Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

Ben varım demiştim ama sürekli değişiyor yenileniyor. Kırk kere mi yazalım varız diye. Okuyoruz bildiriyoruz hassasiyet YÖK. Neyse hakkınızı helal edin. Ben listeden çıkayım en iyisi
Canım senin geçen okuduğun listede arkadaslar topiğe girip dualarını yazmadığı için başlayamamıştık kopukluk olduğu içinde bugün yeni liste oluşturuldu

Ben varım demiştim ama sürekli değişiyor yenileniyor. Kırk kere mi yazalım varız diye. Okuyoruz bildiriyoruz hassasiyet YÖK. Neyse hakkınızı helal edin. Ben listeden çıkayım en iyisi

Sürekli degismesi maalesef listedeki arkadaşların davranislarindan dolayı.
Sadece okudum demekle olmuyr ki topigi de takip etmek gerekiyor.
Daha önce kii mesajlara baktın mı bilmiyorum ama keşke onları da okuyup öyle yorum yapsaydin.

ŞİMDi ben bu listede en basından beri varım. Ve duamı özelden de yolladım. Her gün bakıyorum ama sürekli gün boyu bakamam. Bugün provam vardı simdi gördüm Yen'im listeyi. Hani Yen'i katılan biri olur tanımazsın anlarım. Ama duamı yollamışım sürekli burda olan bildirim yapan biriyim. Önceki listede de ilk kişiye aynı gün okudum dedim. Ve beni siliyorsunuz. Sizce de haksızlık degil mi? Bugün girip görmedim diye bunu mu yapmak gerekir?

ŞİMDi ben bu listede en basından beri varım. Ve duamı özelden de yolladım. Her gün bakıyorum ama sürekli gün boyu bakamam. Bugün provam vardı simdi gördüm Yen'im listeyi. Hani Yen'i katılan biri olur tanımazsın anlarım. Ama duamı yollamışım sürekli burda olan bildirim yapan biriyim. Önceki listede de ilk kişiye aynı gün okudum dedim. Ve beni siliyorsunuz. Sizce de haksızlık degil mi? Bugün girip görmedim diye bunu mu yapmak gerekir?
Silmedim

Durrr bi celallenme yahu :KK66: :KK66: silme falan yokk kii..
Listeyi oluşturuyoruz daha.
Bende etiketledim mesela IrResistibLe da tekrar etiketledi ki atlamayalim diye...

Kizlat cok zor ve stresli gunlerdeyim anksiyite atagim var
Kilo aldim ve uykusuzum inanin liste icin elimden geleni yapiyorum ama kimse takip etmiyor
Yeni liste oluşturuyoruz yeniden
Pazartesi sabah okuma yapilacak takip de kalmayanlar silinecek listeden üzgünüm
Bakın ne olur listeyi takip edin
Mazaretli olmanix sorun degil mazareti olmayan arkadaslar sayiyi tamamlar sizde temizlenince okursunuz
Bluedew Bluedew sana cok kirildim canim seni silmedim yeni liste oluşturuyoruz diye yazdim belki mesajda yanlış yazim vardir

Durrr bi celallenme yahu :KK66: :KK66: silme falan yokk kii..
Listeyi oluşturuyoruz daha.
Bende etiketledim mesela IrResistibLe da tekrar etiketledi ki atlamayalim diye...
Ben silmedim sildimsede yanlışlıkla olmuştur inan arkadasim daralıyorum cok kilo aldim uyku uyuyamiyorum madi sikintilar var esim isten çıkacak gibi

Kizlar foruma girer girmez once buraya bakın ki birsey kaçırmayın yanlış anlasilmaktan Allah a sığınırım

Ben silmedim sildimsede yanlışlıkla olmuştur inan arkadasim daralıyorum cok kilo aldim uyku uyuyamiyorum madi sikintilar var esim isten çıkacak gibi

Tamam tatlım yaa üzülme.
Oluyor maalesef böyle sanal ortam kelimeler yetmiyor...
Sen iyi güzel şeylere vesile oluyorsun.
Rabbim karşına çıkarsın.
Hiç istemedigimiz bi durum duâ topiginde gerginlik.
Eğer yapamazsan ben ilgilenirim sen söyle yeter ki.

Tamam tatlım yaa üzülme.
Oluyor maalesef böyle sanal ortam kelimeler yetmiyor...
Sen iyi güzel şeylere vesile oluyorsun.
Rabbim karşına çıkarsın.
Hiç istemedigimiz bi durum duâ topiginde gerginlik.
Eğer yapamazsan ben ilgilenirim sen söyle yeter ki.
Yok yaparim canim

X