelir
Ispanaklı börek, yaprak sarması, radyoda çok dinlemek istediğim şarkı, okeyde kırmızı 11 falan işte
Bi doktoru tutturamadım ya ona yanıyorum

Ispanaklı börek, yaprak sarması, radyoda çok dinlemek istediğim şarkı, okeyde kırmızı 11 falan işte

Benim de basit dileklerim denk gelir ve o an tüm dualarımı sıralarım

Azimlisin , doktoru da başaracaksın
Dotor da tehlikeli be , adamı az kızdırsan neşteri kaptığı gibi böbreğini filan alır maazallah

E ben de bir matematikçi olarak açı hesabı yaparaktan kaçar kurtulurum neşter darbelerinden
Amaannn hayırlısı be güzelim, görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler....

Cancaaaaağzıııım , 193 adet tefriciyem tamamdır , Allah kabul etsin

193 adet okudum duanı da ettim canım Allah kabul etsin.

Cancaaaaağzıııım , 193 adet tefriciyem tamamdır , Allah kabul etsin

193 adet okudum duanı da ettim canım Allah kabul etsin.

Salavatlar bitti canım. Duanı da okudum. Allah kabul etsin. Ahh ahh. Allahım o güzel günleri de gösterir inşallah.

Ç

Bujuu, 193 tefriciyeyi okudum, duanı ettim. Allah tefriciyelerimizi ve dualarını kabul etsin.
ALLAH razı olsun kızlar agzınıza saglık

MERHABA KIZLAR HEPİNİZİ ALINTILAMAYA ÇALIŞTIM BENİM DUAMA BAŞLICAZ .ÖNCELİKLE SİZLERDEN RİCAM KUMBARADAN OKUMAYIN BEN KENDİ ADIMA HERKESE TEK TEK DUA OKUDUM BENİM İÇİN İSMEN TEFRİCİYE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM BU KONUDA HASSASIM.ŞİMDİDEN HEPİNİZİN AGZINA, YÜREGİNE SAGLIK RABBİM RAMAZAN GÜNÜ AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN .
1)mavigece07 ---193 adet okunacak
2)Lilruba ---------193 adet okunacak
3)MissCherryBloosom 193 adet okunacak
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak
5)fndkfndk------193 adet okunacak -
6)rapisa---------------193 adet okunacak
7)tolin---------193adet okunacak ---
8)Sottile----193 adet okunacak
9)capoeira-----193 adet okunacak ---
10)özgem81-------193 adet okunacak ---
11)Nehirsu85------193 adet okunacak ---
12)buujuu----------198 adet okunacak ---OKUNDU
13)perican55------193 adet okunacak --- OKUNDU
14)Nara87 ---------193 adet okunacak
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---
16)Kelebekcim--------193adet okunacak ---OKUNDU
17)berirem-----193 adet okunacak ---
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---
19) vazgecilmez------193 adet okunacak ---
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---
21)Limonlu_Cheescake-------193 adet okunacak---OKUNDU
22)_tiramisu_--------193 adet okunacak
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn ----------193 adet okunacak ---OKUNDU

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Allahım yüce Rabbim sen burcu arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu ,huzurlu, hayırlı, uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.Babasına ve kardeşine REZZAK isminle bol hayırlı rızık ver borçlarını hayırlısıyla kolayca ödesinler yardım et ALLAHım ,burcu arkadaşımız kpss sınavını hayırlısıyla kazansın meslegini yapabilsin hayırlı helal rızkını kazansın nasip et ALLAHIM.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde burcuyu her haliyle çok sevicek gözünden bile sakınacak burcununda çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi burcu arkadaşımıza ve burda dua eden tüm kardeşlerimize nasip et Allahım .Karşısına evlilik niyetinde bir beyfendiyi çıkar büyük bir aşkla birbirlerini sevsinler evlensinler sen önünde engeller varsa FETTAH isminle kadır önünü aç ,kem gözlü insanlara MANİ isminle engel ol nazardan kem gözden,kötü sözden şeytanın şerrinden muhafaza et burcuyu.Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun.evliliği bir ömür boyu sevgi saygı sadakat ve mutlulukla devam etsin. burcu arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım….okudugum duaları burcu arkadaşıma hiybe ediyorum .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed amin.el fatiha.

193 adet tefriciye ve duanı okudum Allah kabul etsin ...

Son düzenleme:
193 adet tefriciye ve duanı okudum Allah kabul etsin ...

Allah razı olsun canım agzına saglık
MERHABA KIZLAR HEPİNİZİ ALINTILAMAYA ÇALIŞTIM BENİM DUAMA BAŞLICAZ .ÖNCELİKLE SİZLERDEN RİCAM KUMBARADAN OKUMAYIN BEN KENDİ ADIMA HERKESE TEK TEK DUA OKUDUM BENİM İÇİN İSMEN TEFRİCİYE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM BU KONUDA HASSASIM.ŞİMDİDEN HEPİNİZİN AGZINA, YÜREGİNE SAGLIK RABBİM RAMAZAN GÜNÜ AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN .
1)mavigece07 ---193 adet okunacak
2)Lilruba ---------193 adet okunacak
3)MissCherryBloosom 193 adet okunacak
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak
5)fndkfndk------193 adet okunacak -
6)rapisa---------------193 adet okunacak
7)tolin---------193adet okunacak ---
8)Sottile----193 adet okunacak
9)capoeira-----193 adet okunacak ---
10)özgem81-------193 adet okunacak ---OKUNDU
11)Nehirsu85------193 adet okunacak ---
12)buujuu----------198 adet okunacak ---OKUNDU
13)perican55------193 adet okunacak --- OKUNDU
14)Nara87 ---------193 adet okunacak
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---
16)Kelebekcim--------193adet okunacak ---OKUNDU
17)berirem-----193 adet okunacak ---
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---
19) vazgecilmez------193 adet okunacak ---
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---
21)Limonlu_Cheescake-------193 adet okunacak---OKUNDU
22)_tiramisu_--------193 adet okunacak
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn ----------193 adet okunacak ---OKUNDU

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Allahım yüce Rabbim sen burcu arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu ,huzurlu, hayırlı, uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.Babasına ve kardeşine REZZAK isminle bol hayırlı rızık ver borçlarını hayırlısıyla kolayca ödesinler yardım et ALLAHım ,burcu arkadaşımız kpss sınavını hayırlısıyla kazansın meslegini yapabilsin hayırlı helal rızkını kazansın nasip et ALLAHIM.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde burcuyu her haliyle çok sevicek gözünden bile sakınacak burcununda çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi burcu arkadaşımıza ve burda dua eden tüm kardeşlerimize nasip et Allahım .Karşısına evlilik niyetinde bir beyfendiyi çıkar büyük bir aşkla birbirlerini sevsinler evlensinler sen önünde engeller varsa FETTAH isminle kadır önünü aç ,kem gözlü insanlara MANİ isminle engel ol nazardan kem gözden,kötü sözden şeytanın şerrinden muhafaza et burcuyu.Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun.evliliği bir ömür boyu sevgi saygı sadakat ve mutlulukla devam etsin. burcu arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin Rahmansın, Rahimsin, “ol” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “ol” de güzel Allahım….okudugum duaları burcu arkadaşıma hiybe ediyorum .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed amin.el fatiha.

Burcu okudum canim. Allah kabul etsin...

Gecenin esprisi bu olmuş bence. Çok tatlısın yahu. Çok güldğm 😊😊

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…