Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

sağol canım Allah razı olsun özele gittim oda devlete gönderdi çapa bu konularda en iyisiymiş.1 aydır çapaya git gel. rabbim inşallah el şafi isminde tüm hastalarımıza şifalar verir inşallah

Amiiinn. Muhammed ali'miz allah'a emanet. Kuzum, şifa bulsun inşallah....

Bahsettiğiniz listede 25.sıradaki arkadaş benim :)

canım kusura bakma geciktim ben ama daha 150 lerdeyim ramazan dolayısıyla ağırlaştım ben

Önemli değil canım, ben duasını yarın akşam toplayacağım zaten, başka tesbihler de çekiyorum hepsi bitsin diye yarın akşama programladım kendimi :) bitince özelden atabilirsin mesaj buraya yazmana gerek yok

öyle mi bende son gün bugün geçmi kaldım ayıp oldu diye düşünüyordum

öyle mi bende son gün bugün geçmi kaldım ayıp oldu diye düşünüyordum

Aslında normalde bitmesi gereken gün bugün. Pzt-perş, perş-pzt okuyoruz ya. Ama dediğim gibi benim diğer tesbihlerden dolayı duasını yarın toparlıcam.
Ayıp da olmaz zaten kuzum, o kadar uğraşıyorsunuz hiç tanımadığınız birine dua ediyorsunuz, robot değiliz ki hiç birimiz 30 tane yetiştiremedin diye bir şey söylemezdim yine de.
Burdaki asıl mesele bitiremeyeceksek irtibat halinde olma. Diğer arkadaşlar bu konuda çok mağdur oldular. Sen gelip gelip yazdın buraya. Ya da hiç yazmayan arkadaşlar bugün bitirdiğini haber verdi, işte olması gereken de bu bence.

çok sevindim canım sorunsuz bitmesine, Rabbim inşallah tüm dualarını kabul etsin katılıyorum ben de canım sana, kişi başı düşen sayı da gayet makul daha azaltmaya ve kafa karıştırmaya gerek yok bence de

hep beraber dualarımızla o kuşu kafese koyacaz canım merak etme sen

haklısın canım bende haber vermeye çalışıyorum ama bu ramazzan beni hipnozlu gibi yaptı.sahura kadar uyumuyorum.dengem bozuldu.herşeyi yavaş yapıyorum adette olmadımki 1 hafta ara verirdim ne güzel.

Ben de sevindim canım, sorunsuz olması beni çok mutlu etti açıkçası.

O kuş kafese girecek arkadaş :106::106::106:

Ben de sevindim canım, sorunsuz olması beni çok mutlu etti açıkçası.

O kuş kafese girecek arkadaş :106::106::106:

Sizin gibi güzel yürekli , canı gönülden dua eden arkadaşlarımız olduğu sürece Allah'ın da izniyle inşallah kuşlarımızı kafese sokmakla kalmaz onların da gönül kafeslerine gireriz

Sizin gibi güzel yürekli , canı gönülden dua eden arkadaşlarımız olduğu sürece Allah'ın da izniyle inşallah kuşlarımızı kafese sokmakla kalmaz onların da gönül kafeslerine gireriz

ayy önemli olan gönüllere girmek tabi canım haklısın tez vakitte olur inşallah

ayy önemli olan gönüllere girmek tabi canım haklısın tez vakitte olur inşallah

İnşallah olacak gülüm , aylardır bunun için dua ediyorum. Ve en önemlisi bence , tüm olumsuzluklara rağmen duanın kabul olmuş gibi düşünülmesi bence.
Burda evrene de pozitif enerji gönderiyoruz böylece. Neye inanırsan onu yaşarsın neticede. Üstelik duanın kabul olduğuna inanmak teslimiyetin de bir göstergesidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…