Hayırlı dilekler için 4444 salat-ı tefriciye.

canım hayrlı geceler bnde katılabılırmyım acaba burayı ılk defa grdüm yoksa coktan gelmstm 2,5 senedr bebegm olmuyo belkı burası hayrlı gelır tbı ıstersenız
Alir lar mi bilmiyorum canim ama burada tüm evlat isteyene dua ediyoruz hic üzülme Rabbim sanada hsyirli bir evlat verir inşallah

İnş herşey düzelir canm benm canını sıkıp kendini hasta etme değmez

ay çok üzüldüm kızlar babalarımız bu kadar saf. benimkide öle ama annem evamlı hesap sorardı. kadını çıldırttılar en sonunda 2 senedir sormuyo. ne halt yerse yesin kızımın işi oldu şimdide evlendirdim. oğlumada iş buluayım kızdırdığı an kıcına tekmeye vururum alırım babamın emekli maaşını otururum aşağıya diyo... erkekler çok salak benim kocada kardeşlerine yediriyodu. benim mehir parası olarak koyduğum parayı istemiş eşimden kardeşi . oda karışmama ben betüle sorun verirse sizindir demiş. para işlerine hanım bakıyo demiş daha şubattan beri evliyiz. iyiki kaptırmamışım diyorum. ev aldılar bende ev almak icin para koymaya çalışıyom.

Haklısın canım. Bu erkeklerin genetiginde var.benim eşimde bazen annesine veriyor gizli gizli..kadının durumu pek iyi değil tabikide versin ama niye gizli gizli veriyorsun??

Haklısın canım. Bu erkeklerin genetiginde var.benim eşimde bazen annesine veriyor gizli gizli..kadının durumu pek iyi değil tabikide versin ama niye gizli gizli veriyorsun??
benimkide veriyo. annem tek onuda kaybedersem. ama diğer eltilerimin cocuklarına bakıyo. bende hala düğün borçlarını ödemiyom güne girdim para biriktiriyom.

Bütün erkeklerde var sanirim keşke benim babam kardeşlerine yedirse ele yediriyo bizim bir ihtiyacimiz olduğunda parasi olmaz elin yedi kat yabancisina yaranmak için olur.erkeklerde bayanlar gibi aile kavramı yok.şuan evli bayanlarda ailesi esi dir ama erkek evini boyle benimseyemiyor nedense

1) Asabirella- 34 okundu.
2) Ceylinimdeceylinim -34 okundu.
3) Umutsuzcuk - 34 okundu.
4) Byzrn - 34 okundu.
5) Berirem -34 okundu.
6) Gulucukgs - 34 okundu.
7) Gul_cann - 41 okundu.
8) Ay__060 - 34 okundu.
9) Redvelvetcake -34 okundu.

Hepimiz okuduk sanırım kızlar.
Bugün sıra redvelvetcake de.

Canım yeni kişi almamaya karar vermistik ama öyle bir yazmissin ki ne desem bilemedim.
Her gün düzenli girip okuyabilir haber verebilir misin ?
12.30 da yeni duaya basliyoruz eğer yaparim dersen ekleyelim.
canım hayrlı geceler bnde katılabılırmyım acaba burayı ılk defa grdüm yoksa coktan gelmstm 2,5 senedr bebegm olmuyo belkı burası hayrlı gelır tbı ıstersenız

Canım yeni kişi almamaya karar vermistik ama öyle bir yazmissin ki ne desem bilemedim.
Her gün düzenli girip okuyabilir haber verebilir misin ?
12.30 da yeni duaya basliyoruz eğer yaparim dersen ekleyelim.
canım liste bitiyor nasılsa ben devamında katılamayacağım..isterseniz bu duadan sonra benim yerime alabilirsiniz arkadaşı
redvelvecake için okuyacağım

Ayy kızlar cok tesekkur ederimm:) cok sevındım bu sabah cok canım sıkkındı günümü aydınlattınız ben sıranın bende oldugunu bılmıyordum..

Niyetim: erkek arkadasımla aramızın duzelmesı, kalpleri birbirine ısındıran Allahtır (Enfal 63) bu soğukluk bitsin Allahım bızı bırbırımıze tekrar ısındırsın ınsallah.. Eger hayırlısı o degılse de karsıma evlenecegım ınsan çıksın ıstıyorum. Babamın isleri düzelsin istiyorum. Isler duzelınce de dolaylı olarak yenı bır ev ve yenı araba ıstıyorum. "Dua ederken Allahtan cok isteyin, cunku verecegı hıcbır sey Allah'a agır gelmez" simdilik bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…